Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

A ja mam taki mały problem. Karilka wylicytowała na aukcji wyrzutnię do piłek dla psa. Zapłaciła, podała adres.... Tylko wyrzutnia ciągle wraca, a ja już wydałam na przesyłki z własnej kasy ponad 20 PLN (wyrzutnia poszła za 12) No i teraz czekam na kontakt od Karilki ale może ma ktoś pomysł jak rozwiązać sytuację. Bo płacenie po raz 3 za przesyłke i opakowanie (bo za każdym razem każą mi pakować od nowa, bo są pieczątki itd.) mi sie nie uśmiecha.

Link to comment
Share on other sites

Jakoś czerwiec/lipiec kupiłam psom smaki w wersji Kup Teraz za 22 złote, wpłaciłam ok.27 lipca 25 złotych do dziś nie dostałam niczego, kilka razy pisałami były odpowiedzi, przepraszano mnie za zwłokębo:strajk poczty, potem zabrakło smakołyków, potem trzeba było mojego zamówienioa szukać z modem w archiwum, wreszcie po 2 miesiacach dostałam PW,ze zostanie to niezwłocznie wysłane i dostanę za zwłoke gratis. mamy listopad a przesyłki nie ma nadal. W zwiazku z tym zgłaszam [COLOR=Red]Asta17[COLOR=Black] na czarna listę. Sama mam do zapłąty dwie rzeczy postaram się wpłacic w weekend, kurde tak ostatnio jakoś wychodzi,ze nie zdąrzam załapac się z wpłatą na swoje konto. Pieniadze mam,ale nie mam kiedy pojechać do mojego wpłatomatu Mbanku:oops::oops:[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Jakoś czerwiec/lipiec kupiłam psom smaki w wersji Kup Teraz za 22 złote, wpłaciłam ok.27 lipca 25 złotych do dziś nie dostałam niczego, kilka razy pisałami były odpowiedzi, przepraszano mnie za zwłokębo:strajk poczty, potem zabrakło smakołyków, potem trzeba było mojego zamówienioa szukać z modem w archiwum, wreszcie po 2 miesiacach dostałam PW,ze zostanie to niezwłocznie wysłane i dostanę za zwłoke gratis. mamy listopad a przesyłki nie ma nadal. W zwiazku z tym zgłaszam [COLOR=Red]Asta17[COLOR=Black] na czarna listę. Sama mam do zapłąty dwie rzeczy postaram się wpłacic w weekend, kurde tak ostatnio jakoś wychodzi,ze nie zdąrzam załapac się z wpłatą na swoje konto. Pieniadze mam,ale nie mam kiedy pojechać do mojego wpłatomatu Mbanku:oops::oops:[/COLOR][/COLOR][/quote]

A ja proszę o wstrzymanie się z wpisywaniem Ani na czarną listę.
Jestem pewna, że sprawa się wyjaśni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leo :D']A ja mam taki mały problem. Karilka wylicytowała na aukcji wyrzutnię do piłek dla psa. Zapłaciła, podała adres.... Tylko wyrzutnia ciągle wraca, a ja już wydałam na przesyłki z własnej kasy ponad 20 PLN (wyrzutnia poszła za 12) No i teraz czekam na kontakt od Karilki ale może ma ktoś pomysł jak rozwiązać sytuację. Bo płacenie po raz 3 za przesyłke i opakowanie (bo za każdym razem każą mi pakować od nowa, bo są pieczątki itd.) mi sie nie uśmiecha.[/quote]
Ja w sytuacji gdy wracała do mnie paczka informowałam o tym licytującego, w przypadku braku odzewu wystawiałam przedmiot ponownie po jakimś czasie ( zwykle ponad 2 miesiące później ).
Czy kontaktowałaś się z Karilką gdy paczka do Ciebie wróciła? Czy był jakiś odzew? Jeśli nie to nie wiem czemu wysyłałaś przesyłkę ponownie.
Powinnaś zostawić paczkę u siebie ( najlepiej zrobić zdjęcie na dowód że to zwrot i wstawić w wątek ) kasę za opłacenie zwrotu odliczyć od kasy od bazarku, resztę przelać na wskazany cel.




