Jump to content
Dogomania

Rufi zwany Czarnym - biega szczęśliwie po Tęczowych Łąkach... [`]


Recommended Posts

Na wołanie lili zaglądam...Boziu, jaki cudny! 

w tym miesiącu już nie dam rady, w marcu grosik mu wpłacę

 

To już na "zaś" przesyłam numer konta, żeby w marcu mi nie umknęło - dziękujemy!!!

 

 

Przelew na Rufiego zrobiony.

 

Serdeczne dzięki! Jak tylko wpłynie na konto - potwierdzę na wątku :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Proszę o numer konta - wspomogę biedaka. Zabierzcie go proszę jak najszybciej tylko możecie, on może być poważnie chory :(

 

Dziękuję Kochana! Już przesyłam numer konta! Tak, jak Lili pisała - nie mamy żadnej innej możliwości DT, jak zaoferowany kojec z ocieplaną budą - niestety kojec trzeba najpierw uporządkować i doprowadzić do takiego stanu, żeby Rufi mógł tam bezpiecznie przebywać, wcześniej musimy mieć też pieniądze na pierwszą wizytę u weta - żeby koniecznie obejrzał psiaka i osłuchał ... Także planujemy zabrać biedaka końcem tego tygodnia... :(

 

 

Poprosze o numer konta, cos sie wyslupie ze skarpety rencistki.

 

Serdecznie dziękujemy Cioteczko! Jesteś niezawodna - jak zawsze :)

 

 

Ja tez prosze o nr konta. Na razie wiecej niz dyszke nie dam rady wpłacic, ale moze sie nazbiera na weterynarza.

Czy macie jakis pomysł , co dalej ???

 

 

Grosz do grosza... 10zł w obecnej sytuacji to dla nas na wagę złota!

Nie mając żadnej innej alternatywy Rufiego chcemy umieścić w DT zewnętrznym, o którym była już kilka razy mowa. Jeżeli w miedzyczasie znajdzie do domowy DT to oczywiście zostanie tam przeniesiony... Na pewno czeka go obserwacja u weta, mam nadzieję, że nieskomplikowane leczenie, szczepienie, kastracja - no i szukanie nowego domu... Żeby już nie musiał nigdy koczować na ulicy :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Nie mam jak wspomóc finansowo, ale jeśli chcecie, mogę zrobić banerek.

Proszę tylko o tekst jaki mam zamieścić. 

 

Dziękujemy za samą obecność - i ta jest dla nas na wagę złota :) z bannerkiem może poczekamy aż pojedziemy do chłopaka i zrobimy lepsze zdjęcia - wtedy na pewno się przypomnimy, dzięki!

 

 

zapisuję sobie Rufiego, prześlijcie nr konta to po pierwszym skromnie wspomogę :(

 

 

Dorzucę grosik. Proszę o nr konta.

 

 

Jestem na zaproszenie. Proszę zapisać ode mnie stałą deklaracje - skromniutko 5 zł. W miarę możliwości będę starała się przelać coś więcej niż te 5 zł

 

 

Witam!

poproszę o nr konta, dam jednorazowo 20,00 zł.

 

 

Ja też poproszę o numer konta.

Trzeba szybko działać, dobrze że ktoś Was powiadomił.

Szkoda psiaka :(

 

 

 

Kochane Cioteczki!

Aż się łza w oku kręci - po raz kolejny uświadamiacie nam, że można na Was liczyć, że jest tu tyle osób, dzięki którym psi los odmienia się niczym wygrana w Lotto... Rufi jeszcze nie wie, ile ma tutaj fanek!!!

 

Powoli zabieram się za rozesłanie numeru konta.

 

 

Dzisiaj dobra duszyczka, która powiadomiła nas o Rufim spróbowała założyć mu obrożę - nie protestował ani przez moment, wychodzi na to, że prawdziwy aniołek z niego...

 

 

Jesteśmy ciągle w kontakcie z DT, lecznicą oraz osobami które doglądają i dokarmiają Rufiego. W tej chwili jeszcze nie możemy go zabrać, ale mocno liczymy, że uda się wszystko zgrać, uzbierać pieniążki i jeszcze w tym tygodniu wyciągnąć Rufiego z ulicznego piekła. Dobrze, że temperatury są na plusie...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...