Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Elu wysłałam Ci maila. Przepraszam,że trochę to trwało ale  wnuk ma 40 stopni gorączki i córka pojechała do lekarza a wnuczka cały czas płakała.

Musiałam się nią zajmować, Normalnie o tej porze śpi ale czuła ,że coś się dzieje i ciągle budziła.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ewu napisał:

Elu wysłałam Ci maila. Przepraszam,że trochę to trwało ale  wnuk ma 40 stopni i córka pojechała do lekarza a wnuczka cały czas płakała.

Musiałam się nią zajmować, Normalnie o tej porze śpi ale czuła ,że coś się dzieje i budziła.

Basiu nie przepraszaj. W tej sytuacji najważniejsze są wnuki :) Dzięki :)

Zaczęłam robić bazarek, ale jestem tak padnięta po pracach na działce, że jedną rzecz robię dwa razy :( Chyba jednak nie dam racy założyć dzisiaj wątku :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Dzisiaj moja Koleżanka zabrała na bdt chudziutkiego, przerażonego, małego psiaka.

Gaston w schronisku był bez szans .Nigdy by stamtąd nie wyszedł ,tak jak Benia.

Dziękuję elik za Benię:):):)

Podjęłam pracę, bo kasa potrzebna więc będę miała mniej czasu niż dotychczas.  Wpadajcie do suni jak najczęściej, żeby się jej nie nudziło   :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, anica napisał:

.. aż się boję zapytać...czy jest jakaś iskierka nadziei... żeby ją wyciągnąć?

 Ja już nie mam żadnej możliwości.Jeszcze z adopcji wraca Figa córeczka Gucia bo dziewczynka ma alergię.

Zaczynam się załamywać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...