Jump to content
Dogomania

dorixx

Members
 • Content Count

  828
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About dorixx

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. szalej Mundi szalej , tylko nie uciekaj więcej ;-)
 2. taka śliczna dziewczynka i komuś zawadzała.... a swoją drogą jak reszta stadka na nowa sąsiadkę? ;-)
 3. Gdyby pytał ktoś o czarnego kundelka długości i wielkości jamnika, może komuś zaginął?- to biega psiątko wystraszone przy Oświęcimskiej, chciałam nakarmić, ale nie był chętny, nie jest jeszcze wyjątkowo zabiedzony.Chciałam go złapać i nie wiem co później z nim zrobić, pewnie bym go przenocowała do rana, ale biedactwo boi sie i ucieka.Chyba sie zgubił. Spróbuję jeszcze później jeśli będzie ale jest bardzo nieufny, chyba nie da sie złapać.Może były jakieś telefony o zgubionego kundelka?
 4. Iwona a jak tam zakładanie waszego super stowarzyszenia?
 5. Zapraszam na bazarek , jutro będą dokładki , dzisiaj dogo strasznie powoli chodzi u mnie jeśli ktoś chciałby coś dodać, jakieś fanty do bazarku-bardzo chętnie ;-) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178751-PA-aszcz-sukienka-Na-podopiecznych-Pro-Animals-do-12-lutego-2010[/URL]
 6. [quote name='Laima']O rany :-(. Z mordki takie jeszcze psie dziecko. :-([/quote] dokładnie , biedny Maluszek, aż sie serce kraja. zaglądnijcie na bazarek dla maleńkiego Olusia [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/mega-dokladka-ratujmy-olka-mlodego-kundelka-do-4-10-09-a-147311/#post13028781[/url]
 7. Tak do kilku dni pojawi się mój bazarek na Jacusia. Jaki on słodki:loveu:
 8. a u kogo jest ta powypadkowa Zuzia i co z nią dalej będzie?
 9. Mam nadzieję , że Sznapi nie trafi do schronu :-( i pani Halina da mu dt, jeśli nie na święta mogę go zabrać do siebie, mam wolne 3 dni ale to tylko 3 dni...:-( oby do chłopczyka los się uśmiechnął!
 10. Dzwoniłam do Ulii. Misiek żadnych kłopotów wychowawczych nie sprawia, nie ujada , jest bardzo grzeczny, uwielbia pieszczoty i wyczesywanie:loveu:. Ulaa porządnie go wyczesała bo skołtuniony cały był. A na łapę kulał, bo była z cementu, który zaschnął na łapie i trzeba mu było poduszeczkę wyczyścić. Jest piękny aczkolwiek jak twierdzi Ulaa troche wyniszczony przez stres. Bardzo długo spał, chyba w końcu odespał całą swoją tułaczkę bo dopiero o 9 rano raczył wstać i sie wygramolił z budy, do której ledwo się zmieścił:evil_lol: To była jego pierwsza spokojna noc od bardzo dawna.Dopiero u Ulii poczuł sie naprawdę bezpiecznie:loveu:
×