Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Tylko żal mi Misi bo teraz musi jeszcze mieć wyjęcie szwów a za tydzień, dwa znowu ją kroić :( ? Biedna maleńka, ona tyle się po tych wetach uchodzi, tyle zabiegów, oglądania, zastrzyków, bólu. Żal mi malutkiej. Ale najważniejsze żeby wreszcie wszystko było już dobrze, i żeby znalazła bardzo dobry domek. A co myślicie o tym domku ? Że dość mały metraż na tyle osób ? Wg mnie dla Misi wystarczy jeśli będzie miała odpowiedzialnego kochającego opiekuna i spokojne dobre życie.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze dowiedzieć się więcej o rodzinie z wywiadu. Jak wszyscy zapatrują się na psa w domu. Bo przy małej powierzchni będą wszyscy na siebie wchodzić i jeśli komuś nie będzie odpowiadał pies w domu to Misia nie będzie miała tam dobrze. Może zanim mała zostanie wysterylizowana to zgłosi się jeszcze jakiś domek? Trzymam za to kciuki aby było w czym wybierać :)

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze dowiedzieć się więcej o rodzinie z wywiadu. Jak wszyscy zapatrują się na psa w domu. Bo przy małej powierzchni będą wszyscy na siebie wchodzić i jeśli komuś nie będzie odpowiadał pies w domu to Misia nie będzie miała tam dobrze. Może zanim mała zostanie wysterylizowana to zgłosi się jeszcze jakiś domek? Trzymam za to kciuki aby było w czym wybierać :)


Też nie jestem za takim sporym zagęszczeniem. Poza tym Misia może potrzebować większej, częstszej opieki weterynaryjnej. Czy państwo będą w stanie zapewnić ?
Link to comment
Share on other sites

Myślę, że żadnego domu nie powinno się skreślać - warto dobrze sprawdzić. Bo przecież nie tyle powierzchnia mieszkania się liczy, co pojemność serca ;)

Masz rację, a tym, że powinniśmy założyć, że Misia będzie potrzebowała specjalistycznej opieki weterynaryjnej. Ta nie należy do tanich. Pytanie, czy tą rodzinę będzie na to stać ?
Ja byłabym ostrożna.
Link to comment
Share on other sites

Renatko dobrze,że Misia ma już za sobą zabiegi związane z łapką.

Bez sterylki też bym jej nie dała.

Nie daj Boże zwieje w cieczce i dramat gotowy:(

A propos zagęszczenia to trzeba być czujnym.

Parę dni temu byłam u kobiety z pięciorgiem dzieci w jednym pokoju...

Robiłam fotki obłędnej, rocznej suni, którą chcą oddać bo nagle zaczęła przeszkadzać...

Tłumaczeniem była ciasnota.

Dzieci rok temu chciały pieska a teraz już też nie chcą bo się znudził,

Siedmiolatka poinformowała mnie ,że to ich piąty !!!! pies.

Mama starała się to jakoś wytłumaczyć ale dziecko nie umie kłamać.

Muszę znaleźć dom dla tej suni, jest cudowna ale to jak widać nie pomaga kiedy ludzie sami mają trudne życie i małą świadomość.

Link to comment
Share on other sites

Od pani która była zainteresowana adopcją Misi otrzymałam maila, bardzo rzeczowego i sympatycznego, niestety pani zdecydowała że jednak kotka pozostanie jedynym zwierzakiem w ich domu, decyzja przemyślana przez panią i pozostałych domownikow, mnie jednak żal bo widać że to była osoba i z sercem i odpowiedzialna no i miała doświadczenie w opiece nad zwierzakiem po wypadku. Szanuję i podziwiam ludzi, że potrafią podejmować takie roztropne decyzje. Misia w takim razie nadal szuka domku kochającego i odpowiedzialnego.

Link to comment
Share on other sites

Od pani która była zainteresowana adopcją Misi otrzymałam maila, bardzo rzeczowego i sympatycznego, niestety pani zdecydowała że jednak kotka pozostanie jedynym zwierzakiem w ich domu, decyzja przemyślana przez panią i pozostałych domownikow, mnie jednak żal bo widać że to była osoba i z sercem i odpowiedzialna no i miała doświadczenie w opiece nad zwierzakiem po wypadku. Szanuję i podziwiam ludzi, że potrafią podejmować takie roztropne decyzje. Misia w takim razie nadal szuka domku kochającego i odpowiedzialnego.

szkoda, ale ładnie, że pani chociaż napisała 

Link to comment
Share on other sites

Ja

 

Trzeba odnawiać ogłoszenia suni aby udało się znaleźć dla niej odpowiedni domek :)

Czy ma aktualne ogłoszenia?

Może jakieś nowe zdjęcia zrobić i do ogłoszeń wstawić/ zmienić?

Trzeba szybko szukać domku dla ślicznotki :)

Link to comment
Share on other sites

Czy ma aktualne ogłoszenia?
Może jakieś nowe zdjęcia zrobić i do ogłoszeń wstawić/ zmienić?
Trzeba szybko szukać domku dla ślicznotki :)

Już mówiłam, że jak będzie nowy tekst i ładne zdjęcia, to ją zgłoszę na bazarek ogłoszeniowy.
Czasem zmiana tekstu, zdjęć pomaga.
Link to comment
Share on other sites

Już mówiłam, że jak będzie nowy tekst i ładne zdjęcia, to ją zgłoszę na bazarek ogłoszeniowy.
Czasem zmiana tekstu, zdjęć pomaga.

Przepraszam. Już mi się watki zaczynają mieszać :/

Miejmy nadzieje że ktoś panienkę wypatrzy :")

 

Podeślijcie mi proszę poprzedni tekst, podumam nad nowym ;)

Nustusia zaczaruje tekst... i zaraz się domek znajdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...