Jump to content
Dogomania

bety

Moderators
  • Posts

    7312
  • Joined

  • Last visited

About bety

Profile Information

  • Gender
    Not Telling

Recent Profile Visitors

5547 profile views

bety's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done Rare
  • One Month Later Rare
  • One Year In Rare

Recent Badges

12

Reputation

  1. Opole 9.X.2020 (CWC gr. V) sędzia: Anna Chrzanowska PSY Klasa młodzieży: ZACK z Olexovho Dvora Klasa otwarta: CIMERINO HIMEKO Hirrani ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa szczeniąt : BAYRA Remordeo Klasa młodzieży: PALMETA Peak Of Dreams Klasa pośrednia: GAMA Somnia Vera SARRA SUN OF MY LIFE Pearl River Klasa otwarta: LOVE AT FIRST SIGHT Pearl River (Czechy) Do uzupełnienia i poprawki Pzdr
  2. Nowy Dwór Maz. (o/Legionowo) 3 - 4.X.2020 (CWC) sędzia: Elżbieta Augustyniak PSY Klasa młodzieży: AMAZING JANTAR Graceland CHICAGO WIZARD Canis-Guard Klasa otwarta: Hoxakam OBLIVIOUS SUKI Klasa młodzieży: Dr. Wolf GARDEN OF DREAMS Amartami JUST SHINE LIKE A STAR Klasa pośrednia: PUPPY Klasa championów: ADARA NIGHT QUEEN Do uzupełnienia i poprawki Pzdr
  3. Zabrze 4.X.2020 (CWC) sędzia: Sebastian Harnik PSY Klasa młodzieży: ZACK z Olexovho Dvora Klasa pośrednia: Monaki SASQUATCH Klasa otwarta: Hoxakam OBLIVIOUS ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): DIDI Interrinus Klasa młodzieży: AFRODYTA Aleksandria Super Star VAYLEY MY MYSTIQ WAY Pearl River (Czechy) Klasa pośrednia: SARRA SUN OF MY LIFE Pearl River Klasa otwarta: Restyl-Ing ISABEL GLAM SHINE Do uzupełnienia i poprawki Pzdr
  4. Zabrze 3.X.2020 (CWC) sędzia: Ewa Górska PSY Klasa młodzieży: ZACK z Olexovho Dvora Klasa pośrednia: Monaki SASQUATCH Klasa otwarta: Redtone X-MAN ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) Zvezdnaya Kapel MIRACLE HERO Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): DIDI Interrinus Klasa młodzieży: Amartami KEEP MY PRIDE VAYLEY MY MYSTIQ WAY Pearl River (Czechy) Klasa pośrednia: Redtone GABRIELA SABATINI SARRA SUN OF MY LIFE Pearl River Klasa otwarta: LOVE AT FIRST SIGHT Pearl River (Czechy) Restyl-Ing ISABEL GLAM SHINE Do uzupełnienia i poprawki Pzdr
  5. Leszno 26 - 27.IX.2020 (CACIB) sędzia: Anna Jaśkiewicz PSY Klasa młodzieży: BRUNO Reathforce - 3 CHICAGO WIZARD Canis - Guard - V1, Zw.Mł., NJwR ESCANABA EXCALIBUR LEGEND - 2 Klasa pośrednia: ASIR Linabero - V1, CWC Klasa otwarta: CIMERINO HIMEKO Hirrani - V3 Hoxakam OBLIVIOUS - V2, res.CACIB ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River - nb Winterrahills KHAN - V4 Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB Klasa championów: CARTIER Daikoku - V1, CWC AZJA Don Henryko - nb SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): Marbuko's MOLLY MIDNIGHT BEAUTY - wo, NBwR Klasa młodzieży: AFRODYTA Aleksandria Super Star - V1, Zw.Mł. Amartami JUST SHINE LIKE A STAR - V2 American Friend NIVEA - V Dr. Wolf GARDEN OF DREAMS - V4 MONA Kuroi - Okami - V Zvezdnaya Kapel ART OF LOVE - V3 Klasa pośrednia: Redtone GIJA - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS Redtone GINEWRA - V2, res.CACIB Klasa otwarta: Shyllar RUSSIAN TEASTE - V2 KATALEJA Saratordia - V1, CWC Wyniki dzięki Amartami Pzdr
