Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Był telefon o Misię, pani mieszka we wsi Gromiec koło Oświęcimia, w domu z ogrodem, mają tylko rybki, są trzy dziewczynki w wieku od 8-18 lat. Szukamy kogoś na wizyte pa. Znacie kogoś z tych okolic ? Bo zawsze jest dość trudno jeśli chodzi o małe miejscowości :(.

tak czy siak warto byłoby sprawdzić domek, może inna bida znalazłaby przystań?

Link to comment
Share on other sites

Z Javeną mają kontakt Miśki, zdobędę do nich namiary.
Miałam z Nią kontakt i przez ten wypadek z telefonem diabli wzięli.
Angelika o Miśków prowadzi hotelik czy może do niej ktoś ma namiar?

Dzwoniłam do Angeliki. Nie ma nru telefonu do Javeny.
Wpisałam na fb w wątku szukających wizytatorów, że poszukuje osoby do wizyty we wsi Gromiec koło Oświęcimia. Może ktoś się znajdzie.
Link to comment
Share on other sites

Zamawiałam dla Misi ogłoszenia 11.01. więc miesiąc temu. Mogę ponowić, ale może tekst warto trochu zmienić, skoro tamten nie przyniósł domku.

Tamtem tekst

Misia – już raz jej się udało, czekamy na ciąg dalszy

Maleńka Misia trafiła do schroniska ze starym złamaniem łapki, które spowodowało jej deformację i jako pies kaleki pewnie tkwiłaby tam nadal, w uporczywym bólu, bez szansy na lepsze życie, gdyby nie bystre oko wolontariuszki.
Misia trafiła do domu tymczasowego, została zdiagnozowana, zoperowana i teraz czeka już tylko na ten jeszcze jeden uśmiech losu – własny dom!

Miesieńka jest malutka – nieco tylko większa od yorka. Ma około 4 lata, więc przed nią jeszcze długie życie. Jest bardzo grzeczna, miła i spokojna. Bardzo garnie się do ludzi, również do dzieci. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest bardzo cierpliwa - pomimo bólu związanego z kolejnymi zabiegami, dała wszystko przy sobie zrobić.

Misia jest odrobaczona i zaszczepiona. Zachowuje czystość w domu, potrafi chodzić na smyczy.

Najwyższy już czas, by Misia trafiła do własnego, bezpiecznego i kochającego domu. Do ludzi, którzy zadbają, by na zawsze zapomniała co to ból, strach, głód i walka o byt. W zamian Misia odda całe swe dzielne, wierne serduszko!

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę wolontariuszki i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:
tel. ...
e-mail: ...

Link to comment
Share on other sites

Doświadczone dziewczyny radziły, by w tytule umieścić koniecznie: imię, wagę i wiek psiaka, bo większość ludzi czyta tylko tytuł, a nie cały tekst.

np. -  Maleńka 5-kg suczka Misia szuka domu

       - Suczka wielkości yorka czeka na dom

 -- Urocza malutka i młoda suczka  - do adopcji

Link to comment
Share on other sites

Doświadczone dziewczyny radziły, by w tytule umieścić koniecznie: imię, wagę i wiek psiaka, bo większość ludzi czyta tylko tytuł, a nie cały tekst.
np. - Maleńka 5-kg suczka Misia szuka domu
- Suczka wielkości yorka czeka na dom
-- Urocza malutka i młoda suczka - do adopcji


Wybieram ten ostatni :)
A tekst może być,czy zmienić ?
Link to comment
Share on other sites

Ja odświeżam co jakiś czas ogłoszenia na OLX.

 

B. proszę trzymajcie kciuki z a Misie w piątek, ma umówioną sterylkę, żeby się udało ją zrobić i żeby wszytsko było dobrze i żeby szybciutko się zagoiło.

Zaciskam wszystko co się da, żeby zabieg odbył się bez komplikacji.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...