[quote name='emdziolek']Mi Iza. też nie wpłaciła pieniązków, ksiazke jej zawiozłam i dostarczyłam do rąk własnych a pieniędzy jak nie było tak nie ma:roll:[/quote]


Przypominam o tym aby [B][U]nie wysyłać[/U][/B] przedmiotów zanim kasa nie wpłynie na konto! To samo tyczy się odbioru osobistego -[B][U] dajesz przedmiot gdy kupujący wręczy Ci pieniądze [/U][/B]( lub kasa wpłynie na konto - jeśli tak się umawialiście ).
Niestety na dogomanii nie ma samych "dobrych", co wielokrotnie było można zaobserwować. Wysyłając przedmioty ( przekazując je ) zanim Kupujący wpłaci/ da pieniądze - sami zachęcacie oszustów do działania.
W takich przypadkach Sprzedający sam sobie jest winien.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam. Paczka będzie wysłana w poniedziałek/wtorek. Mówię to tutaj przy wszystkich świadkach.

Niepotrzebnie brałam się za to. Nie wiedziałam, ze tyle problemów z tego będzie.:shake: To był mój pierwszy bazarek i ostatni. Widać nie potrafię przeprowadzać takich rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

A ja prosze o dodanie do listy DO WYJAŚNIENIA osobę o nicku [COLOR="Red"]Cavisia[/COLOR] - 3 tygodnie temu zalicytowała u mnie podkładki kotrkowe na tym bazarku:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/cavalier-king-charles-spaniel-super-na-zwierzaki-slaskiego-duetu-do-26-10-a-123167/#post11104927[/url]

Pisalam - było wszystko ok, 3 tygodnie minęły wpłaty brak, pisałam ponowne PW z przypomnieniem - 0 odpowiedzi, czy nadal podtrzymuje, czy wpłaci, czy rezygnuje - ja przeciez nie gryze...
Tak więc odpowiedzi brak, podkładki czekają do wysłania, pieskie czekają na psieniazki i... Powiem szczerze, że takie sytaucje naprawdę zdarzają mi sie baaardzo sporadycznie, ale czasami trzeba przypomniec, a skoro PW 'wisi' no to gdzieś trzeba... Zawsze się czuję 'dziwnie' dodając kogoś na ten wątek...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo mi przykro, ale muszę zgłosić [B]do wyjaśnienia [/B][COLOR=Red][B]Daro_25[/B][/COLOR].
Wylicytowała obrożę łańcuszkową na proanimalsowym [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wielki-bazar-rzeczy-dla-psow-kotow-na-proanimals-121217/[/url] bazarku, przed świętem zmarłych. Obiecała wpłacić po święcie, a potem już nawet nie odpisywała na pw moje ani Ady-jeje.
Przecież wystarczało napisać, że rezygnuje, albo cokolwiek...

Link to comment
Share on other sites

ja juz sie poddaje i wpisuje [B][COLOR=red]MUDIK[/COLOR][/B]
sprawa ciagnie sie 2 miesiace, wymiana korespondencji to jakies 10 pw i juz wiecej nie bede pisac i prosic sie o glupie 16 zł za gadzet z mojego bazarku...:roll:

prosze nie licytuj wiecej nic na moich bazarkach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']ja juz sie poddaje i wpisuje [B][COLOR=red]MUDIK[/COLOR][/B]
sprawa ciagnie sie 2 miesiace, wymiana korespondencji to jakies 10 pw i juz wiecej nie bede pisac i prosic sie o glupie 16 zł za gadzet z mojego bazarku...:roll:

prosze nie licytuj wiecej nic na moich bazarkach ;)[/quote]

Nieładnie tak załatwiać sprawę! Ja za nim kogoś wpiszę to imformuję na PW, od Ciebie tego nie dostałam, odpisałam,ze przepraszam i jak tylko będę mogła (miał być wtorek ,środa) wpłacić sobie na konto to zaraz zrobie przelew, mogłąm to zrobic dopiero w piątek i tego samego dnia wpłąciłam 26 złotych(fakt PW nie napisałam, zapomniałam ,ale pieniadze wysłałam, nie miałam już tego PW za ile to było, kojarzyłam 21 doliczyłam za wysyłkę), nawet nie dostałam potwierdzenia czy doszło, więc może najpierw by wypadało zapytać a potem kogoś podawać na czarną listę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Nieładnie tak załatwiać sprawę! Ja za nim kogoś wpiszę to imformuję na PW, od Ciebie tego nie dostałam, odpisałam,ze przepraszam i jak tylko będę mogła (miał być wtorek ,środa) wpłacić sobie na konto to zaraz zrobie przelew, mogłąm to zrobic dopiero w piątek i tego samego dnia wpłąciłam 26 złotych(fakt PW nie napisałam, zapomniałam ,ale pieniadze wysłałam, nie miałam już tego PW za ile to było, kojarzyłam 21 doliczyłam za wysyłkę), nawet nie dostałam potwierdzenia czy doszło, więc może najpierw by wypadało zapytać a potem kogoś podawać na czarną listę?[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

