Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Zabiora w psy w zlym stanie i sie na tym zakonczy :( bardzo chce sie mylic ale jak nie dobiora sie do tego tworu pod wzgledem jakis finansowych rzeczy to watpie ze na sama.krzywde zwierzat zamkna ten oboz .... 

Pisalam.kiedys ze kazde zabranie psa z radys w zlym stanie powinno byc dokumentowane medycznie cos na zasadzie obdukcji ... Moze czesc psow bedzie miala takie papiery... Duzo dowodow jest potrzebne :( ale jak  ta akcja byla przygotowywana tak dlugo to moze maja 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Livka napisał:

A mi tak żal Muskata :( brakowało tak niewiele ...

Ja jeszcze nie tracę nadziei. Ktoś śledzi co ta się teraz dzieje? Ja skończyłam na tym że odebrali kolejne szczeniaki z parwo. I mieli robić zdjęcia wszystkim psom żeby szukać im domow

 

Edit Tianku oni mają tego typu dowody. Ale większość psów w Radysach jest w dobrej formie co było widać na relacji. Wyjątkiem są szczeniaki i chwała im że je zabiorą. Na zbiórce maja juz 220 000 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Obie transmisje zostały usunięte, ale udało się je zapisać i mają się pojawić w formie filmu.
Ja widziałam do końca, w boksie była leżąca suka z ropomaciczem, z rozmowy wynikało że mają ją zabrać.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, kiyoshi napisał:

Ja jeszcze nie tracę nadziei. Ktoś śledzi co ta się teraz dzieje? Ja skończyłam na tym że odebrali kolejne szczeniaki z parwo. I mieli robić zdjęcia wszystkim psom żeby szukać im domow

 

Edit Tianku oni mają tego typu dowody. Ale większość psów w Radysach jest w dobrej formie co było widać na relacji. Wyjątkiem są szczeniaki i chwała im że je zabiorą. Na zbiórce maja juz 220 000 

Jeśli zrobią bazę danych i umieszczą fotki na www to może i byli właściciele się znajdą. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To chyba G. Bielawski zarządza całością, nie SdZ. 

..... "Pogotowie dla Zwierząt" wzięliśmy na siebie ciężar prowadzenia sprawy karnej, zdobycia dowodów oraz prowadzenia sprawy odbioru psów. Wczoraj wieczorem odbyła się odprawa ponad 50 osób przedstawicieli organizacji, gdzie omówiono działania przeszukania terenu, którego dokonują też dziś policjanci Wydziału Przestępczości Gospodarczej i Prokuratury oraz biegły sądowy.... 

I czytałam, że prokuratura zabrania ujawniania materiałów z prowadzonej interwencji.

Link to comment
Share on other sites

tak, przepraszam, mam na mysli oczywiście PogotowieDZ...przejęzyczenia...

Mam info że ok 18tej było 30 psów odebranych...Na Pieskowo pojawił się post, że szukają domów tymczasowych pilnie...Rok przygotowań a dziś szukają DT..rozumiem, że też dziś te dt sprawdzą ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli to jest ta sama która była na Wawą to lało okropnie.tzw oberwanie chmury

W Oko.press jest też co nieco. Policja była o 3 w nocy.  Lokalna policja I prokuratura nie bralył udziału w akcji ze względu na podejrzenia...Do zaplannowania akcji używali drona. Mam nadzieję że kropla w końcu wydrąży skałę. 

https://oko.press/interwencja-w-schronisku-w-radysach/

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...