Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Poproszę nr konta na priv. Ori bardzo grzecznie zostaje w klatce, z czystością coraz lepiej, spacery przestają trwać 45 minut a my odzyskujemy życie nie polegające na naprzemiennym sprzątaniu i spacerowaniu ;) szukamy dla Oriego opieki na 2,5 tygodnia: 20.12-6.01, ponieważ wylatujemy na święta do rodziny w Irlandii. Ktoś ma jakiś pomysł może?

 

Przypomnę post Kasi, moze ktoś ma pomysł na pomoc?...

Link to comment
Share on other sites

Poprawiony tekst.

Ewu, sądzisz, że oni aż takie "śledztwa" przeprowadzają?!?!?!?

Basiu, kontaktu nie wpisuję, bo po co ma krążyć po dogo? ;) Paula przecież zna Twoje namiary.

 

Jeśli chodzi o hotel dla psów, to Ewa Marta kiedyś mi polecała taki w Otrębusach - Ewa, czy to jest aktualne?...

 

Sonia – ocalona malizna

 

Sonia jest naprawdę malutka (zdjęcia tego nie oddają) - waży zaledwie 6,5 kg, sięga do pół łydki. Już jeden los na loterii wygrała - została zabrana ze schroniska do domu tymczasowego i tam bezpiecznie i spokojnie czeka na TEGO człowieka.

 

Sonieczka ma ok. 3 lat. Jest niezwykle łagodna, w człowieka wpatruje się jak w obraz albo ósmy cud świata!

 

Sunia jest bardzo grzeczna, zachowuje czystość, nie niszczy pozostawiona sama w domu. Umie chodzić na smyczy. Z innymi psami się dogaduje, ale nie dąży do kontaktu z nimi.

 

Sonia jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana.

 

Do pełni szczęścia, potrzebny jest jej ciepły i bezpieczny dom, u boku dobrych, odpowiedzialnych ludzi, którzy zadbają, by już nigdy nie przytrafiło jej się nic złego.

 

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:

Link to comment
Share on other sites

Poprawiony tekst.

Ewu, sądzisz, że oni aż takie "śledztwa" przeprowadzają?!?!?!?

Basiu, kontaktu nie wpisuję, bo po co ma krążyć po dogo? ;) Paula przecież zna Twoje namiary.

 

Jeśli chodzi o hotel dla psów, to Ewa Marta kiedyś mi polecała taki w Otrębusach - Ewa, czy to jest aktualne?...

 

Sonia – ocalona malizna

 

Sonia jest naprawdę malutka (zdjęcia tego nie oddają) - waży zaledwie 6,5 kg, sięga do pół łydki. Już jeden los na loterii wygrała - została zabrana ze schroniska do domu tymczasowego i tam bezpiecznie i spokojnie czeka na TEGO człowieka.

 

Sonieczka ma ok. 3 lat. Jest niezwykle łagodna, w człowieka wpatruje się jak w obraz albo ósmy cud świata!

 

Sunia jest bardzo grzeczna, zachowuje czystość, nie niszczy pozostawiona sama w domu. Umie chodzić na smyczy. Z innymi psami się dogaduje, ale nie dąży do kontaktu z nimi.

 

Sonia jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana.

 

Do pełni szczęścia, potrzebny jest jej ciepły i bezpieczny dom, u boku dobrych, odpowiedzialnych ludzi, którzy zadbają, by już nigdy nie przytrafiło jej się nic złego.

 

Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:

Nutusiu sprawdzają ogłoszenia i jak skojarzą psa to lipa:(

Śledzą FB, bardzo pilnują żeby nikt nie zaszkodził ich interesowi...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jeśli chodzi o hotel dla psów, to Ewa Marta kiedyś mi polecała taki w Otrębusach - Ewa, czy to jest aktualne?...

 

 

Szczerze mówiąc nie wiem, czy nadal prowadzą ten hotelik, ale kilka osób z mojego osiedla oddawało tam psy i byli zachwyceni. Jeden psiak wcale nie chciał wracać do domu. Warto chyba zadzwonić i dowiedzieć się, ale lepiej nie mówić, że to psiak bezdomny, bo nie przyjmowali kiedyś.

Psi Raj

ul. Poranna 7

Otrębusy

wet. Anna Laudańska

602-601-039

Link to comment
Share on other sites

A nikt w Warszawie i okolicy nie może wziąć Oriego na ten okres?

Hotelik pewnie sporo kosztuje:(

 

Ja odpadam ze względu na Lesia :(

 

Nutusiu sprawdzają ogłoszenia i jak skojarzą psa to lipa:(

Śledzą FB, bardzo pilnują żeby nikt nie zaszkodził ich interesowi...

 

No nie wierzę!!!! Lepiej by pilnowali tego, co trzeba!!!!! :pissed:  Choć w sumie to i tak cud, że są w stanie rozpoznać "swoje" psy - taki świetny kontakt z nimi mają :pissed:

 

Szczerze mówiąc nie wiem, czy nadal prowadzą ten hotelik, ale kilka osób z mojego osiedla oddawało tam psy i byli zachwyceni. Jeden psiak wcale nie chciał wracać do domu. Warto chyba zadzwonić i dowiedzieć się, ale lepiej nie mówić, że to psiak bezdomny, bo nie przyjmowali kiedyś.

Psi Raj

ul. Poranna 7

Otrębusy

wet. Anna Laudańska

602-601-039

 

Może się boją, że jak bezdomny, to go ktoś u nich porzuci?... Ale przecież Ori jest domny - tylko tak trochę inaczej :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

 

Może się boją, że jak bezdomny, to go ktoś u nich porzuci?... Ale przecież Ori jest domny - tylko tak trochę inaczej :megagrin:

 

Dokładnie tak Nutusiu. Pani doktor pracuje lub pracowała w schronisku w Milanówku i swoje pewnie widziała w życiu. Raz zrobili wyjątek, ale zadzialała wtedy magia nazwiska znanej osoby. Tyle, że Ori nie jest psiakiem z ulicy, tylko jak napisalaś trochę domny :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Fundusze 2 Gacków :)

Deklaracje stałe:
30 zł Ewa Marta
80 zł znajoma danyww
10 zł edek
10 zł danyww
20 zł dorcia01
10 zł Dogo07 na 12 m-cy
20 zł agat21
10 zł Jo37
10 zł Elf i Mango
10 zł Mazowszanka13
20 zł Dulska
Razem : 230 zł, brakuje 70 zł :(

Deklaracje jednorazowe:
20 zł magenka1
100 zł jotpeg
60 zł Poker
Razem: 180 zł

Link to comment
Share on other sites

No tak, hotel fajnie, ale skąd ja wezmę na ten hotel kasę..? Zadzwoniłam do tych hoteli: 35-50 zł za dobę... Nikt nie ma możliwości przetymczasowania Oriego tymczasowo..?

No właśnie o tym pisałam, to bezsensowne:(

To wyjdzie duża kwota:(

Zadzwonię do Sylwii , ma hotelik w Łowiczu , spytam czy pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Elik zgodziła się być skarbnikiem gacków :calus: :calus: :calus: :calus:

Potem roześle konto a ja założę chłopakom osobny wątek.

Tyle robisz dla psiaków i masz tyle obowiązków, że nie sposób Ci odmówić, tym bardziej, że sama chciałam Ci to zaproponować :)

 

Basiu, poślij mi proszę SMSa, jak założysz wątek dla maluszków

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...