Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']

Emdziolku, widziałam Twoje pw i nawet na nie odpisałam. Tłumaczyłam się w niej dlaczego takie opóźnienie. Przesyłka została wysłana pod koniec zeszłego tygodnia.[/quote]
[COLOR=DarkOrange][B]
Nie dostałam Twojego PW a skrzynki nie mam zapełnionej:roll:
No dobrze poczekam jeszcze do poniedziałku....:roll:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']ponownie blagam o kontakt maupa4 :modla:, bo te psy-maskotki juz czekaja tyle czasu, a ona sie nie odzywa, lavinia obiecala przekazac prosbe bezposrednio przy spotkaniu i dalej nic :shake:[/quote]

Ja zaraz napiszę na Maupim wątku, ale w tym tygodniu Maupa się raczej nie odezwie, bo jest "wyjechana". Ona ma dwa kolejne szczeniole na tymczasie i zapracowana jest bardzo

Link to comment
Share on other sites

a ja chcę zgłosić [B][U]asmi3[/U][/B] do wyjaśnienia albo na czarną listę.
osoba ma 9 postów, licytowała już na bazarku nie wiem z jakim skutkiem...:roll:
kupiła ode mnie odświeżacz, paczka wyszła 14 maja a do dnia dzisiejszego ani pieniędzy nie wpłaciła ani się nie odezwała!
pisałam już 3 pw i nic..proszę o wpisanie jej na listę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darunia-puma']nikki słonko na pewno był ktos w domu bo dałam adres do mojej mamy a ona nie wychodzi z domu powinnaś zgłosić zaginięcie na poczcie to ty masz dokument nadania nie ja![/quote]

Słonko, nie mam dokumentu nadania, bo nie wysyłałam za potwierdzeniem odbioru.
Nie ciągnijmy tej kłótni, podaj mi nr konta oddam Ci co do grosza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[COLOR=blue]Mam prośbę..[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]kupiłam towar od KOCI-ŚWIAT, miała podac koszt wysyłki i jaka kwotę mam wpłacić i sie nie odzywa..../aukcja zakończona 9.06 br/[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]Nie wiem co sie z nia stalo...na priv nie odpowiada może tu cos odpowie????[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]czekam bo inaczej rezygnuję.......[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja tez nikogo nie chce nigdzie wpisywac, ale miesiac temu na bazarku kupila ode mnie torebke Avilia, znczy zalicytowala. wysylalam iks pw. cisza. nie polecam tego klienta nikomu.

nie ma mnie teraz na dogo do 15 lipca, jakby kto mial jakas sprawe do mnie. prosze o cierpliwosc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kolia']Czy ktoś wie co się dzieje z [B]Agnieszka Co.[/B]? Wysłałam PW odnośnie zakończenia aukcji z numerem konta, prośbą o adres wysyłki i CISZA....[/quote]

Jestem, żyję - tylko trochę zabiegana. Przelewami zarządza mój mąż ;) - obiecał przelew zrobić dziś wieczorem. A adres wysyłki trochę głupio mi podawać gdy jeszcze nie przelałam pieniędzy.

Ale zdaje mi się, że trochę szybko na czarne kwiatki się z tym udałaś :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Od ponad miesiąca czekam na wpłatę od [B]Koperek[/B]. Ponaglałam kilkukrotnie. Najpierw problemem był brak smskodu, a jakiś czas temu Koperek napisała, że pieniądze wpłacał jej ojciec i musi teraz wyjaśnić, czy i gdzie wpłacił. Teraz czekam nie tylko na pieniądze, ale i na wyjaśnienie :shake:. Jeśli do 17.07. pieniądze nie wpłyną na moje konto, transakcję uznaję za niebyłą, o czym poinformowałam Koperek na PW (na które też nie odpowiedziała).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Mam pytanie, co jest z Elkisz?
To taka wiarygodna osoba, a widzę dwie notki do wyjaśnienia na naszej liście?
Czy to już może zostało wyjaśnione?[/quote]
Niestety nie :shake:
To były moje pierwsze "interesy" z Elkisz, więc nie miałam okazji jej poznać wcześniej, ale kontakty na pw, na komórke nie wystarczyły niestety. I sprawa utknęła w miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...