Jump to content
Dogomania

ASTRA 126

Members
 • Content Count

  303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

About ASTRA 126

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Poznań
 • Interests
  fauna i flora

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Informuję, że wpłacałam do września 2020 r. zadeklarowaną kwotę na nieżyjącego, jak się okazuje od lutego 2017r. Edzia. Ostatnia wpłata dokonana we wrześniu 2020 została mi zwrócona na konto. Wówczas udało mi się odnaleźć wątek Edzia, z którego dowiedziałam się, że psiak odszedł w lutym 2017 r. Proszę o informację, jak zostały spożytkowane pieniądze wpłacone przeze mnie na nieżyjącego pieska.
 2. Witam dziękuję za zaproszenie, dopiero dziś przeczytałam. Poproszę o 2 cegiełki i nr konta
 3. Wyraźnie widać, co napisane, kiedy i o której godzinie, a więc 21,59 nie jest po czasie, a przed 22.00.
 4. Nie wiem, skąd się wziął ten cytat Malwy. Jakiś chochlik brał w tym udział.
 5. Dzięki za zmierzenie. Poproszę łańcuszek nr 2 za 15,00 zł. i komplet nr 13 za 110,00 zł. Proszę również o dokładniejszy opis kompletu nr 5 (mocowanie oraz wielkość zawieszki kolczyków oraz rozmiar pierścionka)
 6. Witam Mam pytanie o komplet biżuterii nr 13 - jakie są wymiary samego kolczyka bez bigla (tzn. zawieszki) i wisiorka oraz wymiary medalionu nr 16.
 7. Współczuję straty psiaka. Najlepszym lekarstwem na taką traumę to dać dom bezdomniakowi (jamniki do adopcji też są). Przerobiłam to na sobie.
 8. 15 zł zadeklarowane przeze mnie dla Torresa mogę przeznaczyć na innego psiaka. Zadecydujcie same, który najbardziej potrzebuje, a ja będę na niego wpłacać zadeklarowaną kwotę. Na Torresa jeszcze nie wpłaciłam, więc proszę o informację odnośnie konta - to samo czy inne.
×
×
 • Create New...