Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

w sms napisałaś że nr konta podasz jutro. Sms został już usunięty ale przez cały czas był zachowany i nic nie pisałaś że nr konta mam w przelewie. Konto na które wpłynęły pieniążki nie istnieje. Wojtek założył nowe konto na które wpłynęły te pieniążki ze względu na ojca który miał dostęp do konta a to zamknął ponieważ założył konto w innym banku:roll:. Może mail rzeczywiście nie dotarł, został wysłany na radana***********Tak że jeśli możesz prześlij mi na PW nr konta a pieniążki zostaną wpłacone.

Link to comment
Share on other sites

A ja się Milko87 pytam gdzie jest reszta pieniędzy z Twoich bazarków na katowickie schronisko (robionymi na konto PiekielnyAniołek)? Na moje konto wpłynęło zaledwie 11 zł...
Proponowałaś, że kupisz za bazarkowe pieniądze karmę, ale na wątku katowickiego schroniska nie pojawiła się żadna na ten temat informacja (że karma została kupiona), ani żadne zdjęcie paragonu fiskalnego. który byłby tego dowodem. Nie otrzymałam też żadnej informacji ze schroniska, że karmę od Ciebie otrzymali...

Mam też pytanie co z akcją, którą miałaś organizować w swojej szkole (był już nawet termin ustalony...)? Jeśli się odbyła, to gdzie rozliczenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milka87']w sms napisałaś że nr konta podasz jutro. Sms został już usunięty ale przez cały czas był zachowany i nic nie pisałaś że nr konta mam w przelewie. Konto na które wpłynęły pieniążki nie istnieje. Wojtek założył nowe konto na które wpłynęły te pieniążki ....[/quote]

Oj Roksana, Roksana, jak zawsze 10000 przeszkod na Twojej drodze :cool3: W zwiazku z powyzszym, zeby znowu nie spotkalo Cie jakies nieprzewidziane nieszczescie i zebys znowu nie musiala sie tlumaczyc, ze cos nie doszlo, ucieklo itp prosze abys wplacila te pieniadze na nasze konto w AFN
Dane do przelewu:
Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie
ul. Jagiełły 5 m. 19
14 - 100 Ostróda
Numer konta: VWBank 78 2130 0004 2001 0388 0143 0001
Jako nazwę przelewu wpisz: [B]SZANSA - goldenom[/B]
Xero wplaty przeslij na moj adres, ktory podam Ci na priva. Mozesz sobie od wplaty odliczyc za koperte i znaczek.

Link to comment
Share on other sites

Ankara dziękuję za dane do przelewu, pieniążki zostaną przelane.

Maciaszek odpowiem na twoje pytania. ie pamiętam już ile dokładnie pieniążków dostałam z bazarków ale było coś koło 70-80zł(nie wiem czy z tymi 11 czy nie) było to jakoś w listopadzie, wtedy też pisałam na Katowickim z zapytaniem czy mam wpłacić te pieniążki na twoje konto czy też zakupić karmę a że nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi zakupiłam karmę która została zawieziona do schronu(było to jakoś na początku grudnia) karmy było 20kg chappi. Co do akcji w mojej dawnej szkole pisałam że oni sami organizują tą akcję razem z panią od biologi a jeśli chcę to mogę przynieść ulotki. Wiem że aukcja się odbyła i były zbierane dary na schronisko. Ile tego było nie wiem wiem tylko że aukcja się odbyła. Jeśli schron nic nie dostał to nie wiem, chyba można zadzwonić do szkoły i się spytać. Ja w szkole nie byłam od zeszłego roku i nie mam jak iść. W schronie można się spytać czy dostali karmę ze szkoły mieszczącej się przy ulicy Techników to jest na Dąbrówce więc na pewno wiedzą. Przecież powinni wiedzieć od kogo dostają dary zwłaszcza że są ze zbiórki ze szkoły więc powinno ich trochę być. Wiem że namieszałam i to strasznie i przyznaję się do tego i nie będę się tego wypierać, ale karma do schroniska została zawieziona tak samo jak obiecane wykładziny na ocieplanie bud. Uprzedzę jeszcze pytanie co z makaronem który miał zostać załatwiony bo nie wiem czy już pisałam (wspominałam o tym również kierowniczce schroniska) facet który ma ten makaron w magazynie, najpierw się zgodził pod warunkiem że dostanie potwierdzenie że karma została przekazana dla psów w schronisku jednak później stwierdził że woli wyrzucić, spalić czy co tam mu przyszło do głowy ale do schroniska nie da. Wszystkich przepraszam za to co zrobiłam i mam nadzieje że kiedyś odzyskam choć w części wasze zaufanie i Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='Milka87'] Wszystkich przepraszam za to co zrobiłam i mam nadzieje że kiedyś odzyskam choć w części wasze zaufanie i Pozdrawiam[/quote]