  6. Wawrzynkowizna (O/Łódź) 20.IX.2020 (CWC) sędzia: Aleksandra Lubaszka PSY Klasa szczeniąt: A LEGENDARY SUPER SAIYAN HIMEKO Hirrani Klasa pośrednia: Redtone X-MAN Klasa otwarta: Hoxakam OBLIVIOUS - V2 ROCK ON PLATINUM SKY Pearl River Winterrahills KHAN Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) - V1, CWC, NDPwR, BOB Klasa championów: AZJA Don Henryko SUKI Klasa szczeniąt: BAYRA Remordeo - wo, NSzwR Dr. Wolf GARDEN OF DREAMS Klasa młodzieży: AFRODYTA Aleksandria Super Star Amartami JUST SHINE LIKE A STAR Klasa otwarta: CURRARA HIMEKO Hirrani Playtime BERNADETTA VS SUNASHI Volturnus Do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  7. Słupsk 20.IX.2020 (CWC) sędzia: Małgorzata Lorenc PSY Klasa szczeniąt: FULL Maczu - Ku Klasa młodzieży: ESCANABA EXCALIBUR LEGEND - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa otwarta: Winterrahills KHAN SUKI Klasa pośrednia: Redtone GIJA - V1, CWC Klasa otwarta: Redtone GINEWRA - V1, CWC, NDSwR, BOS Do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  8. Słupsk 19.IX.2020 (CWC) sędzia: Ewa Szeliga - Szeremeta PSY Klasa młodzieży: CHICAGO WIZARD Canis - Guard - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB, BOG 2 ESCANABA EXCALIBUR LEGEND - 2 Klasa otwarta: Winterrahills KHAN SUKI Klasa pośrednia: Redtone GINEWRA - V1, CWC, NDSwR, BOS Klasa otwarta: Redtone GIJA - V1, CWC Do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  9. Gorzów Wlkp. 13.IX.2020 (CWC) sędzia: Andrzej Kaźmierski PSY Klasa młodzieży: CHICAGO WIZARD Canis Guard - nb Escanaba EXCALIBUR LEGEND - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB Klasa pośrednia: ASIR Linabero - V1, CWC Klasa otwarta: Amazing Che HAM AND EGGS DELUXE (Niemcy) - nb Winterrahills KHAN - V (poza konk. - spóźniony) Wolfcry STEADY BLAZE (Holandia) - V1, CWC, NDPwR SUKI Klasa szczeniąt: Dr. Wolf GARDEN OF DREAMS - wo, NSzwR Klasa młodzieży: Amartami JUST SHINE LIKE A STAR - V1, Zw.Mł. MARTINI Kuroi-Okami - V3 PALMETA Peak Of Dreams - V2 Klasa pośrednia: Redtone GIJA - nb Redtone GINEWRA - V1, CWC, NDSwR, BOS Klasa otwarta: Lord Of Odates Inheritance DAPHNE (Niemcy) - nb KATALEJA Saratordia - V (poza konk. - spóźniona) Wyniki dzięki Amartami. Pzdr
  10. Dzisiaj i ja nie mogłam zrobić nowego tematu. Nie ma żadnych informacji z góry o problemach. Wstawiłam wyniki od Ciebie tutaj.
  11. Toruń / Golub-Dobrzyń, 25.VIII.2020 (CWC) sędzia/judge: Piotr Król (PL) PSY Klasa młodzieży Chicago Wizard Canis-Guard (FCI), - V1, Zw. Mł., NJwR, BOB Escanaba Excalibur Leged - V2, Klasa pośrednia ASIR Linabero - V1, CWC, NDPwR, SUKI Klasa szczeniąt: DR. WOLF GAREN OF DREAMS - wo1, NSzwR, Klasa młodzieży Amartami (FCI) JUST SHINE LIKE A STAR - V1, Zw.Mł, MONA Kuroi-Okami - ? Klasa pośrednia Redtone (FCI) GIJA - V1, CWC, Klasa otwarta UOKENDA HAS MAGIC POWER AMARTAMI Kattyval - V1, CWC, NDSwR, BOS do uzupełnienia
  12. To tylko próba wstawienia nowego tematu, sprawdzenie bo są zgłoszenia że coś jest nie tak
  13. ROK 2020 (luty) Timisoara (Rumunia) 1.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Anca Giura (Rumunia) Amartami HERE IS RIDDICK FOR EYMJI (Bułgaria) - (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Timisoara (Rumunia) 2.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 10] sędzia: Grzegorz Weron Amartami HERE IS RIDDICK FOR EYMJI (Bułgaria) - (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Brno (Czechy) 1.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 11] sędzia: Lenka Frncova (Czechy) DROGO Królewska Przystań (Czechy) - (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Brno (Czechy) 2.