Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Dopiero teraz zauważyłam post Mariusza. Odległość nie ma znaczenia. Jeśli tylko sunia Ci się spodobała, a wizyta PA wypadnie pomyślnie, to sunia jest do wzięcia :)

Wizyty to raczej nie byłoby jak zrobić , ja od dwóch lat mieszkam w Holandii a moja żona od roku.Przez długi czas nie mogłem wynająć mieszkania, wszędzie mi odmawiali ze względu na psa,ale udało się ,mieszkamy w ośrodku bardzo przyjaznym psom ,właściciele super, żona po roku dojechała do mnie z naszą szesnastoletnią sunią,niestety nasza Figunia odeszła od nas w sierpniu.A była tu szczęśliwa ,mamy domek z tarasem skąd mogła obserwować przechodzących ludzi.,na urlopach w Polsce nie umiała się odnaleść,mimo że w naszym mieszkaniu mieszkała 15lat.We wrześniu wzieliśmy trzyłapka z Kielc.I szukaliśmy kolejnego psiaka najchętniej sunię, też z małymi szansami na adopcję.Dlatego zainteresowaliśmy się nią,ale po tym jak wyczytałem że sunia do adopcji w pobliżu, to znalazłem sunię w Kielcach.My będziemy w drugiej połowie kwietnia w Polsce to jeżeli ta kielecka sunia nie pójdzie jeszcze do adopcji/ bo nie chcemy blokować jak ktoś będzie chętny/ i zgodzi się z naszym Korkiem to ją zabierzemy a jak nie to dalej będziemy szukać.

 

 

Przy naszym Korku musimy mieć sunię łagodną do zwierząt i ludzi.Nasz mały Koreczek był strachliwy i szczekał na psy i ludzi ale z pomocą Kielc udało się nam go wyprowadzić, dlatego musi mieć zrównoważoną sunię ,żeby się nie cofnął.Dlatego pomyśleliśmy o Waszej suni raz ,że łagodna a dwa z małymi szansami na adopcję, ale ja już rozmawiałem o tamtej to teraz muszę czekać,

Link to comment
Share on other sites

Wizyty to raczej nie byłoby jak zrobić , ja od dwóch lat mieszkam w Holandii a moja żona od roku.Przez długi czas nie mogłem wynająć mieszkania, wszędzie mi odmawiali ze względu na psa,ale udało się ,mieszkamy w ośrodku bardzo przyjaznym psom ,właściciele super, żona po roku dojechała do mnie z naszą szesnastoletnią sunią,niestety nasza Figunia odeszła od nas w sierpniu...

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź i życze powodzenia w szukaniu dla Korka Towarzyszki :)
 

Link to comment
Share on other sites

Bidula już po zabiegu, obudziła się, niestety stało się to czego się trochę obawiałam, - Misia nie ma ani macicy ani jajników, chociaż pani wet nie znalazła blizny po sterylce, więc nie do końca wiadomo czy była to sterylka czy też sunia nie miała wykształconych tych organów. Żal mi jej tylko że pokrojona i sie ucierpi tym razem bez powodu. Oby tylko szybko się rana zagoiła. Aha, Misia zaokrągliła się do 5 kg.

Link to comment
Share on other sites

U Misi wszystko dobrze, narazie ładnie się goi, panna jak chce wyjść na kanapę albo z niej zejść to piszczy :Ej, znieś mnie - albo - Hej, prosze mnie dać na kanapę :).
Śmiesznie wygląda w tym ubranku, i czasami jej majtasy opadają ;).
Z ćwiczeń zostaje tylko masowanie stopki łapki, bo narazie większych ćwiczeń nie może robić dopóki się nie zagoi całkowicie po zabiegu. Na tej łapce malutka coraz częściej staje albo się nią podpiera jak chodzi no chyba że chce biegać to szybciej jest na trzech łapinkach :).

Link to comment
Share on other sites

Super! :) Teraz spokojniej można czekać na DS - byle nie za długo ;)

No właśnie :) Misieńka domek dla suni na cito :)

Nutusiu bardzo dziękuję za fanty - trzy paki fantów :) :) :) Zabieram się za fotografowanie, ale ciężko mi to idzie, bo ze mnie fotograf, jak z koziej d..y trąba :) Ale nie mam wyjścia, muszę. Czy mogłabym część fantów przeznaczyć dla równie gołej, jak Maszka, Chani ?
Link to comment
Share on other sites

 

A o co chodzi z tym bdt? Czytam wszystkie maile z powiadomieniami ale coś mi umknelo:/

 

Belciu,
od marca Misia jest u mnie na darmowym dt czyli pieniążki będą potrzebne jużtylko jeśli byłyby - a mam nadzieję że nie będzie już potrzeba, chyba że jakaś dodatkowa rehabilitacja czy szczepienie przeciw parwo - jakieś koszty weterynaryjne.
Dzisiaj wpłynęły pieniążki od Ciebie :) - 80,12
i od Aska7 :) - 60, 00
i po podliczeniu całkowitym, niestety za zabieg(miała być sterylka) musiałam zapłacić , będzie wiadomo ile pieniążków zostało u Misi i wtedy zdecydujecie co z nimi zrobić :).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety nie mam nowych zdjęć, ponieważ zepsuł mi sie komp i nie mam jak dodać fotek, malutka bryka :), jest zdrowa, bardzo lubi się wygrzewać w słoneczku, był jeden mail o nią , wprawdzie domek z ogrodkiem , napisałam o spotkaniu przed adopcją i domek już sie nie odezwał. Szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam nowych zdjęć, ponieważ zepsuł mi sie komp i nie mam jak dodać fotek, malutka bryka :), jest zdrowa, bardzo lubi się wygrzewać w słoneczku, był jeden mail o nią , wprawdzie domek z ogrodkiem , napisałam o spotkaniu przed adopcją i domek już sie nie odezwał. Szukamy dalej.


Przyślij do mnie zdjęcia Misi, to wstawię na wątek :)
Link to comment
Share on other sites

 

Przyślij do mnie zdjęcia Misi, to wstawię na wątek :)

 

Tylko problem w tym że nie mam ich jak przesłać z aparatu na kompa :(.

Misia się nie obrazi jak wkleję inną bidę z tego miejsca, starszą sunieczkę, która tam czeka na pomoc :(. Może ktoś chciałby ją wesprzeć zamiast Misieńki ?

https://lh3.googleusercontent.com/-PeE1Qbc8C8c/VPtyGPIIBUI/AAAAAAAAGS0/he2y_SsN2uw/w734-h529-no/DSC_0152.JPG
Mufka..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...