[/B]To oddaj jeszcze kasę którą wyłudziłaś jako złota rybka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rennatta

[quote name='Viris']To oddaj jeszcze kasę którą wyłudziłaś jako złota rybka :diabloti:[/quote]

Złota rybka :crazyeye: ,Piekielny Aniołek,Milka87 :crazyeye:.
No tak,wystawienie rzeczy na Allegro trochę kosztuje,a tutaj za darmo.:angryy:

Link to comment
Share on other sites

nie lubię się powtarzać jak również nie lubię nieporozumień ale powtórzę po raz setny nic nie mam wspólnego z osobą o nicku zlota rybka. Odpowiem za swoją głupotę i kłamstwo ale nie mam zamiaru płacić za czyjeś błędy i tego będę się trzymać. Konto Milka87 założyłam by wyjaśnić sytuację i przerosić a przy okazji założyłam temat o Żabce która szuka domku. Pieniążki zostaną Szansie zwrócone jak najszybciej. Powtarzam z żadną zlota rybka nie mam nic wspólnego i nie będę odpowiadać za jej czyny i tyle w tym temacie, nie jestem winna tego co ona zrobiła i nie będę się tłumaczyć z czegoś o czym nie mam zielonego pojęcia.
Rennatta tak się składa że bazarki założyłam by pomóc schronisku(pierwszy bazarek fakt faktem założyłam na moją chorą sunię) I nie chodzi o to że za darmo bo na allegro również robię aukcję i płacę za to więc nie wiem jaki to ma związek, tutaj bazarki są na psy w potrzebie na które idzie cały zysk i to co mam wystawiłam a na allegro wystawiam by dostać za to pieniążki.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Żadnych pieniędzy nie dostałam, nawet nie wiem kiedy niby miałam dostać.No ale podobno winny się tłumaczy więc tłumaczyć nie ma co:shake: To co źle zrobiłam przyznałam się do tego. Jeśli nie wierzycie(nie dziwie się wam po tym co zrobiłam)to trudno ja już napisałam co miałam napisać i nie będę się przyznawać do czegoś czego nie zrobiłam. Jedyne co jest teraz dla mnie najważniejsze to zdrowie mojej suczki i znalezienie wspaniałego domku Żabce. Oczywiście dalej oferuję rzeczy na bazarek których trochę jest.Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mogę wszystko przekazać, jeśli ktoś chce to proszę napisać na PW i umówimy się na odbiór. Nie mam zamiaru sprzeczać się kto ma racje bo każdy ma swoje zdanie, napisałam co miałam napisać przeprosiłam za to co zrobiłam i nic więcej nie mam sobie do zarzucenia. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Proszę o wyjaśnienie dwie osoby (baffi2 oraz psiara1996) obie wylicytowały u mnie na bazarku Smycz odblaskową Royal wraz z zestawem. Baffi mimo że jest aktywna nie odpisała mi na kolejne PW , z psiarą nie mam kontaktu ostatni raz była na dogo 15 kwietnia.Może ktoś wie co się z nią dzieje.
Pierwsze Pw z informacją o wygranym bazarku wysłałam 28 marca. Jest już prawie miesiąc później, nie wiem czy interesują je nadal zestawy czy mają zostać wystawione ponownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Złota rybko vel piekielny aniołku vel Milko87 - żegnamy cię na zawsze.
Jeśli zamierzasz pomagać psom - rób to proszę poza Dogomanią. Tu za wiele szkód wyrządziłaś, za wiele kłamstw i oszustw.
Zbanowane 3 konta za oszustwa - to twój dorobek.
Oświadczam, że przy kolejnej próbie założenia nowego konta zostaną usunięte wszystkie twoje obronne wypowiedzi, więc nie fatyguj się proszę i nie pisz. Idź do schroniska i pomagaj, jak to obiecałaś na jednym z wątków.[/quote]
Czy to faktycznie ta sama osoba? Jeśli tak, to przykro, ale gwoli sprawiedliwości muszę poinformować, że Milka87 sama wpłaciła na hotelik Alterka, a także zaoferowała rzeczy na bazarek dla niego.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105192&page=45[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaRa']A ja chcialam zawiadomic, ze Milka nadal nie wplacila obecanej kwoty.[/quote]Milka tłumaczyła nam ostatnio na katowickim wątku, że się zmieniła, przeprosiła za swoje zachowanie, że już taka nie będzie, ze chce się zmienić i pomagać psiakom, pytała co ma zrobić, żebyśmy jej zaufali. Pomyślałam sobie, że może trzeba dać jej szansę...
Za niedługi czas została zbanowana. Pomyślałam wtedy, że zabrano jej tą szansę.
Ale teraz to po prostu się jej dziwię! Fakt, że kasy WCIĄŻ (ile to już trwa???) nie wpłaciła nie świadczy o niej najlepiej. Mnie na jej miejscu byłoby tak głupio, że choćbym miała pożyczyć te pieniądze u 100 osób, to bym pożyczyła i wpłaciła w 3 sekundy...

