Jump to content
Dogomania

Rudzik (teraz Kuba) - młodzik spod balkonu MA DOM! Zamieszkał nad morzem :)


Marysia R.

Recommended Posts

Nie dziękujcie mi , bo nie ma za co. Ludzie są nieodpowiedzialni. proszą o pomoc w znalezieniu psa,ja się napracuję ,a oni ani be , ani me , ani kukuryku. Aż się wszystkiego odechciewa. Ale czego się nie robi dla psów.

Link to comment
Share on other sites

U Pomi (ma przecież i ogłoszenia od Kejciu), najbardziej chyba pomógł tytuł - "Basenji mazowiecki. No, prawie" . No, to Rudzika ogłaszam jako Pluszaczka - może pomoże?. Jak nie, będziemy modzić dalej. TZ optuje za "śladowcem malajskim" :)

Pluszowy Miodek...? ;)

Link to comment
Share on other sites

Wykupiłam na bazarku Kejciu i Ziutki jeden wypasiony pakiet ogłoszeń dla Rudka - Maryś, podeślij jej go, dobrze?

 

Mattilu bardzo dziękuję :)

Jeśli pozwolisz to wstrzymam się z wysyłaniem dziewczynom danych do przyszłego tygodnia bo wczoraj miała telefon w sprawie Rudzika! Na razie nie wiele wiem i nie wiem czy coś z tego wyniknie ale zawsze coś się dzieje. Pani chciała by poznać Rudzielca w przyszły weekend i ma dzwonić w ciągu tygodnia żeby się umówić. Tak więc na razie bez zbędnej ekscytacji ale gdyby ktoś miał ochotę potrzymać kciuki to na pewno nie zaszkodzi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...