Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 14.12.2017 o 10:10, ewu napisał:

Nadziejka teraz Zuzia zostaje na zawsze u Pani:):):) Jesteśmy w stałym kontakcie.

Rano były na spacerze , sunia w szelkach obroży na podwójnej smyczy. Wcześniej Pani tak "ubraną"prowadzała po mieszkaniu i zamkniętym korytarzu. Zuzia :) zrobiła na dworze co należy i ciągnęła do domu. Ma dosyć świeżego powietrza:)

WOW! Ale historia! Aż sie popłakałam!!! :)


To jeszcze tylko niech Likusia się odnajdzie i będę przeszczęśliwa...

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie wiem jak sprawdzać domy:( Naprawdę nie wiem...12-go wieczorem robiłam z koleżanką wizytę pa dla  cudownego podrostka .

Dawno tak się nie cieszyłam z adopcji.Uznałyśmy ,że domek jest znakomity. Dżeki wygrał los na loterii...  Co chwilę były MMSy pełne zachwytów.

No cóż... dzisiaj o 8 rano Pani zadzwoniła ,że rezygnują z adopcji ponieważ piesek zaburzył jej rytm dnia!!!!!!

Nie brudzi, nie niszczy, sam grzecznie zostaje, jest przemiły ale nie dostosował się do jej rozkładu dnia i Pani nie jest na to przygotowana.

Wychowała się w domu z psami, psy są nadal w rodzinie, jej siostra ma aż 2 no i tu nagle takaniespodzianka....

Wyobraźcie sobie ,że Dżeki chce się bawić a na spacerze szaleje z patyczkiem i to Panią przerasta. Pani ma 30 lat!!! 

W życiu nie pomyślałabym ,że ze strony tego domu będzie jakiś problem. Jak widać mój rozum jest za mały:(:( Mojej Koleżanki też...

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Ja już nie wiem jak sprawdzać domy:( Naprawdę nie wiem...12-go wieczorem robiam z koleżanką wizytę pa dla  cudownego porostka .

Dawno tak się nie cieszyłam z adopcji.Uznałyśmy ,że domek jest znakomity. Dżeki wygrał los na loterii...

No cóż dzisiaj o 8 rano Pani zadzwoniła ,że rezygnują z adopcji ponieważ piesek zaburzył jej rym dnia!!!!!!

Nie brudzi, nie niszczy, sam grzecznie zostaje, jest przemiły ale nie dostosował się do jej rozkładu dnia i Pani nie jest na to przygotowana.

Wychowała się w domu z psami, psy są nadal w rodzinie, jej siotra ma aż 2 no i tu nagle takaniespodzianka....pewnie piesek nie daje rano pospać:(

W życiu nie pomyślałabym ,że ze strony tego domu będzie jakiś problem. Jak widać mój rozum jest za mały:(:( Mojej Koleżanki też...

Basiu, z Twoim rozumem jest wszystko ok.  niestety niektórym ludziom brakuje piątek klepki.

Przyznam, że takiego bzdurnego tłumaczenia, jak "zaburzył rytm dnia" jeszcze nie słyszałam.

Żenada i tyle.

Sprawdzając dom nigdy do końca nie mamy pewności, czy będzie wszystko ok.

Czy Dżeki jest już u tej pani, czy dopiero miał tam pojechać?

Cóż, nie wszystko złoto, co się świeci.

Dobrze, że pani chociaż poinformowała o swojej decyzji.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Basiu, z Twoim rozumem jest wszystko ok.  niestety niektórym ludziom brakuje piątek klepki.

Przyznam, że takiego bzdurnego tłumaczenia, jak "zaburzył rytm dnia" jeszcze nie słyszałam.

Żenada i tyle.

Sprawdzając dom nigdy do końca nie mamy pewności, czy będzie wszystko ok.

Czy Dżeki jest już u tej pani, czy dopiero miał tam pojechać?

Cóż, nie wszystko złoto, co się świeci.

Dobrze, że pani chociaż poinformowała o swojej decyzji.

 

Dżeki tam jest od trzech dni no i zdążył zaburzyć styl życia. Wyobraź sobie ,że biega z patykiem a w domu chce się bawić. Straszne!!!!!

Pani jest w domu , Pan długo w pracy no i Dżeki nie rozumie stylu życia. 

A ja się zakochałam w tym domku, byłam przeszczęśliwa i spokojna o psiaka. Tak , krótkiej adopcji jeszcze nie przerabiałam....:(

Powodu nie rozumiem... 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dżeki to jakiś potwór jest.... 


A tak poważnie... ludzie są niepoważni... przeciez wiadome, że pies jak dziecko - zaburza dotychczasowy tryb życia...
ewu, wstaw zdjęcia Dżekusia, jesli masz... poogłasza się psiaczka...

Ja akurat lubię mieć zaburzony tryb życia, wszystko podporządkowałam moim futrzakom  dobrze mi z tym.

Pani niech sobie pluszaka kupi

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Ja akurat lubię mieć zaburzony tryb życia, wszystko podporządkowałam moim futrzakom  dobrze mi z tym.

Hihi, ja też ;) A im większy z kota/psa szaleniec, szkodnik itd. tym lepiej. Nie znoszę rutyny. No ale już dawno okrzyknięta jestem nienormalną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...