Jump to content
Dogomania

sharka

Members
 • Content Count

  13,587
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

sharka last won the day on January 17 2014

sharka had the most liked content!

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Poznań/Plewiska

Converted

 • Location
  Plewiska/Poznań
 • Interests
  Pomogę przewieźć autem psa lub kota :) do ok 50 km od Poznania

Recent Profile Visitors

2,699 profile views
 1. Przekopiuję z wątku Skarpety: „Od stycznia 2015 prosimy opiekunów psów, które otrzymały wsparcie ze Skarpety im.Talcott o umieszczenie gdzieś w pierwszych postach wątku takiej informacji o sponsoringu Skarpety. Prosimy obdarowanych o wklejenie tej grafiki na wątki- wystarczy zrobić: kopiuj-wklej:” :) Możesz też potwierdzić na wątku Skarpety ze pieniądze wpłynęły, wejście przez moją sygnaturkę :)
 2. Ewa, na razie jest jeden głos za przyznaniem wsparcia dla Fido, ale zawiadomiłam już na FB asikowską że potrzebny jej głos. Prześlij proszę do niej na priv konto do wpłaty, ona jest skarbnikiem skarpety. asikowska
 3. zaglądam :) a gwiazdki z nr 21 jaką mają mniej więcej średnicę?
 4. w sumie mój młody ma 9,5 roku ale rozmiar już 146-152, myślę że będą ok jeśli nie ma jakiś różowych wstawek. Kiedyś miałam rzeczy z endo i były ok. Wezmę je :)
 5. Proszę o wsparcie w kwocie 200 zł rudego staruszka Figo, który jest pod opieką Ewa Marta i przebywa w hoteliku u kikou. Chłopak oceniany jest na 10-12 lat https://www.dogomania.com/forum/topic/350685-fido-stary-rudy-zaniedbany-mały-piesuś-do-tego-w-schronisku-coś-w-jego-życiu-trzeba-zmienić-na-początek-zabieramy-go-do-hotelu/ "(...) Fiduś ma kiepskie wyniki trzustki, ma też duże zaburzenia jelitowe. Chora trzustka to prawdopodobnie następstwo uszkodzenia jelit przez lamblie, dlatego w tej chwili przez 3 tygodnie nieprzerwanie Fiduś będzie dostawał Metronidazol, żeby wybić je całkowicie. Dostanie też probiotyk i enzymy trawienne. Jakie to szczęście, że jest już leczony i zaopiekowany. Koszty zapowiadają się wielkie. Nadal nie znam wysokości kosztów za pierwszego weterynarza, ale dzisiejsza faktura to 323,23 zł. W tej kwocie jest wizyta, badanie krwi w laboratorium, założenie wenflonu, kroplówki, leki przeciwbólowe i witaminy do kroplówek, test na lamblie i metronidazol. Fakturę opłacę z pieniędzy uzbieranych u nas, bo tamte fundacyjne czekają na poprzednie leczenie. Fiduś ma zalecone puszki gastrointestinal low fat, które kikou będzie mieszać z gotowanym mięsem. Żeby tylko jadł, to najważniejsze. Kupimy mu w tej chwili 12 puszek, bo na więcej musimy zebrać fundusze.(...)"
×
×
 • Create New...