Jump to content
Dogomania

Nela zwana Perełką, pojechała do DS w Bielawie. Bądź szczęśliwa cudowna kruszynko!!!


Gabi79

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Nie wiem co moża poradzić na to wycie...Tu chyba klatka będzie potrzebna,ale pojawi się problem przyzwyczajenia jej do  zostawania w klatce..Mam nadzieję,że jej nic nie boli..

E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co moża poradzić na to wycie...Tu chyba klatka będzie potrzebna,ale pojawi się problem przyzwyczajenia jej do  zostawania w klatce..Mam nadzieję,że jej nic nie boli..
E/W/R


Klatka była, ale Nelcia do niej wejść nie chciała.
W prawdzie była krótko, bo była dla jakiegoś chorego psiaka potrzebna, wiec nie wiemy, czy z czasem by pomogła.
Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Szkoda,że nie ma funduszy,bo widać z tego wszystkiego,że potrzebny Nelusi specjalista...

A do klatki to ona -tak sądzę-sama nie wejdzie..

Kto zechce taką,,śpiewaczkę operową,,?Każdy ma sąsiadów..

Chyba,żeby trafił się jakiś domek,żeby właśnie nie było sąsiadów w pobliżu domu....

E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co moża poradzić na to wycie...Tu chyba klatka będzie potrzebna,ale pojawi się problem przyzwyczajenia jej do  zostawania w klatce..Mam nadzieję,że jej nic nie boli..

E/W/R

 

Nic nie wskazuje na to, że Nelcię coś boli.

 

Dzisiaj, jak wracałam z pracy była cisza. Może wyje krótko 5, 10 minut. Nie wiem....

 

Nelusia pozdrawia

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/nelcia1.jpg]nelcia1_min.jpg[/url]

 

[url=http://up.programosy.pl/foto/nelcia.jpg]nelcia_min.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kochane stworzonko, takie dobre oczyska ma:) :)

Gabuniu, jak sąsiedzi nie nagabują Cię (odpukać w niemalowane puk puk) to może tylko krótko po wyjściu wyje. Oby

 

 

Oby tak było!!!

 

Wczoraj poszłam wieczorem na zakupy. Gdy wracałam po około 40-u minutach Nelcia wyła (słyszałam będąc pod blokiem  i potem pod drzwiami.

 

Dzisiaj ledwo przemyciłam tabletkę od weta w pasztecie, z tą na uspokojenie było już gorzej, bo Nelcia wypluwała kilka razy.

 

To jest mała cwaniara. Rano po krótkim spacerku (bo lało jak z cebra) śmignęła do Michała na łóżko zanim zdążyłam wziąć ręcznik do rąk.

Link to comment
Share on other sites

 

...

Dzisiaj ledwo przemyciłam tabletkę od weta w pasztecie, z tą na uspokojenie było już gorzej, bo Nelcia wypluwała kilka razy...

 Mój Binguś też wiecznie wypluwał tabletki, a musi zażywać 2 x dziennie po 3 tabletki, czyli dość sporo. Nawet pasztetówka nie pomagała. Wypluwał wszystkie tabletki. Dopiero gotowana kurza wątróbka okazała się skuteczną zaporą przed pozbyciem się tabletek.

Gotowana wątróbka jest dość plastyczna i można ugniatając ją zrobić kulkę z pastylkami w środku. A że Bingo przepada za wątróbką (nie znam psa. który by nie lubił) połyka wątróbkę z prędkością światła z całą jej zawartością. W nagrodę dostaje malutki kawałek samej wątróbki. Jest baaaardzo zadowolona. Ja tez :P

 

Tylko trzeba pamiętać, że wątróbka nie może być zbyt długo gotowana, bo będzie za twarda i przez to mało plastyczna.

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, wiem, że dużego problemu ze skleceniem tekstu dla Nelci mieć nie będziesz, bo bez wątpienia masz do tego talent. Jak napisałaś tekst dla Baksika, to rozłożył mnie na łopatki:)

 

Niewątpliwie wycie może być dużym problemem przy adopcji. Nie tylko dla nowych właścicieli, ale także ze względu na podejście sąsiadów, jak i u Ciebie Gabrysiu, ale patrząc obiektywnie, to dużo czasu nie minęło ile malutka jest u Ciebie i wierzę w to, że to z czasem minie. Po drugie wiele zależy od domku, bo jeśli ludzie wierzą, że po adopcji psiaka żadne problemy się nie pojawią (czy po zakupie), to nie wiem na jakim świecie żyją. Najważniejsze jest to, żeby mieli w sobie wystarczająco cierpliwości i samozaparcia do pracy z psiakiem. Poza tym a nuż Nelci przydarzy się domek z ogrodem, gdzie problem wycia nie będzie tak istotny ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...