Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Czy ja mogę prosić [B]Argat [/B]o napisanie tutaj co się dzieje z przesyłką dla mnie. Ostatnie PW jakie od Ciebie mam to z pytaniem "Czy wiadomość z potwierdzeniem dotarła?" - odpowiedziałam Ci że nic do mnie nie dotarło. No i teraz nie wiem czy moje PW do Ciebie dociera czy też nie, bo się jakoś dogadać nie możemy.
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Czy ja mogę prosić [B]Argat [/B]o napisanie tutaj co się dzieje z przesyłką dla mnie. Ostatnie PW jakie od Ciebie mam to z pytaniem "Czy wiadomość z potwierdzeniem dotarła?" - odpowiedziałam Ci że nic do mnie nie dotarło. No i teraz nie wiem czy moje PW do Ciebie dociera czy też nie, bo się jakoś dogadać nie możemy.
Pzdr[/quote]
Odpowiedź do mnie nie doszła. Naładuje aparat i wyśle na PW potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Niestety po 2 miesiącach czekania muszę zgłosić użytkowniczkę Ewa_Nuka na czarną listę. Licytowała na 2 moich bazarków, pisałam PW, pisałam numery konta, pisałam że nie ma wpłat itp. W tym czasie zdążyłam już się np przeprowadzić, wywrócić swoje życie do góry nogami, a Ona nie raczyła nawet raz napisać słowa odnośnie tych rzeczy. Dzisiaj moja cierpliwość ( nie sądziłam że jest tak wielka ) się skończyła. Pojawiała się na dogo kilka dni temu. Od dziś te rzeczy nie czekają też na jej wpłatę.

Czekam jeszcze z jedną użytkowniczką bo od miesiąca nie pojawia się na dogo. Wpłaty także nie odnotowałam.

Link to comment
Share on other sites

Podaję nick osoby , która przeszło miesiąc temu wylicytowała towar bazarkowy i do dzisiaj nie wpłaciła pieniędzy :
[SIZE=4][COLOR=red][B]Wandul_66[/B][/COLOR][/SIZE]
pomimo mojego dwukrotnego przypomnienia na pw na obietnicach się skończyło.
Piszę za swój bazarek aczkolwiek jak mi wiadomo osoba ta dotąd zalega już za dwa bazarki na Fundację "Pro -Animals" z Chrzanowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']jeżeli do końca tego miesiąca zrobi stosowny przelew na konto fundacji, /której licytowała przedmioty/ nie omieszkam tutaj o tym poinformować i usunąc Wandul_66z "czarnej listy" póki co aukcja była na psiaki, które JUŻ potrzebują pomocy a nie za ROK.:shake:[/quote]juz jestem i sie odzywam , prosiłam na pw , żebs podała kwote i numer konta na które miała iśc wpłata , bo chciałam to sprawdzić , - do tej por nie ma odp , staram sie lictowac na bazarku w miare mozliwości jak najwięcej i czasem juz nie wiem , czy wpłaciłam czy nie - jeszcze raz prosze o podanie danych

Link to comment
Share on other sites

Wandul pierwszy raz prosiłaś o namiary w wątku bazarkowym, pomimo że były na pierwszej stronie-nr konta , koszty przesyłki itd. Na Twoją prośbę jeszcze raz podsumowałam ile masz do zapłaty i podałam Ci konto miałaś wpłacić w poniedziałek dwa tygodnie temu, jednak Twojej wpłaty nie było na koncie fundacji. Kontakotwałam sie w Twojej sprawie przy okazji innego naszego bazarku za który także jak się okazało nie zapłaciłaś. I dwa dni temu okazalo się iż zdeklarowałaś że zapłacisz za dwa nasze bazarki jednocześnie./co świadczy o tym że za mój jednak wcale wcześniej nie zapłaciłaś/
Po co więc miałam wysyłać Ci kolejny raz namiary Fundacji do sprawdzenia Twojego przelewu , jeśli Ty go w ogóle nie zrobiłaś?

Wiem Wandul, że każdy ma sporo na głowie i czasem coś się zapomni, wyleci z głowy, wystarczyło napisać, że zapomniałasś, czy nie miałaś czasu, zrezygnowałaś ,...cokolwiek. Poprostu nie lubię jak ktoś kręci, to nie jest allegro tylko szczytny cel na potrzebujące konkretne psy.

Ja nie widzę sensu powielać swoich pw do Ciebie. Ten wątek nie jest po to żeby kogoś postawić w złym swietle ale wyjasniać takie sprawy i niejasności. Nie miałam na celu niczego złego, przedstawiłam poprostu Twoją postawę do której chciałam byś się ustosunkowała i zdeklarowała co zamierzasz.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam
otrzymalam od Jagoda1987 swieczniczek, który wylicytowałam, ale ponieważ się nadal nie odzywa na PW, w takim razie kolczyki, które licytowła pójdą na dalszą licytację.

