Jump to content
Dogomania

bety

Moderators
  • Content Count

    7312
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

12 Good

About bety

  • Rank
    Moderator

Profile Information

  • Gender
    Not Telling

Recent Profile Visitors

4162 profile views
  1. Opole 9.X.2020 (CWC gr. V) sędzia: Anna Chrzanowska PSY Klasa młodzieży: ZACK z Olexovho Dvora Klasa otwarta: CIMERINO HIMEKO Hirrani ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa szczeniąt : BAYRA Remordeo Klasa młodzieży: PALMETA Peak Of Dreams Klasa pośrednia: GAMA Somnia Vera SARRA SUN OF MY LIFE Pearl River Klasa otwarta: LOVE AT FIRST SIGHT Pearl River (Czechy) Do uzupełnienia i poprawki Pzdr
  2. Nowy Dwór Maz. (o/Legionowo) 3 - 4.X.2020 (CWC) sędzia: Elżbieta Augustyniak PSY Klasa młodzieży: AMAZING JANTAR Graceland CHICAGO WIZARD Canis-Guard Klasa otwarta: Hoxakam OBLIVIOUS SUKI Klasa młodzieży: Dr. Wolf GARDEN OF DREAMS Amartami JUST SHINE LIKE A STAR Klasa pośrednia: PUPPY Klasa championów: ADARA NIGHT QUEEN Do uzupełnienia i poprawki Pzdr
  3. Zabrze 4.X.2020 (CWC) sędzia: Sebastian Harnik PSY Klasa młodzieży: ZACK z Olexovho Dvora Klasa pośrednia: Monaki SASQUATCH Klasa otwarta: Hoxakam OBLIVIOUS ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): DIDI Interrinus Klasa młodzieży: AFRODYTA Aleksandria Super Star VAYLEY MY MYSTIQ WAY Pearl River (Czechy) Klasa pośrednia: SARRA SUN OF MY LIFE Pearl River Klasa otwarta: Restyl-Ing ISABEL GL
  4. Zabrze 3.X.2020 (CWC) sędzia: Ewa Górska PSY Klasa młodzieży: ZACK z Olexovho Dvora Klasa pośrednia: Monaki SASQUATCH Klasa otwarta: Redtone X-MAN ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) Zvezdnaya Kapel MIRACLE HERO Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): DIDI Interrinus Klasa młodzieży: Amartami KEEP MY PRIDE VAYLEY MY MYSTIQ WAY Pearl River (Czechy) Klasa pośrednia: Redtone GABRIELA SABATINI SARRA SUN OF MY LIFE Pearl River
  5. Leszno 26 - 27.IX.2020 (CACIB) sędzia: Anna Jaśkiewicz PSY Klasa młodzieży: BRUNO Reathforce - 3 CHICAGO WIZARD Canis - Guard - V1, Zw.Mł., NJwR ESCANABA EXCALIBUR LEGEND - 2 Klasa pośrednia: ASIR Linabero - V1, CWC Klasa otwarta: CIMERINO HIMEKO Hirrani - V3 Hoxakam OBLIVIOUS - V2, res.CACIB ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River - nb Winterrahills KHAN - V4 Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB Klasa championów: CARTIER Daikoku - V1, CWC AZJA Don Henryko - nb SUKI Klasa młodszyc
  6. Wawrzynkowizna (O/Łódź) 20.IX.2020 (CWC) sędzia: Aleksandra Lubaszka PSY Klasa szczeniąt: A LEGENDARY SUPER SAIYAN HIMEKO Hirrani Klasa pośrednia: Redtone X-MAN Klasa otwarta: Hoxakam OBLIVIOUS - V2 ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Winterrahills KHAN Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) - V1, CWC, NDPwR, BOB Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa szczeniąt: BAYRA Remordeo - wo, NSzwR Dr. Wolf GARDEN OF DREAMS Klasa młodzieży: AFRODYTA Aleksandria Super Star Amartami JUST SHINE LIKE A STAR
