Jump to content
Dogomania

maluśka Misieńka - Daisy, znaczy Stokrotka :-)


Onaa

Recommended Posts

Niespodziewanie - Misia jest już po zabiegu!
Wczoraj podczas wizyty w lecznicy po zdjęciu tego opatrunku okazało się, że zrobił się mały naciek i metal prawie wystaje przez skórę :(. Była jeszcze jedna ranka ale to z powodu tak długiego opatrunku na łapce. Jak widać Misia ma bardzo delikatną skórę i wrażliwe ciało.
Wet szybko zrobił prześwietlenie łapki i zdecydował żeby sunie zostawić na zabieg wyjęcia tego drutu z łapki. No i zabrał Misię. Po zabiegu przesłał informację, że jest już po i jest ok.
Mam tylko nadzieję, że teraz już wszystko się ładnie wygoi.

Link to comment
Share on other sites

Niespodziewanie - Misia jest już po zabiegu!
Wczoraj podczas wizyty w lecznicy po zdjęciu tego opatrunku okazało się, że zrobił się mały naciek i metal prawie wystaje przez skórę :(. Była jeszcze jedna ranka ale to z powodu tak długiego opatrunku na łapce. Jak widać Misia ma bardzo delikatną skórę i wrażliwe ciało.
Wet szybko zrobił prześwietlenie łapki i zdecydował żeby sunie zostawić na zabieg wyjęcia tego drutu z łapki. No i zabrał Misię. Po zabiegu przesłał informację, że jest już po i jest ok.
Mam tylko nadzieję, że teraz już wszystko się ładnie wygoi.

To gdzie jest teraz Misia - u Ciebie, czy w lecznicy ? I jak wygląda łapeczka ?
Link to comment
Share on other sites

Misia bardzo nieszczęśliwa - teraz już pewnie ostatecznie znienawidzi lecznicę - no bo założyli jej plastikowy klosz na głowę :( :/. A biedna Misia musi to wszystko znosić. Jutro kontrolna wizyta u weta plus leki przeciwbólowe i antybiotyk. A za 10 dni do zdjęcia szwów.

Link to comment
Share on other sites

Misia po kontroli u weta, dostała antybiotyk i sreberko na łapke bo jest wysięk i czerwone ranki nadal. Był telefon od pani z Bochni, małe mieszkanko 37m2 , trzy osoby i kotka. Pani rzeczowa i sympatyczna. Ma się zastanowić wspólnie z domownikami. Wydaje mi się że to spokojny dom taki akurat dla Misieńki. Kotka też po wypadku ale już zdrowa, dwuletnia. Tylko nie wiem co ze sterylką u Misi? Ale zobaczymy czy pani jeszcze zadzwoni. No i wtedy potrzeba by kogoś z Bochni do wizyty pa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...