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 11] sędzia: Miroslav Vaclavik (Czechy) DROGO Królewska Przystań (Czechy) - (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR, BOB, BOG V Jun. 1, BIS Jun. 2, BOG 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Valga (Estonia) 1.II.2020 (CAC) [zgłoszonych - 11] sędzia: Rafael Garcia (Hiszpania) Redtone CHANEL (Finlandia) - (suka kl. otwarta) - V1/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Valga (Estonia) 2.II.2020 (CAC) [zgłoszonych - 11] sędzia: Michael Clancy (Irlandia) Redtone CHANEL (Finlandia) - (suka kl. otwarta) - V2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Troyes (Francja) 1-2.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 20] sędzia: Katharina Round (Francja) Amartami HERE FURIE NOCTURNE EYMJI (Francja) - (suka kl. pośrednia) - bdb2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Fredericia (Dania) 8-9.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 15] sędzia: Paul Lawless (Irlandia) Finigan FIY-FON KITHOGI KATO (Dania) - (pies kl. młodzieży) - bdb2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zaporoże (Ukraina) 15.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 19] sędzia: Jos De Cuyper (Belgia) JARRED STRONG Alterdog (Ukraina) - (pies kl. młodzieży) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zaporoże (Ukraina) 16.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 19] sędzia: Galina Strelkova (Białoruś) JARRED STRONG Alterdog (Ukraina) - (pies kl. młodzieży) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Zaporoże (Ukraina) 16.II.2020 (Spec. AA) [zgłoszonych - 19] sędzia: Suncica Lazic (Serbia) JARRED STRONG Alterdog (Ukraina) - (pies kl. młodzieży) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Valmiera (Łotwa) 15.II.2020 (CAC) [zgłoszonych - 5] sędzia: Mica Mladenovic (Serbia) Redtone CHANEL (Finlandia) - (suka kl. ?) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Valmiera (Łotwa) 16.II.2020 (CAC) [zgłoszonych - 4] sędzia: Per Kristian Andersen (Norwegia) Redtone CHANEL (Finlandia) - (suka kl. ?) - V1/?, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Celje (Słowenia) 22.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 16] sędzia: Maria Luise Doppelreiter (Austria) De Kaners FINIGAN - (pies kl. championów) - ? Finigan GRA-BLA IRRIE - (suka kl. otwarta) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Celje (Słowenia) 22.II.2020 (Spec. gr.V) [zgłoszonych - 18] sędzia: Christen Lang (Norwegia) De Kaners FINIGAN - (pies kl. championów) - ? Finigan GRA-BLA IRRIE - (suka kl. otwarta) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Celje (Słowenia) 23.II.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 17] sędzia: Ivo Ingraffia (Włochy) De Kaners FINIGAN - (pies kl. championów) - ? Finigan GRA-BLA IRRIE - (suka kl. otwarta) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Panevezys (Litwa) 22.II.2020 (CAC) [zgłoszonych - 4] sędzia: Julija Aidietiene (Litwa) VS KUMIKO Volturnus (Litwa) - (suka kl. młodzieży) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Panevezys (Litwa) 23.II.2020 (CAC) [zgłoszonych - 6] sędzia: Audrone Babianskiene (Litwa) VS KUMIKO Volturnus (Litwa) - (suka kl. młodzieży) - V1/2, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lempaala (Finlandia) 22-23.II.2020 (puppy show) [zgłoszonych - 3] sędzia: Erika Hakkinen (Finlandia) ANANKE Aleksandria Super Star (Finlandia) - (suka kl. szczeniąt) - wo1/1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Jamijarvi (Finlandia) 22-23.II.2020 (CAC gr.V) [zgłoszonych - 12] sędzia: Tuula Savolainen (Finlandia) Redtone CHANEL (Finlandia) - (suka kl. otwarta) - V2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Stroby (Dania) 29.II.2020 (CAC gr.V) [zgłoszonych - 11] sędzia: Morten Matthes (Dania) Amartami I'M A SUPERSTAR (Szwecja) - (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, BOS Finigan FIY-FON KITHOGI KATO (Dania) - (pies kl. młodzieży) - nb ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pzdr