  7. Słupsk 20.IX.2020 (CWC) sędzia: Małgorzata Lorenc PSY Klasa szczeniąt: FULL Maczu - Ku Klasa młodzieży: ESCANABA EXCALIBUR LEGEND - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa otwarta: Winterrahills KHAN SUKI Klasa pośrednia: Redtone GIJA - V1, CWC Klasa otwarta: Redtone GINEWRA - V1, CWC, NDSwR, BOS Do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  8. Słupsk 19.IX.2020 (CWC) sędzia: Ewa Szeliga - Szeremeta PSY Klasa młodzieży: CHICAGO WIZARD Canis - Guard - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB, BOG 2 ESCANABA EXCALIBUR LEGEND - 2 Klasa otwarta: Winterrahills KHAN SUKI Klasa pośrednia: Redtone GINEWRA - V1, CWC, NDSwR, BOS Klasa otwarta: Redtone GIJA - V1, CWC Do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  9. Gorzów Wlkp. 13.IX.2020 (CWC) sędzia: Andrzej Kaźmierski PSY Klasa młodzieży: CHICAGO WIZARD Canis Guard - nb Escanaba EXCALIBUR LEGEND - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB Klasa pośrednia: ASIR Linabero - V1, CWC Klasa otwarta: Amazing Che HAM AND EGGS DELUXE (Niemcy) - nb Winterrahills KHAN - V (poza konk. - spóźniony) Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) - V1, CWC, NDPwR SUKI Klasa szczeniąt: Dr. Wolf GARDEN OF DREAMS - wo, NSzwR Klasa młodzieży: Amartami JUST SHINE LIKE A STAR - V1, Zw.M
  10. Dzisiaj i ja nie mogłam zrobić nowego tematu. Nie ma żadnych informacji z góry o problemach. Wstawiłam wyniki od Ciebie tutaj.
  11. Toruń / Golub-Dobrzyń, 25.VIII.2020 (CWC) sędzia/judge: Piotr Król (PL) PSY Klasa młodzieży Chicago Wizard Canis-Guard (FCI), - V1, Zw. Mł., NJwR, BOB Escanaba Excalibur Leged - V2, Klasa pośrednia ASIR Linabero - V1, CWC, NDPwR, SUKI Klasa szczeniąt: DR. WOLF GAREN OF DREAMS - wo1, NSzwR, Klasa młodzieży Amartami (FCI) JUST SHINE LIKE A STAR - V1, Zw.Mł, MONA Kuroi-Okami - ? Klasa pośrednia Redtone (FCI) GIJA - V1, CWC, Klasa otwarta UOKENDA HAS MA
  12. To tylko próba wstawienia nowego tematu, sprawdzenie bo są zgłoszenia że coś jest nie tak
  13. ROK 2020 (luty) Timisoara (Rumunia) 1.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Anca Giura (Rumunia) Amartami HERE IS RIDDICK FOR EYMJI (Bułgaria) - (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Timisoara (Rumunia) 2.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 10] sędzia: Grzegorz Weron Amartami HERE IS RIDDICK FOR EYMJI (Bułgaria) - (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  14. ROK 2020 (styczeń) Brno (Czechy) 11-12.I.2020 (CAC) [zgłoszonych - 5] sędzia: Petra Marova (Czechy) DROGO Królewska Przystań (Czechy) - (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kajaani (Finlandia) 11-12.I.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 20] sędzia: Marjatta Pylvanainen-Suorsa (Finlandia) Redtone CHANEL (Finlandia) - (suka kl. pośrednia) - bdb2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Segrat
  15. Brodnica / Toruń 11-12.I.2020 (CWC) sędzia: Karel Horak (Czechy) PSY Klasa szczeniąt: CHICAGO WIZARD Canis-Guard - wo , NSzwR Klasa pośrednia: Redtone YANKE ROSS - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): Amartami JUST SHINE LIKE A STAR - nb Klasa młodzieży: Redtone GIJA - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: Tan-Ro FREYA Klasa otwarta: UOKENDA HAS MAGIC POWER AMARTAMI Kattyval - nb do poprawki i uzupełnienia Pzdr
×
×
  • Create New...