Link to comment
Share on other sites

Kochane naiwne dogomanki (do grona których również się zaliczam) Milka87 miała już 3 szansy i wszystkie zaprzepaściła. Nie ma zmiłuj dla oszustów i kombinatorów. Po co marnować czas i energię na wnikanie w motywy pokrętnych działań osoby o niezaprzeczalnie złych intencjach?
I żadne jej tłumaczenia ani wasze wsparcie moralne nie pomogą.
Tu nie jest miejsce i czas na zabawę w berka finansowego. Nie ma tu miejsca dla osób takich jak Milka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hund']Proszę o wyjaśnienie dwie osoby (baffi2 oraz psiara1996) obie wylicytowały u mnie na bazarku Smycz odblaskową Royal wraz z zestawem. Baffi mimo że jest aktywna nie odpisała mi na kolejne PW , z psiarą nie mam kontaktu ostatni raz była na dogo 15 kwietnia.Może ktoś wie co się z nią dzieje.
Pierwsze Pw z informacją o wygranym bazarku wysłałam 28 marca. Jest już prawie miesiąc później, nie wiem czy interesują je nadal zestawy czy mają zostać wystawione ponownie.[/QUOTE]
baffi2 się odezwała, będę czekac na wpłatę. Niestety Psiara1996 mimo że jest obecna na dogo nadal się nie odezwała i nie wpłaciła pieniędzy.Proszę o wpisanie na listę do wyjaśnienia. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a ja bardzo prosze maupa4, albo kogokolwiek kto wie co sie u niej dzieje o kontakt; kupila u mnie na bazarku pieski pluszowe, nie mogla sie za pierwszym razem spotkac bo miala w domu szpital; potem napisalam i nie odpisala i chyba przedwczoraj napisalam znowu i tez nie odpowiada; mieszka blisko, moglabym jej zaniesc te pieski, ale nie znam dokladnego adresu :shake:
a juz mi glupio bo to tak dawno bylo...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']nikki do tej pory nie doszła od ciebie obiecana książka w formie rekompensaty napisz co się dzieje mineło juz kilka tygodni i nic .....[/quote]

Książka została wysłana już dawno. Zapytaj czy nie leży gdzieś na poczcie, bo może cię w domu nie było jak listonosz przynosił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]A ja mam pytanie, czy ktoś ma link do bazarku u pinczerki-gizmo z taka wiosenna torbą i rameczkami z darlinga? Nie wiem kiedy zakończył sie bazarek, bodajze 3 tygodnie temu a rameczek ani widu ani słychu:roll:[/B][/COLOR][/QUOTE]
już napisaŁam do pinczerki na pewno wyjaśni się wszystko, pibczerka jest sumienna :)

Link to comment
Share on other sites

Hund, dziękuję za informację :)

[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]A ja mam pytanie, czy ktoś ma link do bazarku u pinczerki-gizmo z taka wiosenna torbą i rameczkami z darlinga? Nie wiem kiedy zakończył sie bazarek, bodajze 3 tygodnie temu a rameczek ani widu ani słychu:roll:[/B][/COLOR][/quote]

Emdziolku, widziałam Twoje pw i nawet na nie odpisałam. Tłumaczyłam się w niej dlaczego takie opóźnienie. Przesyłka została wysłana pod koniec zeszłego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...