Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Mało kto do nas już zagląda, ale w sumie nic się nie dzieje, Miśka żyje sobie szczęśliwie. Wczoraj zadzwoniła pani z tego chętnego domku, nie zdecydowali się jednak na Misię. Ale widać było że pani by chciała, ale że pan nadal za tamtą suczką myślami, więc taką decyzję podjęli. Szkoda bo domek widać że fajny i odpowiedzialny. Misia szuka więc nadal wspaniałego domu gdzie będzie kochana do końca swego życia.

Link to comment
Share on other sites

Mało kto do nas już zagląda, ale w sumie nic się nie dzieje, Miśka żyje sobie szczęśliwie. Wczoraj zadzwoniła pani z tego chętnego domku, nie zdecydowali się jednak na Misię. Ale widać było że pani by chciała, ale że pan nadal za tamtą suczką myślami, więc taką decyzję podjęli. Szkoda bo domek widać że fajny i odpowiedzialny. Misia szuka więc nadal wspaniałego domu gdzie będzie kochana do końca swego życia.

Ja zaglądam, ale właśnie z tego powodu, że mało o suni piszesz, nie ma co pisać. Myślę, że inni tez zaglądają :)

 

I znajdzie - trzeba w to wierzyć, bo przecież wiara czyni CUDA! ;)

I ja w to wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Nadal mam zepsuty komp i nie mam jak przeslac zdjec z aparatu. Jedynie te z mojej komorki móge od razu dawac tutaj.

 

Ano w tej sytuacji trudno coś zdziałać. Gdybym była w Krakowie, mogłabyś przyjść do mnie i z telefonu na komp przekopiować, ale wracam dopiero późna jesienią. Do tego czasu mam nadzieję, że Misiunia już będzie na swoim :)

Link to comment
Share on other sites

Pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza, blotne kaluże na drodze. A zebyscie widźieli różnice : Miśka kiedyś powolutku ostroźnie stapająca i Miśka dzis w biegu przeskakujaca duza kaluze, niemal w locie :-). Serduszko kochane

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...