Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Przepraszam za offa. Proszę, wchodźcie na bazarek z mojej sygnaturki. Bazarek jest dla Ulv w całości. Sytuacja u Niej jest TRAGICZNA! Dług w samych tylko lecznicach niedługo osiągnie kwotę blisko 10 tys.zł. O innych długach nie wspomnę. Dogomaniacy! Ona to robi dla nas! Pomóżmy Jej!

Przyłączam się do apelu.

Kama ja nie jestem na FB ale proszę wyślijcie mi na maila konto do wpłat, wesprę  Ulv.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa. Proszę, wchodźcie na bazarek z mojej sygnaturki. Bazarek jest dla Ulv w całości. Sytuacja u Niej jest TRAGICZNA! Dług w samych tylko lecznicach niedługo osiągnie kwotę blisko 10 tys.zł. O innych długach nie wspomnę. Dogomaniacy! Ona to robi dla nas! Pomóżmy Jej!

Nie mam fb w pracy, w domu wieczorkiem wejdę

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offa. Proszę, wchodźcie na bazarek z mojej sygnaturki. Bazarek jest dla Ulv w całości. Sytuacja u Niej jest TRAGICZNA! Dług w samych tylko lecznicach niedługo osiągnie kwotę blisko 10 tys.zł. O innych długach nie wspomnę. Dogomaniacy! Ona to robi dla nas! Pomóżmy Jej!

 

U Benia już pisałam ale tu też się przyłączam do apelu.

Link to comment
Share on other sites

Karmel. Amisia, Imka, Szyszka - do domu, bo ile można?!!?!?!? A apel do domów tymczasowych jest taki - klonujcie się, bo na nowe nie za bardzo chyba można liczyć. Same przeszkody - i te realne i wyimaginowane, a ekscytacja niewiele pomoże :(

 

 

I Franek zresztą Bosssssssssssssski też na swoje :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To mam:)

Wpłacę i zachęcam innych, Ulv bardzo potrzebuje pomocy.

Ewu jesteś kochaną, wspaniałą istotą (tu bym wstawiła serduszko ale nie umiem :) ). Wydaje mi się, że nie ma lepszego Psiego Anioła od Ciebie na dogo i w realu. Wiedz o tym, że wszyscy ufamy Ci w 100%. Każda Twoja decyzja jest słuszna! Rób swoje, bo robisz to z sensem i dobrze. Będziemy Cię wspierać z całych sił duchowo, a finansowo (mam nadzieję) też jeszcze nieraz Cię wesprzemy z Danuśką. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ewu jesteś kochaną, wspaniałą istotą (tu bym wstawiła serduszko ale nie umiem :) ). Wydaje mi się, że nie ma lepszego Psiego Anioła od Ciebie na dogo i w realu. Wiedz o tym, że wszyscy ufamy Ci w 100%. Każda Twoja decyzja jest słuszna! Rób swoje, bo robisz to z sensem i dobrze. Będziemy Cię wspierać z całych sił duchowo, a finansowo (mam nadzieję) też jeszcze nieraz Cię wesprzemy z Danuśką. :)

Dziękuję , bardzo dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Po załataniu skarpety Gacusiów pozostało 349.90 zł. z dochodu bazarku Gacusiovo.

Z Panną Marple podjęłyśmy decyzję o przekazaniu pieniędzy na rzecz podopiecznych ewu,

na której konto przelałam dzisiaj 350.00 zł.

Proszę o potwierdzenie odbioru wpłaty na wątku, na którym w poście 2 zamieszczone jest pełne rozliczenie

http://www.dogomania.com/forum/topic/148033-rozliczam-gacusiovo-bazarek-do-808-godz-2000/

Pozdrawiam

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po załataniu skarpety Gacusiów pozostało 349.90 zł. z dochodu bazarku Gacusiovo.

Z Panną Marple podjęłyśmy decyzję o przekazaniu pieniędzy na rzecz podopiecznych ewu,

na której konto przelałam dzisiaj 350.00 zł.

Proszę o potwierdzenie odbioru wpłaty na wątku, na którym w poście 2 zamieszczone jest pełne rozliczenie

http://www.dogomania.com/forum/topic/148033-rozliczam-gacusiovo-bazarek-do-808-godz-2000/

Pozdrawiam

 

Gusiaczku, to znacząca pomoc dla psiaków! Nie dość, że Gacorki wyszly na zero, to jeszcze bazarek wspomoże inne psiaki! Nieustająco dziękuję Ci za Twoje serce i pracę włożoną w przygotowanie bazarków!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...