  14. ROK 2020 (styczeń) Brno (Czechy) 11-12.I.2020 (CAC) [zgłoszonych - 5] sędzia: Petra Marova (Czechy) DROGO Królewska Przystań (Czechy) - (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kajaani (Finlandia) 11-12.I.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 20] sędzia: Marjatta Pylvanainen-Suorsa (Finlandia) Redtone CHANEL (Finlandia) - (suka kl. pośrednia) - bdb2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Segrate (Włochy) 18.I.2020 (CAC) [zgłoszonych - 6] sędzia: Stefan Sinko (Słowenia) JOHNNY ENGLISH Alterdog (Włochy) - (pies kl. młodzieży) - V1/1, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Segrate (Włochy) 19.I.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 8] sędzia: Antoaneta Penkova (Bułgaria) JOHNNY ENGLISH Alterdog (Włochy) - (pies kl. młodzieży) - V1/1, NJwR, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nitra (Słowacja) 24.I.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 7] sędzia: Linda Volarikova (Słowacja) DROGO Królewska Przystań (Czechy) - (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR, BOG Jun.2 LOGAN Alverters - (pies kl.otwarta) - V1/1, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nitra (Słowacja) 25.I.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 8] sędzia: Grzegorz Weron DROGO Królewska Przystań (Czechy) - (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR, BOG Jun.2 LOGAN Alverters - (pies kl.otwarta) - V1/1, CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nitra (Słowacja) 26.I.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 7] sędzia: Catarina Osorio De Castro (Portugalia) DROGO Królewska Przystań (Czechy) - (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, NJwR, BOB, BOG Jun.1, BOG 2, BIS Jun.3 LOGAN Alverters - (pies kl.otwarta) - V1/1, CAC, , res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Cesena (Włochy) 26.I.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 25] sędzia: Orietta Zilli (Włochy) JOHNNY ENGLISH Alterdog (Włochy) - (pies kl. młodzieży) - V1/2, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Turku (Finlandia) 25-26.I.2020 (CACIB) [zgłoszonych - 22] sędzia: Annukka Paloheimo Segersven (Finlandia) ANANKE Aleksandria Super Star (Finlandia) - (suka kl. szczeniąt) - NSzwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Timisoara (Rumunia) 31.I.2020 (CAC) [zgłoszonych - 10] sędzia: Boris Spoljaric (Chorwacja) Amartami HERE IS RIDDICK FOR EYMJI (Bułgaria) - (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pzdr
  15. Brodnica / Toruń 11-12.I.2020 (CWC) sędzia: Karel Horak (Czechy) PSY Klasa szczeniąt: CHICAGO WIZARD Canis-Guard - wo , NSzwR Klasa pośrednia: Redtone YANKE ROSS - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): Amartami JUST SHINE LIKE A STAR - nb Klasa młodzieży: Redtone GIJA - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: Tan-Ro FREYA Klasa otwarta: UOKENDA HAS MAGIC POWER AMARTAMI Kattyval - nb do poprawki i uzupełnienia Pzdr
×
×
  • Create New...