Jump to content
Dogomania

Warto wierzyć w cuda! Po blisko 2 latach w DT, Imka znalazła super domek! W małym ciałku wielki strach...


Nutusia

Recommended Posts

Bardzo dziękujemy i odwzajemniamy :)

 

A Imcik zakosztował zabawy pluszakami! Weronika przywiozła całą torbę zabawek pluszowych, ale takich malutkich i bardzo mocno "nabitych". Porozkładałam je po całym domu to tu, to tam, i głównie Lili i Imka mają wielką radochę z ich wynajdowania i obgryzania. Wczoraj nawet próbowały się bawić jedną. Ale Imuszka nie jest taki kamikadze jak Krecha, że Lili może nią telepać na boki, a zabawki nie puści, więc szybko wynalazła sobie kolejną. Fajny widok, taka wyluzowana Imka na środku dywany z pluszakiem w szpiczastej paszczy :)

Link to comment
Share on other sites

Nie widać wycofania? Fajnie! :) Ja ją mam na co dzień i nie zawsze jestem w stanie zauważyć różnicę. Tym bardziej się cieszę, że nawet na fotkach ją widać :)

 

Słuchajcie, w Radysach w końcu pojawił się wolontariat! Dziewczyny założyły wątek i prezentują tamtejsze psiaki - co jeden to piękniejszy! Zajrzyjcie na wątek, proszę, bo tam jest teraz chyba największe schronisko w Polsce (za sprawą najniższej ceny, jaką gminy muszą płacić). Jakiś czas temu słyszałam, że jest tam 5 tys. psów, a każdemu na wieść o tym, że psiak może trafić do Radys, skóra cierpnie na d... Tym bardziej cieszy, że ktoś zechciał zawalczyć o to, by te psiaki nie były skazane na schroniskowe dożywocie.

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144188-schronisko-w-radysach-psiaki-do-adopcji/

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam się przywitać.

Głaski zostawić.

Byłam na wątku,ale ja chyba nie powinnam na takie wątki zaglądać jeśli nie jestem w stanie pomóc.

Mam to samo, a chciałoby się każdemu nieba przychylić.

Mogę tylko ogłoszenia wykupić, widziałam taki bazarek, ale Nutusiu musiałabyś za mnie to ogarnąć, a mi tylko przysłać konto do przelewu, tam są te ogłoszenia po 2,50 o ile dobrze doczytałam, wykupiłabym za 25zł, tylko musiałabyś to ogarnąć, bo niestety ja z tych komputerowo "niekumatych" jestem. Proszę [url=http://emotikona.pl/emotikony/]0heart.gif[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witanko piątkowe :)

 

Odaliski spowodowały oplucie ekranu, Krysiu :megagrin:

 

Jeśli chodzi o Radysy, to ja myślę, że choćby obecność na wątku też może być ważna. Może gdzieś, ktoś, coś... nigdy nic nie wiadomo!

 

Jagusko - pięknie Ci dziękuję! Bazarek ogłoszeniowy prowadzi Ziutka z kejciu do spółki - zaraz polecę na bazarek zamówić 10 pakiecików :jumpie: , więc korzyść będzie obopólna - skorzystają i Radysaki i psiaki, na które dziewczyny zbierają kasę na bazarku :loveu:

 

Śpieszę również donieść, że Imka wczoraj przeszła samą siebie!!!! Najpierw w zabawie - odważyła się wziąć przykład z Kreski - i dzielnie wyrywała Lili zabawkę. Mała spryciula kładła się na plecki i od spodu wyrywała zabawkę spomiędzy Lilciowych fafli! Parę razy jej się udało wygrać - i wtedy uciekała z zabawką w pysiu ile sił w białych łapinach, a Lili za nią. U mnie można się ganiać wokół komina, stojącego pośrodku, pomiędzy kuchnią a salonem. Biegały jak opętane - Imka zmieniała kierunki, robiła zwody, chodnik w przedpokoju już po pierwszej rundzie znalazł się zwinięty pod drzwiami wejściowymi :megagrin:

 

A potem przyszła Ciocia Ula, usiadła na kanapie i Imka... wręcz przepychała się z Gapcią której pierwszej się uda zająć ciocine kolana :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Imcik coraz bardziej kontaktowa. Czas do domu :).

A historia o Arturze - krzepiąca. Są jeszcze ludzie, którzy potrafią docenić przyjaźń i  wierność psa :). I dać mu ją w zamian.

 

 

*******************************

 Myślałam, że niewiele wyczytanych w necie informacji mnie zadziwi. A jednak :(

http://swiat.newsweek.pl/szwajcarzy-tradycyjnie-jedza-koty-i-psy-newsweek-pl,artykuly,352619,1.html#pierwszapiatka

Link to comment
Share on other sites

A ja miałam dzisiaj przyjemność wygłaskać Imcię osobiście :) Co prawda na podłodze nie chciała do mnie podejść ale kiedy usiadłam obok niej na kanapie pozwoliła się porządnie wymiziać. Nie wyglądała nawet na specjalnie zestresowaną :)

Bardzo miłe i urodziwe z niej stworzonko tylko troszkę głupiutkie ;)

Link to comment
Share on other sites

Sprytna metoda odbioru zabawki "od spodu"

 

DSC_1200.JPG

 

DSC_1201.JPG

 

Kto kogo gryzie?... Gapcia wybrała mizianko ;)

 

DSC_1202.JPG

 

Walki psów?!?!?!

 

DSC_1203.JPG

 

Kompletnie nieostre zdjęcie, ale widać jak świetnie się bawimy (takie widoki podziwiamy od ok. 3 dni - dołącza również Gapcia, jeśli nie znajdzie chętnego na głaskanie :))

 

DSC_1207.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...