Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Założyłam wątek dla malutkiej Igi:  

Niestety męczę się od długiego czasu z wklejeniem zdjęć. Co wkleję, to mi znikają. Nie wiem dlaczego ?

 

Poprosiłam elik o to, by została skarbnikiem Igi. Czekam na odpowiedź.

 

Póki co zaglądajcie do małej, ale zostawcie trzeci post na ewentualne rozliczenia.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zawiozłyśmy do domku Nufiego , który od dzisiaj ma na imię Tefi. Tefi to mały, niemłody piesek. Zamieszkał u Pani Marii w domku z ogrodem. 

Pani Maria ma 70 lat i dlatego wybrała małego , starszego psiaka.Będzie im dobrze razem:)

n6

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj  opłacony weterynarz strzelał do Nadziejki z palmera.Zorganizowaliśmy grupę ludzi, od 7 rano trwała akcja.

Pan 2 razy strzelał i dwa razy ją tylko musnął:(

Uciekła:(

Szukaliśmy do tej pory. 400 zł  musiałyśy zapłacić ( koleżanka i ja...tylko...:(  )

I nic , znowu nic:( Jestem załamana i przerażona. Modlę się żeby została na tym terenie.

Siedzę i płaczę, już nie wie co robić!!!

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że wróci w to miejsce. Przestraszyła się, nie wiem jak to się stało ,że ten Pan dwa razy tylko ją musnął:(

Martwię się strasznie ,że żniknie.Palmer to była ostateczność i najgorszy scenariusz się ziścił.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

I że wiecie, gdzie jest :(
Po Lice ani śladu... :(
Ale współczuję, wierzę że to frustrujące.

Tysiu, Tobie też ogromnie współczuję. Potrafię wyobrazić sobie, co czujecie Basia i Ty. Co prawda na krótką chwilę, ale zagubił się podczas spaceru mój nie żyjący już Binguś. Nie miał wtedy jeszcze roku. Uczuć jakich wówczas doznawałam nie da się opisać. Koszmar to tylko delikatne określenie tego co sie wtedy czuje. Straszne :( Ogromnie Wam współczuję.

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, elik napisał:

Biedna sunia, biedna Basia :( :(

Jak mógł żądać zapłaty, przecież nie wykonał zadania ! Co za typ!!!

Biedactwo   5a218c5f7588c_pacz2.gif.cb357bc7100fb853d01ed67168381f69.gif

Elu on uprzedził, wszyscy tak robią. Musiał kupić te naboje, przyjechał a gwarancji nikt nie da , tak jak adwokat.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, ewu napisał:

Elu on uprzedził, wszyscy tak robią. Musiał kupić te naboje, przyjechał a gwarancji nikt nie da , tak jak adwokat.

To jeden nabój kosztuje aż 200,00 zł ?  Bo jeśli nie trafił, to powinien dostać tylko za naboje. Ach. Może to gorycz przeze mnie przemawia. Tak chciałabym, żeby sunia już została złapana. Zima to nie przelewki :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

To jeden nabój kosztuje aż 200,00 zł ?  Bo jeśli nie trafił, to powinien dostać tylko za naboje. Ach. Może to gorycz przeze mnie przemawia. Tak chciałabym, żeby sunia już została złapana. Zima to nie przelewki :(

Elu co ja mogę poradzić na takie zasady .Też mnie to potwornie boli ale facet uprzedził przed przyjęciem zlecenia . Wszyscy mają identyczne zasady. Dodatkowo  nie ma wyboru bo ktoś kto strzela musi mieć zezwolenie na strzał na danym terenie .Ja dzisiaj przeryczałam cały dzień:( Koleżanka wczoraj wieczorem trafiła do szpitala na neurologię. Nie była w stanie chodzić. Dostała zastrzyki sterydowe i w nocy wróciła do domu żeby rano brać udział w akcji.

Obie jesteśmy na granicy załamania. Magda leży w domu, znowu zwija się z bóu i ciągle płacze.Nie wiem co będzie jak Nadziejka nie wróci na działki.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Basieńko, ja nie mam do Ciebie uwag, skądże ! Tylko wnerwiają mnie tacy bezduszni faceci.

Nie wolno się Wam załamywać. Musicie być dobrej myśli.

Ja wiem Elu ,że nie masz mnie na myśli. 300 zł kosztuje pierwszy strzał , kolejny 100 zł.  Elu 5 miesięcy walczymy o złapanie Nadziejki.  Wszystko na nic:(

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ewu napisał:

Ja wiem Elu ,że nie masz mnie na myśli. 300 zł kosztuje pierwszy strzał , kolejny 100 zł.  Elu 5 miesięcy walczymy o złapanie Nadziejki.  Wszystko na nic:(

Być może zima Wam pomoże :) Może jak jej dupencja zmarznie, to da się złapać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...