Jump to content
Dogomania

Bleki-3-letni,malutki,przesympatyczny piesek już w DS w Poznaniu.Dziękujemy szafirko.


Anula

Recommended Posts

Będzie z niego piękny psiaczek po kąpieli i ostrzyżeniu. Mogę jedynie jednorazowo 10,00 zł wpłacić. Poproszę nr konta Uwzględnię go w bazarku, który ukończę na dniach.

Bardzo dziękuję za pomoc dla maluszka.Każda minimalna pomoc finansowa,jaka by ona nie była to jest szansą wydostania się spoza krat.

 

Aniu, jestem teraz pod kreską, mogę dać tylko 10 zł stałej. :)

Bardzo dziękuję za pomoc.Maluszek,jeszcze nie wie,że się odmieni jego los.

 

Witam :)

10 zł stałej ode mnie dla ślicznego psiaczka :) poproszę nr konta .

Tymczasem kradnę sobie banerek ;)

Bardzo dziękuję za pomoc.On tak potrzebuje bardzo pomocy.

 

stałej już nie dam rady .Mogę jednorazowo dać 20,- .Poproszę nr. konta.

Bardzo dziękuję.

 

Poproszę o konto, wpłacę coś jednorazowo ale za kilka dni dopiero...

Bardzo dziękuję.

 

Prosze mnie zapisac na 30 stalej, konto

Bardzo dziękuję za pomoc dla Blekiego.

 

Jestem u Blekiego, Anula link w zaproszeniu nie działał, ale znalazłam wchodząc w Twoje tematy. Na razie jestem pod kreską, ale będę zaglądać.

Dzięki za obecność na wątku.Zorientowałam się dopiero po czasie,że link nie działa.Trzeba za każdym razem kopiować link do wątku i dopiero wstawiać.Koszmar.

Link to comment
Share on other sites

Biedny ma ten nosek - miałam kiedyś na dt taką sunię z wytartym noskiem, nie mogła być  w kojcu, wycierała nosek o kraty; tylko wylądowała w domu. Ten hotelik to domowy, tak?

Mamy zarezerwowany Hotelik w Nowej Soli u szafirki.Jest to całkowicie domowy hotelik,bez kojców,bud itd.Bleki będzie przebywał w domu.Jest to dom z ogrodem.W tej chwili tam są 3 psiaki tj.2 rezydentów (przepiękne sznaucerki) i jamniś Maksio przeniesiony z innego Hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Finansowo nic już nie mogę, moja prywatna sunia podupadła na zdrowiu i już duże kwoty poszły na weta, a to jeszcze nie koniec. Będę zaglądać, jak dam radę to wesprę jednorazowo malucha. Myśle, że on szybciutko domek znajdzie bo jest "chodliwej" urody. Tylko go trzeba ogarnąć.

Link to comment
Share on other sites

Oj jaki tu ruch:) Bleki bardzo potrzebuje pomocy, jego sierść utrudnia mu życie w sytuacji braku dbałości ze strony człowieka. Niestety nie widziałam go ostatnio jak byłam w schronie ale potwierdzili ,że jest. Dzisiaj Lando_pancia zrobiła mu nowe ogłoszenia.

Myślę jednak ,że w tej "fryzurze" ma marne szanse. Po ostrzyżeniu będzie prawdziwym przystojniakiem:)

Link to comment
Share on other sites

Wpłacę na chłoptasia jednorazowo 60 zł  w imieniu p.Agnieszki M., która adoptowała od nas Dunię.

Bardzo dziękuję w imieniu maluszka.

 

Będę dzwonić do skutku.

Tak,trzeba go zarezerwować koniecznie aby przypadkowo nie trafił do budy.

 

Ja tez myślę, ze po fryzjerze to będzie dopiero przystojniacha!

A pewnie.Najważniejsze aby go zabrać i uprać,powycinać dredy.

 

Jestem na zaproszenie. Mam już trochę deklaracji, więc mogę psinkę wesprzeć co miesiąc tylko kwotą 10 zł. Poproszę o nr konta.

Bardzo dziękuję za pomoc dla maluszka.To nie jest "tylko",to aż 10,00zł.

Link to comment
Share on other sites

Ale się cieszę, że tyle wsparcia otrzymuje Bleki. Ja też już przed oczami mam przystojnego kawalera :) A może znacie kogoś kto wybiera się na dolny śląsk z górnego śląska? Każdy fragment mógłby pomóc. Pan Bleki czekałby w Gliwicach.

No właśnie poszukujemy intensywnie transportu: Gliwice w stronę Wrocławia - (może być Legnica) - Nowa Sól (ostatni przystanek).W każdym razie na tej trasie.Bardzo prosimy o pomoc w poszukiwaniu transportu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...