Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

11 minut temu, Gabi79 napisał:

Ostatnio znów było głośno o dwóch hotelach ( w jednym psiak uciekł, w drugim pracownicy bili psiaki łopatami).

Straszne, potworne   przestraszony2.gif.5974ba7fafc0ac107eb070a9e4fc6850.gif   Że psiak uciekł, no cóż, zdarzyć się może, nie wiemy jakie były okoliczności, ale bić psy i w dodatku łopatami to wielki skandal!!!  

Jeśli tylko Anecik się zgodzi i psiak jeszcze będzie w schronie (oby) to też jestem za tym, żeby pojechał do Anecik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anecik napisał:

Przepraszam Cię Elu ale "zostało"  mi w poście Twoje cytowanie i ni cholery nie mogę tego usunąć :) miejsce mogłoby być od 08.08.

Dzięki Aneciu    1762284011_buziaczki6.jpg.825f9a419f4b0a422a4c82448e841805.jpg    A jaką kwotę musiałybyśmy uzbierać ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ewa Marta napisał:

 

Szkoda, że Pani nie zdaje sobie sprawy, że może ponieść konsekwencje tego wypadku.

 

Nie "może", tylko powinna ponieść. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi odszkodowanie finansowe, które przyda się choćby dla psów. Też odpuszczałam ludziom i zła byłam na siebie, bo ci ludzie tylko się cieszyli, że taka głupia jestem i tak im się udało. Jeden wypadek wzięłam na siebie, żal mi było biednego rowerzysty bez OC, a pół samochodu zdemolowane, w efekcie ja jemu zapłaciłam wysokie odszkodowanie, bo on nie miał skrupułów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, rozi napisał:

Nie "może", tylko powinna ponieść. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi odszkodowanie finansowe, które przyda się choćby dla psów. Też odpuszczałam ludziom i zła byłam na siebie, bo ci ludzie tylko się cieszyli, że taka głupia jestem i tak im się udało. Jeden wypadek wzięłam na siebie, żal mi było biednego rowerzysty bez OC, a pół samochodu zdemolowane, w efekcie ja jemu zapłaciłam wysokie odszkodowanie, bo on nie miał skrupułów.

Poniesie, poniesie. Będzie odpowiadała za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dodatkowo Basia została jako pasażer poszkodowana w wypadku.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Eluś, spróbuje ułożyć tekst dla Maxa, tylko musze mieć info; zachowanie (przyjazny, wycofany, nieśmiały itp) wiek, wielkość, waga, stosunek do ludzi, 

No i kilka zdjęć....

 

Przyjazny, około 1 roku, może 10 m-cy. Tyle wiem.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Eluś, spróbuje ułożyć tekst dla Maxa, tylko musze mieć info; zachowanie (przyjazny, wycofany, nieśmiały itp) wiek, wielkość, waga, stosunek do ludzi, 

No i kilka zdjęć....

Dzięki Asiu :)  Trzeba próbować :)

 

Link to comment
Share on other sites

Może coś takiego: 

Młodziutki około roczny Maksio..Porzucony, niechciany, wyrzucony na ulicę jak niepotrzebna rzecz. Po prostu, maskotka się znudziła..Maksio nie rozumiał, dlaczego tak się stalo..Dlaczego trafił do schroniska? Przecież był grzeczny, posłuszny, przecież kochał całym swoim psim serduszkiem..

Ten kto porzucił tego cudownego psiaka nie zasługiwał na jego miłość i oddanie! Maksio to wyjątkowy psiak - kocha absolutnie wszystkich ludzi! Jest niezwykle przyjacielski, uwielbia się przytulać i być głaskany.
Zawsze chce być blisko człowieka, zawsze chętnie pójdzie na spacer. 
Dogaduje się ze zwierzętami. Nie sprawia problemów - nie wykazuje agresji, chodzi na smyczy. 
Maksio szuka kochającego i odpowiedzialnego domu, na zawsze!
Szuka rodziny, która będzie traktowała go jak członka rodziny a nie chwilowy kaprys.

Maksio aktualnie przebywa w ........ 
Gotowy do adopcji - wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany (????). 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jeśli myślicie, że Basia skupia się w szpitalu na leczeniu, to chciałabym wyprowadzić Was z błędu. Dzisiaj od rana koordynowała akcję przejmowania maluniej 3-miesięcznej suni.

Maleństwo żyło w kiepskim miejscu 50 km od Warszawy. Do ulubionych zabaw jej byłych pseudo właścicieli należalo łapanie ją za łapke i podrzucanie albo ściskanie noska do chwili, kiedy zaczynala piszczeć. W wyniku szczęśliwego zbiegu okoliczności utworzył się łańcuszek dobrych serc i tym sposobem ktoś ja tam dokarmiał od kilku dni, odrobaczył, potem inne osoby zabrały dzisiaj ze sobą do W-wy. Pojechaliśmy z mężem po maleńką na Gocław i po krótkim pobycie u mnie w domu zawiozłam ją do znanej może niektorym Kasi kcd, ktorej dawno już nie ma na dogo. Sunieczka jadąc ze mną do domu wtulala sie tak mocno i mruczała, że serce pękło mi na kawałki. 

Jeśli przez tydzien nie znajdzie domku w okolicach, będziemy kombinowac transport do Gliwic, gdzie Basia uprosiła domek tymczasowy, który zna, żeby ją przygarnął. 

Zobaczcie to maleństwo. Zdjęci akiepskie, bo ciągle się ruszala:

 

S01.jpg

S02.jpg

S03.jpg

S04.jpg

S05.jpg

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, ze sie wcinam ze swoim Tymczaskiem, ale kochana Ciocia Onaa chce pomoc w ogłaszaniu Karacika i potrzebuje zdjęć i ładnego tekstu.

Zdjęcia są takie sobie, bo nie mam dobrego aparatu i robię je tabletem, ale może akurat coś da się wybrać...

20180718_113031.jpg

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje dla biedaka, któremu Basia załatwiała adopcję, gdy doszło do wypadku  :(

37694216_1048392845324293_6970169379476471808_n.thumb.jpg.6d3545ec4765af8bfbdee0b703f1fffb.jpg

  

     25,00 zł  -  Agnieszka moja znajoma

     20,00 zł  -  ania75    

     20,00 zł  -  Ewa Marta 

= = = = = = = = = = = = = = = = =

   65,00 zł

 

Bardzo proszę w imieniu Basi o pomoc dla tego psiaczka   2029131075_gifproszcy.gif.dbc034da5e8f8eeaa3211170c816cf3c.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...