Jump to content
Dogomania

Mała Dusia-Duszka już w swoim domku :)


Mortes

Recommended Posts

Mortes, zadbaj o siebie, swoje sprawy zawodowe! Przy tylu obowiązkach( czytaj: stado białogonkowe,dom,praca) musisz coś mniej pilnego, ważnego zostawiać na potem. Inaczej nie dasz rady, zawalisz....Nie tłumacz się, kazdy, kto czyta wątek i tak Cię podziwia i się zadziwia! jak dajesz radę??? 

Link to comment
Share on other sites

Mądrych ludzi zawsze słucham :) to zamiast na usg to prześlę Malutkiej deklarację stałą na maj - 50 zł, bo Słoneczko nic w skarpecie jeszcze nie ma, a chyba będzie taka potrzeba... 12-go maja sterylka i teoretycznie można byłoby Małą ogłaszać... tylko, że ja mam duże opory robić psiakom ogłoszenia w maju (m-cu komunijnym); naprawdę bym nie chciała, żeby Mała trafiła gdziekolwiek jako prezent ...

Co o tym myślicie ciocie? bo może przesadzam ... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Masz rację Usiatko ...tylko że jak na razie Mała może być u Martynki do 12 maja :( czyli akurat do sterylizacji . Porozmawiam z Martynką że może jeszcze choć z tydzień żeby Mała doszła do siebie w znanym otoczeniu a potem juz rozmawiałam z Makilą i zgodziła się zaopiekować Małą na takich samych warunkach jak Pysią . Czyli skoro maj odpada jako miesiąc adopcji to musimy szybciutko zbierać jakieś deklaracje dla Słoneczka .... Ja nie udźwigam takiej kwoty :( ( 300 zł miesiąc). No i Usiatko niedawno zadałas pytanie : jak możesz pomóc ( choć pomagasz mi juz przeogromnie ) to jeśli bym mogła poprosić Cię o bycie skarbnikiem Małej to byłoby mi dużo lżej ... Prowadzę już tyle wątków i rozliczeń że kolejne mnie przeraża :( Mysle że piękne Słoneczko szybko znajdzie domek i nie beda to skomplikowane rozliczenia ... 

No i Usiatko juz dzis dziekuje Ci za Twoja majowa deklarację :) 

 

W piątek Krzysiu bedzie w Kielcach to obiecał że zaprowadzi Małą na szczepienia ... 

Link to comment
Share on other sites

Mortes, i to - konkrety - lubię najbardziej  :) zdaję sobie sprawę, że kolejne rozliczenie przy tych co już masz, to dodatkowe obciążenie. Zwłaszcza że musisz teraz zadbać o pracę w szkole - to priorytet, i trzeba mieć to na uwadze.

Się słowo rzekło, kobyłka u płota  :D  bierę na klatę skarpetę Malutkiej i szukamy stałych deklaracji dla pięknoty (myślę, że będzie podobnie jak z Pysią, czyli krótko w hoteliku i sio .. do DOBREGO domku).

 

Tym samym, kochane ciocie - Malutka prosi o deklaracje, trzymanie kciuków i sekundowanie Jej w drodze do normalnego pieskiego życia :)  damy radę, prawda? bo jak nie my to kto?!?  :P

Link to comment
Share on other sites

Niekoniecznie kierowałabym się komunijnym majem.  Przecież może się trafić dom z dziećmi już po komunii i Malutka nie będzie wtedy prezentem.

 A poza tym zdarzają się sytuacje, gdzie dzieci mają faktycznie obiecanego pieska na prezent komunijny i bardzo czekają na niego i jest wszystko OK. Znam takie przypadki.

Ja też przytaszczyłam moją ukochaną sunię w okresie około komunijnym i postawiłam rodziców przed faktem.Sunia żyła u nas 12 lat, a było to pół wieku temu.

Link to comment
Share on other sites

To ja poproszę:

1. Jedwab z kaszmirem kakao/beż cena KT 25zł

2. Bardzo bym chciała kupić świece zapachową - anielska seria (tylko jak to zrobić?) cw=5 +koszty wysyłki, ktoś na rozruszanie dał 6 zł. To ile mama dać żeby ją "zdobyć"?:)

Link to comment
Share on other sites

To ja poproszę:

1. Jedwab z kaszmirem kakao/beż cena KT 25zł

2. Bardzo bym chciała kupić świece zapachową - anielska seria (tylko jak to zrobić?) cw=5 +koszty wysyłki, ktoś na rozruszanie dał 6 zł. To ile mama dać żeby ją "zdobyć"? :)

 

Przy świeczce jest licytacja - wpiszę cenę od ciebie 7 zł,ok ?

 

Ten ?

 

11051764_813288525426755_770513101211817

Link to comment
Share on other sites

Ja bym już Malutką ogłaszała. Jak się ktoś zakocha, poczeka do sterylki. Chrzanić komunie - zresztą niektórzy "komuniści" mogą być naprawdę fajni, a ich rodzice odpowiedzialni! ;) :)

Dokładnie to samo pisałam.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym już Malutką ogłaszała. Jak się ktoś zakocha, poczeka do sterylki. Chrzanić komunie - zresztą niektórzy "komuniści" mogą być naprawdę fajni, a ich rodzice odpowiedzialni! ;) :)

 

Dokładnie to samo pisałam.

Kochane ciocie, bardzo szanuję Wasze opinie, ale i ja mam swoje zdanie, zwłaszcza że z takim podobnym prezentem majowym miałam do czynienia w ubiegłym roku i nie było to miłe doświadczenie.

Po przemyśleniu, proponuję kompromis - ja zacznę ogłaszać Małą kilka dni po Jej sterylce, czyli powiedzmy od 17 maja br., a jeśli ktoś będzie chciał robić / zamówić ogłoszenia wcześniej to niech działa   :)    

Link to comment
Share on other sites

Ja bym już Malutką ogłaszała. Jak się ktoś zakocha, poczeka do sterylki. Chrzanić komunie - zresztą niektórzy "komuniści" mogą być naprawdę fajni, a ich rodzice odpowiedzialni! ;) :)

 

ooo to już wiem czemu taka posucha w adopcjach :( najpierw świeta, teraz komunie zaraz bedą, potem wakacje...i tak przez cały gowniany rok :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...