wiesz co.....to żenada co piszesz .....[B]dwa miesiace[/B] temu zakonczyl sie bazarek, [B]kilkakrotnie[/B] prosilam o wplate, juz dawno powinnas sie tu znalezc, a jeszcze masz pretenscje ze nie dostalas pw z informacja o wpisanie na liste :shake:
to jakas paranoja, moze powinnam przy pierwszym pw napisac, ze jak nie ma wplaty do 7 dni to wpisuje na liste - to pewnie juz dawno wpłaty bym sie doczekała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']:crazyeye::crazyeye::crazyeye:

wiesz co.....to żenada co piszesz .....[B]dwa miesiace[/B] temu zakonczyl sie bazarek, [B]kilkakrotnie[/B] prosilam o wplate, juz dawno powinnas sie tu znalezc, a jeszcze masz pretenscje ze nie dostalas pw z informacja o wpisanie na liste :shake:
to jakas paranoja, moze powinnam przy pierwszym pw napisac, ze jak nie ma wplaty do 7 dni to wpisuje na liste - to pewnie juz dawno wpłaty bym sie doczekała[/quote]
Piszesz nieprawdę, nie wpłacałam bo miałam odebrać osobiście, ale ,że nie mogłyśmy się zgrać to miałam wpłacić, fakt,że o nim zapomniałam o wpłacie i odbiorze,ale 1 grudnia napisałaś w normalnym tonie czy, nadal chcę tę podkłądkę i jak się umawiamy osobiście czy wpłata-wysyłka, wybrałam to drugie ,odpisałam ,że postaram się wpłacić 2-go, ale tak mi sie w pracy układało,że dopiero w piątek zdązyłam dotrzeć do mojego wpłatomatu, by przelać sobie pieniądze na konto, tego samego dnia wpłaciłam(zrobiłam przelew), więć nie prosiłaś o wpłatę kilkakrotnie tylko dopiero w grudniu kiedy ustaliłyśmy,że nie ma sensu odbiór osobisty. Nie chodzi mi o PW,ze wpisujesz mnie na listę, ja po prostu zawsze ostrzegam daną osobe, gdybyś to napisała, dowiedziałabyś się,że przelew poszedł w piątek(decyzję o podaniu mnie na listę podjęłaś w niedzielę), czyli wpisałaś mnie nie upewniwszy się czy wpłaciłam czy nie , chyba,ze założyłas,że moje PW,że postaram się w poniedziałek wpłacić jest kłamstwem i niczego nie zamierzam płacić, a w ogołe dowiem się czy pieniądze do Ciebie doszły????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_beatka_']proszę o wpisanie na listę syniko
pomimo wielokrotnych próśb o wpłatę za zestaw picollo nie było żadnego odzewu od tego użytkownika[/quote]

Beatko - wstrzymaj się proszę, Syniko to "psi anioł" w dosłownym tego słowa znaczeniu [SIZE=1](przypomnij sobie zakupy na ostatnim moim kosmetycznym bazarku ... )[/SIZE]. Wiem co mówię - zaufaj mi. Na pewno wszystko się wyjaśni - proszę tylko o czas dla niej.

Brak kontaktu to nie jej zła wola - na pewno wynika z charakteru pracy jaką wykonuje - bardzo dużo podróżuje, za jej obecnością na Dogo jaką mogłaś być może zobaczyć w jej profilu stoi jej mąż. Też kiedyś próbowałam się z nią skontaktować, bywała na dogo, a potem okazało się, że to jej TZ i zwyczajnie zapomniał jej powiewiedzieć o moim kontakcie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Proszę o wpisanie na listę do wyjaśnienia [B]daro 25[/B]. [/quote]

No widac, ze ten uzytkownik uwielbia po prostu licytowac.... bo u nas tez wylicytowala ( czy wylicytowal ? ) kocyk.... ale na tym sie skonczylo....zero odzewu na prosby o adres ... no i oczywiscie nie ma wplaty ( ale na szczescie kocyk nie wyslany ).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

chcialabym prosic o wpisanie dogomanki o nicku [B][COLOR=Red]Avilia[/COLOR][/B] na czarna liste.
w wakacje zalicytowala u mnie na bazarku torebke. do tej pory (czyli ponad pol roku) nie wplacila pieniedzy. swoja droga torebka wczoraj sprzedala sie na moim innym bazarku torebkowym.
dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...