Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Telma jest cudownym psem.  Grzeczna mimo podawania kroplówek,  zastrzyków i innych. Czuć i widać jej kaźdą kosteczkę.  Daje jej jeść kilka razy dziennie.  Suche i mokre.  podtrzymuję ją na szelkach jak idzie na dwór ale lubi się położyć w słoneczku i po prostu leźy.  była na dworze z Ajką i Pysiem - źadnej reakcji.  Nie szczeka,  nie chapie.  Jestem w niej zakochana :) na tą chwilę ideał. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Anecik napisał:

Telma jest cudownym psem.  Grzeczna mimo podawania kroplówek,  zastrzyków i innych. Czuć i widać jej kaźdą kosteczkę.  Daje jej jeść kilka razy dziennie.  Suche i mokre.  podtrzymuję ją na szelkach jak idzie na dwór ale lubi się położyć w słoneczku i po prostu leźy.  była na dworze z Ajką i Pysiem - źadnej reakcji.  Nie szczeka,  nie chapie.  Jestem w niej zakochana :) na tą chwilę ideał. 

Aneciku, cudne wieści!! Ta sunia bardzo leży mi na sercu...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.07.2018 o 12:02, elik napisał:

 

Resized_20180628_142703.thumb.jpeg.875b02091f3071c1c5605bff17b8292f.jpeg

To ona, maleńka Tosia trafiła pod skrzydła Pani Ireny. Pod troskliwą opieką odzyskała zdrowie i przede wszystkim radość życia. Na tym zdjęciu jeszcze przerażona, smutna, dopiero po przyjeździe. 

Dzięki Pani Irenie i Jej Rodzinie Tosia jest szczęśliwym, zdrowym psim dzieciakiem:)

Tosia ma już zaklepany , znany nam cudowny dom w Warszawie. Jej przyszła Rodzina już ją poznała a we czwartek przyjeżdżają po naszą królewnę.

Pani Ireno dziękuję za pomoc, wspaniałą opiekę na kolejną biedą ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anecik napisał:

Telma jest cudownym psem.  Grzeczna mimo podawania kroplówek,  zastrzyków i innych. Czuć i widać jej kaźdą kosteczkę.  Daje jej jeść kilka razy dziennie.  Suche i mokre.  podtrzymuję ją na szelkach jak idzie na dwór ale lubi się położyć w słoneczku i po prostu leźy.  była na dworze z Ajką i Pysiem - źadnej reakcji.  Nie szczeka,  nie chapie.  Jestem w niej zakochana :) na tą chwilę ideał. 

Telma złamała serca nas wszystkich.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

Serce mi pękło po przeczytaniu zdania, że Telma po prostu lubi się położyć i poleżeć. Wreszcie w spokoju, bez strachu, bicia. Odpoczywaj biedna..

Telma odpoczywa :) To z wczoraj.

604871905_DSC_09721.JPG.8dbd7f0c3053f7de30ae4e2058dfc522.JPG

 

799843843_DSC_09731.JPG.2ffe611e6cd143271efab3c93c20a1e5.JPG

 

 

A to dzisiejsze - po zabezpieczeniu łapki. Zdążyłyśmy przed deszczem.

1912397217_DSC_09781.JPG.e13a58fe5e6a6eece70b9729f0425dcd.JPG

 

1017975437_DSC_09841.JPG.ea359d45e0396a891330b4f8ada6789b.JPG

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2018 o 18:36, ewu napisał:

Dziękuję Wam wszystkim. Nazwałam ją TELMA.

Łapa jest bardzo dziwna, zdecydowanie jej nie boli.

Zabierzemy ją do weta na konsultację.

Proszę wpłacajcie na konto Fundacji Człowiek i PIes, poprosiłam o udostępnienie konta.

 

Numer konta: 78 1750 0012 0000 0000 3404 7251
Tytuł przelewu: Darowizna - suczka TELMA 
Fundacja Człowiek i Pies, ul. Cicha 8/25, 43-100 Tychy 

 

Dnia 13.07.2018 o 15:03, Dusia-Duszka napisał:

 

I super. 

Aktualizacja: jest 500,-

 

Wpłaciłam dla Telmy 50 zł.

 

Link to comment
Share on other sites

Strasznie smutna wiadomość. Basia miała poważny wypadek samochodowy. Zadzwoniła przed chwilą i prosiła, żebym napisała o tym na wątku.

Nie wiem nic więcej, Basia powiedziała tylko, że zabierają ją do szpitala i nie może więcej mówić.

Boże, żeby tylko nic poważnego nikomu się nie stało

Pomodlę się za Jej zdrowie i zdrowie pozostałych uczestników wypadku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...