Jump to content
Dogomania

esperanza

Members
 • Posts

  8494
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

esperanza's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Dawno tu nie zaglądałam. Tak! Jak najbardziej jesteśmy zainteresowani :-) Bardzo, bardzo dziękuję! Maja musi pojechać na kolejną wizytę do dermatologa. Bardzo byłoby pomocne, gdyby można było z tych 200zł opłacić jej wizytę i leki.
 2. Na fb jest napisane, że dwie suczki są w ciąży. Jak wysoka jest ta ciąża?
 3. Uwaga, uwaga! Słuchajcie ludziska! Jest akcja! "ŚWIĄTECZNA MISKA"! Trzeba wejść na stronę http://www.swiatecznamiska.pl/ i udostępnić film lub wgrać swój. Za każde udostępnienie filmiku Virgin Mobile płaci 1 zł na zakup karmy i szczepionek dla naszego Schroniska. :) Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Canis Akcja kończy się16 stycznia. Ile klików - tyle będzie złotówek dla Schroniska. :) (max 7600 PLN, przewidziane regulaminem) Prosimy, klikajcie, udostępniajcie! :) Z góry dziękujemy za każde podanie dalej. :) Tutaj jest wydarzenie na Fb: https://www.facebook...regular&fref=nf Ps. Prosimy, zaproście na wydarzenie swoich znajomych, wrzucajcie wydarzenie na swoje tablice, baaaaardzo nam zależy, żeby uzbierać te pieniądze od sponsora. Psiaki czekają!
 4. Uwaga, uwaga! Słuchajcie ludziska! Jest akcja! "ŚWIĄTECZNA MISKA"! Trzeba wejść na stronę http://www.swiatecznamiska.pl/ i udostępnić film lub wgrać swój. Za każde udostępnienie filmiku Virgin Mobile płaci 1 zł na zakup karmy i szczepionek dla naszego Schroniska. :) Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Canis Akcja kończy się16 stycznia. Ile klików - tyle będzie złotówek dla Schroniska. :) (max 7600 PLN, przewidziane regulaminem) Prosimy, klikajcie, udostępniajcie! :) Z góry dziękujemy za każde podanie dalej. :) Tutaj jest wydarzenie na Fb: https://www.facebook.com/events/1513219435612125/?ref_newsfeed_story_type=regular&fref=nf Ps. Prosimy, zaproście na wydarzenie swoich znajomych, wrzucajcie wydarzenie na swoje tablice, baaaaardzo nam zależy, żeby uzbierać te pieniądze od sponsora. Psiaki czekają!
 5. Odpisałam. Ludwa masz rację, skonsultować nie zaszkodzi, a to leczenie już tyle czasu się ciągnie. DONka może jedzenie w takim razie- wieprzowinę moglibyście dla Majki kupić po świętach i opłacić antybiotyk-kolejną buteleczkę?
 6. Tak, antybiogram został zrobiony i wiemy, że działa tylko jeden antybiotyk na wszystkie 3 bakterie. Majka jest leczona przez dr Wojciechowską w lecznicy Felis. Po piątkowej wizycie wiemy, że to trawy są odpowiedzialne za wyłysienia na łapach. Maja powinna mieszkać w mieście, gdzie jest mniej uczulających ją kontaktowo roślin. Nadal jest też uczulona na kurczaka i indyka. Kolejna wizyta ma się odbyć po Nowym Roku.
 7. DONka, czy jest szansa na pomoc? Jutro Majka ma kolejną wizytę kontrolną. Potrzebujemy około 100zł na transport z hotelu do W-wy i z W-wy do hotelu :-(
 8. Potrzebujemy 93zł na zwrot za transport Majki z hotelu do W-wy i spowrotem. Za tydzień Maja będzie musiała pojechać na kolejną wizytę do lecznicy i transport znowu będzie kosztował. Chyba, że znajdzie się ktoś, kto bezpłatnie Maję zawiezie. Potrzebne są środki na opłacenie wizyty w lecznicy- tej która była w tym tygodniu i przyszłej. Nie znam jeszcze kosztu, ale jutro mogę dopytać.
 9. Maj uczuliła się na rybę i prawdopodobnie to było przyczyną, dlaczego znowu zaczęła łysieć. Nadal ma pałęczkę ropy błękitnej i trzeba podawać antybiotyk w zastrzykach i przemywać Vagotylem. Za tydzień będzie miała kolejną wizytę kontrolną, a nam ręce opadają :-( Końca leczenia nie widać na razie...
 10. Bardzo się cieszę, że sunia znalazła dom. To daje nadzieję na adopcję psiaków takich jak Coco :-)
 11. Niestety Maja w ostatnim czasie bardzo wyłysiała. Ma olbrzymie łyse placki na boku i pysku. Dziś dostaliśmy wyniki mykologii i bakteriologii. Dobra wiadomość jest taka, że grzybów nie wyhodowano. Zła, że u Majki stwierdzono liczne kolonie 3 bakterii: serratia fonticola, cronobacter sakazakii i staphylococcus pseudintermedius co oznacza, że suczka musi dostawać kolejny, inny antybiotyk- doksycyklinę Oznacza to kolejne obciążenie dla wątroby, a dla nas dodatkowe wydatki :-( Czy ktoś może wesprzeć leczenie Majki? Tutaj są zdjęcia :-( https://www.facebook.com/191499597544766/photos/a.193704280657631.56185.191499597544766/925970880764297/?type=1&theater
 12. Szukam transportu Ostrołęka- Chełmno lub Ostrołęka-Świecie lub W-wa-Chełmno lub W-wa-Świecie dla dwóch małych szczeniaków.
 13. Czy coś się zmieniło w temacie tego psa w typie owczarka?
 14. Wiem, że nie na temat i przepraszam, ale Wy jesteście dobre dusze i na pewno mi podpowiecie... Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty pa w Wołominie. Do kogo pisać?
×
×
 • Create New...