Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Ja się cieszę ,że się znalazł! i współczuję Państwu , tego stresu, który przeżyli! to jest chyba największa 'kara'  jak człowiek zda sobie sprawę ,że popełnił błąd, że konsekwencje...nie ma chyba nic gorszego, obwiniać siebie samego! a tak nawiasem mówiąc popełnianie błędów jest rzeczą ludzką! po prostu zdarza się! w zmęczenie.. w stresie.. w pośpiechu... bo zadzwonił telefon...bo jakaś zła wiadomość.. bo dobra wiadomość ... bo sekundy odwróconej uwagi, dla mnie najważniejsze jest... naprawienie błędu!  i jestem przekonana ,że teraz, już będą pilnować ,zobaczycie :) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, anica napisał:

Ja się cieszę ,że się znalazł! i współczuję Państwu , tego stresu, który przeżyli! to jest chyba największa 'kara'  jak człowiek zda sobie sprawę ,że popełnił błąd, że konsekwencje...nie ma chyba nic gorszego, obwiniać siebie samego! a tak nawiasem mówiąc popełnianie błędów jest rzeczą ludzką! po prostu zdarza się! w zmęczenie.. w stresie.. w pośpiechu... bo zadzwonił telefon...bo jakaś zła wiadomość.. bo dobra wiadomość ... bo sekundy odwróconej uwagi, dla mnie najważniejsze jest... naprawienie błędu!  i jestem przekonana ,że teraz, już będą pilnować ,zobaczycie :) 

Bardzo to przeżywają i wiem ,że nie popełnią więcej takiego błędu.

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, ewu napisał:

Bardzo to przeżywają i wiem ,że nie popełnią więcej takiego błędu.

Basiu, domyślam się! my /w sensie dogomaniacy/jesteśmy już na tym punkcie po kilku ucieczkach ,przeczuleni ,ale osoby z poza dogo...nie żyją tymi samymi problemami, co my! a my popełniamy inne błędy!.. ileż ja się już nasłuchałam od naszego informatyka... ileż rzeczy skasowałam?.. jednym kliknięciem! ..pytam mnie ,jak można było?.. ano można byłoz_jezorem.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Jest może jakis pies?sunia do 4 . lat ? Mam domek , w którym jest 12. letni ONEK. Teraz chcą psa do 15 kg, do 40 cm w kłębie.Kolor obojętny, sierść krótka lub półdługa.

Poker, jeśli nie musi być z tego watku, to zaproponuję "moją Kamusię

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Jest może jakis pies?sunia do 4 . lat ? Mam domek , w którym jest 12. letni ONEK. Teraz chcą psa do 15 kg, do 40 cm w kłębie.Kolor obojętny, sierść krótka lub półdługa.

Ojej pełno mam do zaproponowania. Gniją biedne w schronie. Wyślę na maila kandydatki.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, elik napisał:

Basia podesłała mi zdjęcie tego przystojniaka. Ma złamana tylną łapkę. Więcej pewnie napisze Basia, gdy pojawi si w wątku.

pies.jpg.50a57f156066ffb1c6141086eff1b877.jpg

Pisałyśmy równicześnie Elu:)

Piesek na zdjęciu jest  w lecznicy ale trafi do boksu w schronie gdzie jest bez szans. 

DT na cito potrzebne. Ja nie dam rady opłacić kolejnego psa w hoteliku:(

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Pisałyśmy równicześnie Elu:)

Piesek na zdjęciu jest  w lecznicy ale trafi do boksu w schronie gdzie jest bez szans. 

DT na cito potrzebne. Ja nie dam rady opłacić kolejnego psa w hoteliku:(

 

Wezmę go Basiu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, ewu napisał:

Elu prosiłam faceta ze schroniska czy może go zawieźć. Da mi znać , jeśli nie to pojedzie ze mną moja koleżanka to wtedy poproszę o wsparcie:)

To czekamy :)

Nie zdziw się jak będziesz miała telefony o Igunię. Podmieniłam ją w ogłoszeniach w miejsce Foksika.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...