Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Ciocie, podpowiedzcie proszę, na dole petycji są dwie opcje. Którą wybrać?

"Czy chcesz udostepnić swój podpis"

"Tak", czy "Nie"... bo nie kumam o co chodzi...

 

Oczywiście chcę podpisać tą petycję.

 

Figuniu jeśli zaznaczysz "Tak" Twoje imię i nazwisko zostanie wyświetlone na liście osób, które podpisały i będzie widoczne dla wszystkich a jeśli zaznaczysz "Nie" te dane zostaną ukryte (podpis jak najbardziej zostanie zaliczony ale Twoje dane nie będą widoczne).

 

Pani zarezerwowała szczeniaczka, małego czarnego bezbronnego szkraba...Jego kolega dawno siedzi bezpieczny u Makili, on czekał...

Dzwoniłam, prosiłam, martwiłam się.

Ciągle dostawałam sprzeczne informacje:(

Ostatecznie tak jak przeczuwałam okazało się ,że maluch nie przeżył ,że miał szansę ale ktoś mu ją zabrał :(

Nie mogę się z tym pogodzić, nie umiem przeżyć i wybaczyć :(

Przepraszam kochanie , nie zdołałam Ci pomóc:( :(

 

:-( :-( :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Poruszyłam niebo i ziemię żeby pomóc szczeniaczkowi.

Ciągle dopytywałam, drążyłam, nie mogłam spokojnie żyć.

Tak mi strasznie żal, tak przykro.

Umierał sam , malutki kochany mój.

Buty sobie można rezerwować a nie żywą istotkę.

Nawet imienia nie dostał:(

Link to comment
Share on other sites

20,00 - grazia_1979 - od grudnia

10,00 - elik

30,00 - Ika136

50,00 - kcd

10,00 - Mazowszanka13

10,00 - edek

30,00 - Lando_pancia - na pół roku

30,00 - agat21

10,00 - cancer43

10,00 - Bogusik

===============

210,00

Deklaracje podzieliłam w następujący sposób:

100 zł Malamuty 110 zł szczylek u Makili

Dzisiaj nie mam głowy do tego ale jutro wypiszę wpłaty i wyślę pieniądze.

Muszę się wypłakać:(

Link to comment
Share on other sites

Co za półmózgi tam pracują, co za zera bez serca:-( Ewu, zrobiłaś wszystko, co mogłaś. Niestety na głupotę, znieczulicę i prostactwo nie ma lekarstwa:-( Biegaj malusieńki za TM szczęśliwy [*]

 

Gdybyśmy zebrały 300 zł deklaracji , to byłby ratunek dla dwóch gacków.

Za oba 300 zł miesięcznie to naprawdę bardzo mało.

 

Mam już tych deklaracji sporo, ale żeby te dwa psiaczki nie podzieliły losu tych, których już z nami nie ma deklaruję na dobry początek 10% kwoty, czyli 30 zł dla gacków. Czy ktoś nas jeszcze wesprze?

Link to comment
Share on other sites

Figuniu jeśli zaznaczysz "Tak" Twoje imię i nazwisko zostanie wyświetlone na liście osób, które podpisały i będzie widoczne dla wszystkich a jeśli zaznaczysz "Nie" te dane zostaną ukryte (podpis jak najbardziej zostanie zaliczony ale Twoje dane nie będą widoczne).

 

 

:-( :-( :wallbash:

Marysiu O, pięknie dziękuję za to wyjaśnienie. 

Maila dostałam, potwierdziłam więc głos zaliczony. Jeszcze napiszę do córki, niech też podpisze.

 

Tak strasznie mi przykro z powodu śmierci kolejnego Maluszka. Po prostu brak słów. Można albo się załamać i tak mieć dość tego strasznego świata (a dokładnie ludzi) albo kipieć gniewem. 

Straszne jest to, że tylko garstkę ludzi obchodzi los zwierząt i widzi ich cierpienie.

Dużo by pisać, ale wiem, że każda z Was myśli i czuje podobnie. 

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że ten skur... ze schroniska jak będzie zdychał, to ucierpi się 100 razy bardziej niż te wszystkie biedne psinki.

Przepraszam za wpis, ale szlag mnie rafia jak czytam kolejne takie informacje.
Maluszek mógł spać w ciepełku na podusi ...

Link to comment
Share on other sites

 

Mam nadzieję, że ten skur... ze schroniska jak będzie zdychał, to ucierpi się 100 razy bardziej niż te wszystkie biedne psinki.

Przepraszam za wpis, ale szlag mnie rafia jak czytam kolejne takie informacje.
Maluszek mógł spać w ciepełku na podusi ...

 

Też mnie trafia , już nie mam sił płakać i być smutna , na psy jak pewnie każda z nas wylałam morze łez i już nie mam sił :( teraz chyba przeszłam na etap "zabiłabym" mój gniew i wściekłość na głupotę tych potworów chyba zaczynają być niebezpieczne :(
A wściekła jestem tym bardziej że dzieciak miał szansę :( wszystko było ustalone :( miałam go wycałować kilkanaście dni temu, a on przez takich zwyrodnialców nie żyje :(
Link to comment
Share on other sites

30 zł Ewa Marta
80 zł znajoma fanyww
10 zł edek

Mamy 120 zła, brakuje jeszcze 180 zł, kto jeszcze ??? Już jest zimno, psiaki są malukie i chudziutkie, nie przeżyją zimy. Bardzo proszę

 

 

Powtórzę za edek... Bardzo prosze o deklaracje, żebyśmy zdążyli z pomocą :look3:  Może chociaż po kilka złotych i jakoś wspólnymi siłami uzbieramy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...