Jump to content
Dogomania

dorixx

Members
 • Content Count

  828
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About dorixx

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ada, Tofisia Tobie zawdzięcza takie zakończenie ;) ... pozdrawiam Cię serdecznie Ada
 2. nieaktualne proszę o usunięcie posta
 3. Wiadomo, czy nadal szczeniaki sprzedawane są w Zoo Natura?
 4. [url]http://www.przelom.pl/forum/viewtopic.php?f=23&t=4455[/url]
 5. [INDENT] [COLOR=Black]Czarodziejko-na kocim wątku , który w mojej opinii bezzasadnie zamknęłaś -napisałaś[/COLOR][B][COLOR=green] Zamykam wątek na wniosek osoby związanej z fundacją. [/COLOR][/B] [B][COLOR=#008000]Jeżeli uważacie, że dyskusje na temat działania tejże fundacji na naszym forum są zasadne i służą dobru psów, to proszę o wypowiedź na pw. Jeżeli argumentacja będzie przekonująca ponownie rozważymy otwarcie wątków ProAnimals. [/COLOR][/B][COLOR=Black]bez komentarza.... [/COLOR] [/INDENT]
 6. jedno jest pewne wątek koci został zamknięty na pewno nie dla dobra zwierząt :shake:
 7. strasznie to wszystko przykre Malgos, Ulaa, Hanek zgadzam się z Wami w pełni. jak łatwo jest zniszczyć coś, co zajęło kilka lat pracy i poświęceń paru zaangażowanych osób.... Ulaa, chyba niebawem będzie trzeba zmienić tytuł temu wątkowi :roll::shake:
 8. nie jestem w stanie często być na dogo proszę zatem o pomoc w podrzucaniu bazarku dorixx [URL="http://www.dogomania.190124-Kocim-Sierotkom.-do-18.08.10"]http://www.dogomania.pl/threads/190124-Kocim-Sierotkom.-do-18.08.10[/URL]
 9. w takim razie w niedzielę wystawię bazarek na kotki Malgos i Hanek.
 10. [quote name='Ada-jeje']Hanek Mrowcia tez nas nie pyta czy moze robic, wystawia bazarki i decyduje o jego przeznaczeniu. Kazdy kto ma wolna wole pomagac zwierzakom lub wybranemu zwierzakowi nie musi nas pytac o pozwolenie. :shake: To jest tez forma darowizny, z wyrazeniem woli darczyncy.[/QUOTE] a czy nie można WPROST odpowiedziec na moje pytanie, które zadałam już dwa razy??
 11. [quote name='Mroowa']w to nie wątpię..............[/QUOTE] o co znowu Tobie chodzi? atmosfera Ci się udzieliła?
 12. [quote name='Ada-jeje']Hanek Mrowcia tez nas nie pyta czy moze robic, wystawia bazarki i decyduje o jego przeznaczeniu. Kazdy kto ma wolna wole pomagac zwierzakom lub wybranemu zwierzakowi nie musi nas pytac o pozwolenie. :shake: To jest tez forma darowizny, z wyrazeniem woli darczyncy.[/QUOTE] ...nie jestem Mrówcia .... chcę sie jednak upewenić, czy robiąc bazarek na niefundacyjne zwierzęta , fundacja nie ma nic przeciwko temu, by za jej pośrednictwem przekazać pieniądze na takowe biedy, jeśli tak -proszę o oficjalną zgodę na taki bazarek.
×
×
 • Create New...