Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

  • 1 month later...

Wiem, że to wątek psów z a Radys,ale...

Orientuje się ktoś,co się dzieje w Wojtyszkach? Na Fejsie doczytałam, że przestali wydawać psy do adopcji (chociaż wziąć stamtąd psa i tak graniczyło z cudem). Zaczęli sprawdzać domy,do których trafiły psy od nich.. Czyżby bali się jakiejś kontroli? Czy co gorsze psy w te upały zaczęły padać i boją się wizyt?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kado napisał:

Wiem, że to wątek psów z a Radys,ale...

Orientuje się ktoś,co się dzieje w Wojtyszkach? Na Fejsie doczytałam, że przestali wydawać psy do adopcji (chociaż wziąć stamtąd psa i tak graniczyło z cudem). Zaczęli sprawdzać domy,do których trafiły psy od nich.. Czyżby bali się jakiejś kontroli? Czy co gorsze psy w te upały zaczęły padać i boją się wizyt?

 

Też się zastanawiam co się dzieje.. 

Widziałam to samo info na facebooku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Dnia 19.06.2018 o 10:50, Marysia R. napisał:

Aktualizacja:

MORGANA - opuściła schronisko 🙂

morgana.jpg.8adc439ab0a87ca8b48bbb06ea6a71e8.jpg

Dzień dobry. Wiem,że to już kilka lat,ale czy wiadomo co stało się ze szczeniakami Morgany? Nie wiem czy to nie był miot B. Zdjęć niestety nie da się otworzyć. Morgana, teraz Tosia, od grudnia 2018 roku jest u mnie. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.08.2023 o 23:15, Alex71 napisał:

Co stało się z jej dziećmi? 

Nie mam pojęcia i raczej tu na dogo nikt nie będzie tego wiedział. Możesz spróbować skontaktować się przez Fb z osobami, które jeździły do Radys i prowadziły profil z ogłoszeniami psów stamtąd, może będą w stanie udzielić Ci jakichś informacji. Aktualnie profil na Fb nazywa się Psy ze Schronisk: https://www.facebook.com/psyzeschronisk.ngw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...