Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Dnia 12.06.2022 o 20:26, mdk8 napisał:

Dam 20,- jednorazowo. Jak  trochę  podreperuję finanse dołożę coś jeszcze.  

Bardzo dziękuję. Życzę, aby Twoja sytuacja finansowa szybko się poprawiła  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2022 o 20:40, agat21 napisał:

Zapłacę na razie za 3 miesiące z góry po 30 zł za miesiąc (myślę, że tak śliczna młoda sunia szybko znajdzie dom). Będę w domu w czwartek, wtedy zrobię przelew. Kopnij mnie, proszę przypominająco jakby co 😀

Dzięki.
Kopać się boję, bo jakbyś tak odruchowo oddała   
😋   Ale postaram się nie zapomnieć, że mam przypomnieć  🙂  

Link to comment
Share on other sites

ekło pozbieram co psiaki mają  🙂 

Deklaracje stałe:

  10,00 zł  -  Nesiowata                            wpłacone: 
  20,00 zł  -  elik                                            wpłacone:
  30,00 zł  -  agat21   na razie przez 3 m-ce  wpłacone:
             zł  -  limonka                                   wpłacone:

 

Deklaracje jednorazowe:

  200,00 zł  -  Poker                                 wpłacone:
    20,00 zł  -  mdk8 może będzie więcej    wpłacone:
    50,00 zł  -  limonka80                       wpłacone:
 

Bardzo serdecznie proszę o pomoc dla tych psiaków.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Czytam teraz wątek od początku mojej wiadomości o psiaczkach i wygląda to tak, jakbym podjęła się odpowiedzialności za te biedactwa. Ale prawda jest taka, że ja, na prośbę Pani Magdy, tylko pokazałam  ich na wątku i przedstawiłam ich sytuację. 
Pod moją opieka znajduje się 5 psiaczków w tym 3 chorusie staruszki + dwa mało adopocyjne psiaki ogłaszane od ubiegłego roku niestety bez skutku. W tej sytuacji odejmowanie się odpowiedzialności za kolejne psiaki raczej nie wchodzi w rachubę. Chyba, że byłyby środki na ich utrzymanie, ale na razie nie zanosi się na to.

Link to comment
Share on other sites

 

Zastanawiałam się, czy ma sens jeszcze coś pisać o suni i jej synku, czas pobytu w hoteliku im się kończy (mogą być do 20.06) a bardzo nas tu niewiele, jestem w stanie to zrozumieć - potrzeb z każdej strony coraz więcej, a możliwości coraz skromniejsze, czasy trudne... 

Dotarło do mnie, że ten wątek praktycznie umarł wraz z Basią, Ona była jego siłą napędową, jego duszą ... 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2022 o 19:55, elik napisał:

Myślę, że wszyscy, którzy pojawiają się na tym wątku, robią to ze względu na pamięć o Basi.

Tak, to prawda, pamięć o Basi sprawia, że wątek wciąż żyje a psiaki mają pomoc.

Dnia 15.06.2022 o 12:34, Poker napisał:

To smutna prawda co Limonka napisała.  ewu był trzonem  tego wątku.

Bunia poszła do aodpcji, są jeszsze sunie do opieki i Odiś. To też generuje spore koszty.

koszty i trudności rzeczywiście są spore, ale wspólnie musimy dać radę...

Odiś na razie nie generuje dużych kosztów, choć tyle mogę pomóc.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 14:05, mari23 napisał:

Odiś na razie nie generuje dużych kosztów, choć tyle mogę pomóc.

Choć tyle ? Spadłaś nam i Odisiowi jak dar z nieba ❤️ Chłopak jest mega szczęściarzem 🙂

 

Dnia 23.06.2022 o 14:05, mari23 napisał:

koszty i trudności rzeczywiście są spore, ale wspólnie musimy dać radę...

Pomoc dla suni z synkiem była w trakcie dogrywania, ale p. Magda poinformowała że szykuje się dla niej dom, i więcej nie dzwoniła w tej sprawie ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.06.2022 o 21:59, agat21 napisał:

Czy Stowarzyszenie będzie dalej odpowiedzialne za sunię i synka, nawet jak trafią już do pani Kasi i do dt? 