Taki zajadły ton tych tutaj niektórych wypowiedzi bardzo jest nie w porządku!
Każda z nas ma poza dogo swoje życie i różnie ono się toczy, czasem poprostu dogo schodzi na dalszy plan. I obrzucanie się i opluwanie nawzajem niczego dobrego nikomu nie przyniesie, ani nam dogomaniakom ani zwierzakom!
Więc zluzujcie co poniektóre panienki, bo szkoda nerwów!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorixx']Podaję nick osoby , która przeszło miesiąc temu wylicytowała towar bazarkowy i do dzisiaj nie wpłaciła pieniędzy :
[SIZE=4][COLOR=red][B]Wandul_66[/B][/COLOR][/SIZE]
pomimo mojego dwukrotnego przypomnienia na pw na obietnicach się skończyło.
Piszę za swój bazarek aczkolwiek jak mi wiadomo osoba ta dotąd zalega już za dwa bazarki na Fundację "Pro -Animals" z Chrzanowa.[/quote]


[B][SIZE=3][COLOR=darkred]No tak Dorixx ma rację, jesteśmy z jednej fundacji i ja również mam na bazarku dwie rzeczy wylicytowane przez Wandul_66, i narazie nie ma przelewnu na fundacyjnym koncie.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Także myślę Dorixx, że poczekamy jeszcze kilka dni, jeśli przelewu nie będzie to ponownie wystawimy rzeczy do sprzedania.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Szkoda bo najbardziej na tym cierpią zwierzaki!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominik_a'][B][SIZE=3][COLOR=darkred]No tak Dorixx ma rację, jesteśmy z jednej fundacji i ja również mam na bazarku dwie rzeczy wylicytowane przez Wandul_66, i narazie nie ma przelewnu na fundacyjnym koncie.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Także myślę Dorixx, że poczekamy jeszcze kilka dni, jeśli przelewu nie będzie to ponownie wystawimy rzeczy do sprzedania.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Szkoda bo najbardziej na tym cierpią zwierzaki!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/quote]pieniądze zostały juz przesłane , niestety pocztą , nic nie poradze na to , że działa jak działa - proirytetet do AFN z fakturami vat szedł ode mnie ostatnio do Krakowa 13 dni - co do cierpienia zwierzaków , mam u siebie stado kotów i psów szukajacych domku - akurat mi nie musicie tłumaczyc .pO WPŁYNIĘCIU KWOTY PROSZE O PONOWNE WYSTAWIENIE ICH NA BAZAREK - możecie policzyc to jako odsetki od zwłoki!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Ale Wandul_66 nie ma się co unisić, ani sie kłucić, w końcu wszytskie tutaj dzialamy w jednej słusznej sprawie - pomagamy zwierzakom.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Nie ma sensu sobie teraz robić nieprzyjemności, dojdą przelewy, my kasujemy posty, wysyłamy przesyłki i po sprawie.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Nie ma co na dogo żyć jak "Pies z Kotem" ;););)[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']U mnie brak od dawna wpłaty od Witch81 - za materacyk dla psa. Pisałam kilka PM, zero kontaktu. Dostałam tylko adres, ale wpłaty nie było i kontaktu też nie. Nie wiem co myśleć.[/quote]

ja tez nie mam od niej wplaty :shake:

Link to comment
Share on other sites

a ja od grudnia czekam na kartki ktore wylicytowalam na bazarku o monity!!!
niby 12zl, ale zawsze kartki do zapisania zyczeniami na swieta beda. mam nadzieje ze sprawa wyjasni sie do swiat bozego narodzenia roku 2008?
(pytala o maila myslalam ze chce wyslac ta biala karteczke z poczty ktora sie dostaje, pokwitowanie hehe wypadlo mi z glowy, ale nic, cisza, nic nie ma).

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=darkred]Mam dobrą wiadomość, na koncie fundacji znalazl się dzisiaj przelew od Wandul_66 w wysokości 44zł.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Wandul_66 - ja, Dorixx i fundacja dziekujemy za wpłatę.[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]Mam nadzięję, że wspólnie zapomnimy o temacie. :p[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka87'] /..../ Na forum Szansy przeprosiłam i wytłumaczyłam dlaczego tak postąpiłam na dogomanii nie zdążyłam bo zostałam zbanowana.Pieniążki które dostałam na psa zostaną zwrócone osobie która mi je wysłała, już się w tej sprawie kontaktowałam i czekam na podanie nr konta.[/quote]

Niestety, pieniadze nie zostaly nam zwrocone :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ankara przepraszam ale pisałam do Ciebie w sprawie podania nr konta na które mam wpłacić pieniądze odpowiedziałaś że nr konta podasz na następny dzień jednak tego nr nie dostałam aż do dziś. Po jakimś tygodniu napisałam do Ciebie maila z ponowną prośbą o podanie nr konta jednak znów nie dostałam odpowiedzi nie wiem może mail nie doszedł jednak pierwsza prośba doszła bo odpowiedziałaś ale nr nie dostałam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka87']Ankara przepraszam ale pisałam do Ciebie w sprawie podania nr konta na które mam wpłacić pieniądze odpowiedziałaś że nr konta podasz na następny dzień jednak tego nr nie dostałam aż do dziś. Po jakimś tygodniu napisałam do Ciebie maila z ponowną prośbą o podanie nr konta jednak znów nie dostałam odpowiedzi nie wiem może mail nie doszedł jednak pierwsza prośba doszła bo odpowiedziałaś ale nr nie dostałam:roll:[/quote]

Tak to prawda, ze pisalas sms, a ja odpisalam, ze numer konta masz na przelewie, ktory od nas dostalas na oplacenie rzekomej adopcji Farta wiec uwazam za zbedne podawanie tego numeru - odrobina dobrej woli i psrytu i mozna ten numer konta miec. Napisalam Ci to zreszta w odpowiedzi. Zadnego maila natomiast od Ciebie nie dostalam. Skrzynka dziala poprawnie i zawsze, adresu nie zmienialam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...