Nie liczyłabym na to. Odnośnie Gajki p. Magda i stowarzyszenie jakby przestały istnieć. Rozumiem, ze moga mieć trudną sytuację ( jak większość teraz małych organizacji),  ale zaraz pójdzie trzecia faktura i wypadałoby chociaż zadzwonić, porozmawiać i choć jakąkolwiek czesc zapłacić,  a nie udawać,  że wpadło się w czarna dziurę. 

Link to comment
Share on other sites

Trudne wieści na tym wątku. 😕 Bardzo przykro, że stowarzyszenie ma kłopoty. Jaaga, pewnie takich sytuacji jak z Gajką mają mnóstwo 😞

Mam nadzieję, że sunia z synkiem są jednak zaopiekowani. Elu, przepraszam, że nie odpowiedziałam na Twoje pytanie, jakieś inne sprawy mnie pochłonęły. Gdyby temat jednak był wciąż aktualny - dawajcie znać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 15:42, agat21 napisał:

Trudne wieści na tym wątku.

No trudne 😞 Myślę że sunia została zaadoptowana, bo inaczej p. Magda na pewno by się odezwała, bo przecież wcześniej prosiła o pomoc, a wiedziała że mamy DT dla suni i synka.

Co do Gajki, to jeśli p. Maga do końca miesiąca się nie odezwie, to zapłacimy Jagnie z funduszy zebranych po śmierci Basi. Są przecież dla Jej psiaków, a Gajka to ostatnia uratowana przez Basię sunia, Basi bardzo na niej zależało, tak desperacko  walczyła o ratunek dla niej i jej maluszków ....    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 15:20, Jaaga napisał:

Nie liczyłabym na to. Odnośnie Gajki p. Magda i stowarzyszenie jakby przestały istnieć. Rozumiem, ze moga mieć trudną sytuację ( jak większość teraz małych organizacji),  ale zaraz pójdzie trzecia faktura i wypadałoby chociaż zadzwonić, porozmawiać i choć jakąkolwiek czesc zapłacić,  a nie udawać,  że wpadło się w czarna dziurę. 

 

Dnia 23.06.2022 o 15:57, limonka80 napisał:

No trudne 😞 Myślę że sunia została zaadoptowana, bo inaczej p. Magda na pewno by się odezwała, bo przecież wcześniej prosiła o pomoc, a wiedziała że mamy DT dla suni i synka.

Co do Gajki, to jeśli p. Maga do końca miesiąca się nie odezwie, to zapłacimy Jagnie z funduszy zebranych po śmierci Basi. Są przecież dla Jej psiaków, a Gajka to ostatnia uratowana przez Basię sunia, Basi bardzo na niej zależało, tak desperacko  walczyła o ratunek dla niej i jej maluszków ....    

Pani Magda nie była świadoma, że są zaległości. Jutro sprawdzi gdzie utknęły faktury . 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 15:57, limonka80 napisał:

No trudne 😞 Myślę że sunia została zaadoptowana, bo inaczej p. Magda na pewno by się odezwała, bo przecież wcześniej prosiła o pomoc, a wiedziała że mamy DT dla suni i synka.

Co do Gajki, to jeśli p. Maga do końca miesiąca się nie odezwie, to zapłacimy Jagnie z funduszy zebranych po śmierci Basi. Są przecież dla Jej psiaków, a Gajka to ostatnia uratowana przez Basię sunia, Basi bardzo na niej zależało, tak desperacko  walczyła o ratunek dla niej i jej maluszków ....    

Limonko , będziemy wspierać ten fundusz bazarkami z Elik / mam nadzieję Eliczku że końca roku możemy się umówić? chociaż tak chciała bym pomóc/ , jest tak duzo ,naprawdę fajnych fantów do wystawienia od Poker i mojego kolegi ,że jestem spokojna ,że jakieś pieniążki z tego będą , nie wiem jak duże ale na pewno coś nazbieramy

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 15:42, agat21 napisał:

Mam nadzieję, że sunia z synkiem są jednak zaopiekowani. Elu, przepraszam, że nie odpowiedziałam na Twoje pytanie, jakieś inne sprawy mnie pochłonęły. Gdyby temat jednak był wciąż aktualny - dawajcie znać.

Tak oboje mają już swoje DS-y  🙂

Nie szkodzi, sama jestem w ciągłym niedoczasie więc rozumiem, że nie na wszystko starcza Ci czasu.  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...