Jump to content
Dogomania

DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!


Recommended Posts

Ja nie wiem co Ty mi memory zrobiłaś, ani cóż takiego specjalnego ma sobie Duszek czego nie mają inne psiaki...

Ale tak jak skutecznie unikam zobowiązań i wszelkich deklaracji, preferując pomoc "z doskoku" - tak ten chłopak cały czas krąży mi po głowie i już wiem, że dla niego jestem skłonna zrobić wyjątek.

 

Jeśli to możliwe - chciałabym więc od października zadeklarować dla Duszka 50 zł stałej na kolejne 15 miesięcy (Październik 2014 - Grudzień 2015).

Da radę?

 

 

memory zrobiła Ci kuku strzałą Amora i zakochałaś s ię w Duszku  podświadomie  :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Memory się może wypierać, ale gdyby nie jej zaproszenie i nie jej Duszko-godzinowy bazarek - w ogóle by mnie tu nie było...

 

A tak, właśnie złożyłam stałe zlecenie. W umówionym okresie pieniążki będa przelewane automatycznie każdego 1 dnia miesiąca :)

 

Tyj Duszku, tyj! Możesz wziąć kilka kilogramów ode mnie ;)

U ujmuj za serca równie mocno jak mnie jakieś mniej zapsione cioteczki - aby któraś mogła Cię dać dom na stałe!

Link to comment
Share on other sites

Ujawniam się ;-) ,to ja zaproponowałam DT dla Duszka.
Tak jak pisze Colette,tak i mnie Maluszek ujął niesamowicie,a jego oczka nie dają mi spokoju :shake: .
Tylko strasznie daleko jestem od niego .
Szkoda,że tam bliżej nikt Okruszka przytulić nie może do swojego domku.
 

Świetna wiadomość! :klacz:

 

Słuchajcie, a może ktoś mógłby do W-wy Duszeczka dostarczyć, a wtedy 2 X... - WiosnaA, pomyśl.

Jakoś bym może przechowała dzień czy dwa... :hmmmm:

 

 

***

Zmienił się sposób wstawiania zdjęć na dogo i wywiało również banerek Duszka, więc wstawiam Wam ponownie:

 

DUSZEK%20-%20banerek1.jpg?psid=1 .

Link to comment
Share on other sites

Świetna wiadomość! :klacz:

 

Słuchajcie, a może ktoś mógłby do W-wy Duszeczka dostarczyć, a wtedy 2 X... - WiosnaA, pomyśl.

Jakoś bym może przechowała dzień czy dwa... :hmmmm:

 

 

***

Zmienił się sposób wstawiania zdjęć na dogo i wywiało również banerek Duszka, więc wstawiam Wam ponownie:

 

DUSZEK%20-%20banerek1.jpg?psid=1 .

 

 

Wiem Ineczko,fajnie by było,ponieważ  2.10.  będę w  stolicy i transport byłby bezpłatny,ale właśnie jest trudno z transportem do Warszawy. Tu problem.

Pojadę do Warszawy specjalnie po Duszka w każdym terminie,jesli tylko znajdzie się jakiś na tamtej trasie.

Gdybym miała drugiego kierowcę,to wyruszylibyśmy sami w Polskę ;-) ,ale jedna boję się trochę.

 

Link to comment
Share on other sites

A Duszek by mógł podróżować pociągiem? Ludka może by mogła przywieźć Duszka do Warszawy.Dobrze by było się też skontaktować z Nutusią w sprawie transportu.

U WiosnaA Duszek będzie miał jak w raju i powinien szybciutko dojść do zdrowia.To jest Kochana,niesamowita,z przepełnionym miłości i wrażliwości sercem osoba.

Link to comment
Share on other sites

Colette, ogromnie dziękujemy !!!. :calus:

 

Psie oczyska mogą zdziałać cuda.

Wiem o tym jak nikt, gdyż sama  dwukrotnie  stałam się ofiarą psiego wejrzenia...

 

Witaj WiosenkA !!!  Witaj kochana !!!

 

Planujemy zawieżć Duszka do W-wy 4 pażdzienika, ale cały czas szukamy wczesniejszego  transportu .

Jest umówiony punkt kontaktowy i jeśli by zaszła taka potrzeba, Tanitka ( Wawer) zaofiarowała się przetrzymac Duszka kilka godzin, aż do odbioru Go przez Wiosenkę. 

 

Przyszła faktura za pobyt w Lecznicy i kastrację. Jest tez kilka wpłat z fb.

Zaraz pouzupełniam wszystko na 1-szej stronie.

Link to comment
Share on other sites

To ja mam pytanie....

 

Na bazarku z Duszko-godzinami wspominałyście, że za utrzymanie miesięczne Duszka tam gdzie jest kasują 310zł.

Skąd ponad drugie tyle na fakturach? To te enzymy dodawane do karmy czy coś jeszcze, bo z tego co kojarzę sama karma liczona jest osobno?

 

Memory, weź się nie wygłupiaj i nie zasłaniaj "innymi biedami" - tylko handluj Duszko-godzinami, tak dobrze Ci idzie :)

Trzeba korzystać z dobrej passy  :grins:

Link to comment
Share on other sites

To ja mam pytanie....

 

Na bazarku z Duszko-godzinami wspominałyście, że za utrzymanie miesięczne Duszka tam gdzie jest kasują 310zł.

Skąd ponad drugie tyle na fakturach? To te enzymy dodawane do karmy czy coś jeszcze, bo z tego co kojarzę sama karma liczona jest osobno?

 

Memory, weź się nie wygłupiaj i nie zasłaniaj "innymi biedami" - tylko handluj Duszko-godzinami, tak dobrze Ci idzie :)

Trzeba korzystać z dobrej passy  :grins:

 

To ja może wstawię tą ostatnią fakturę , tam jest wyszczególnienie co i za ile..? :smile:

 

4c10fcbf64982c11med.jpg

 

I jedzonko;

 

fa4b8774f4f85205med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mam takie urwanie głowy ostatnimi dniami  że Duszek ciut zapomniany, ale jutro go odwiedzę.

Zwłaszcza że do tej samej Lecznicy trafiła zagłodzona sunia z interwencji.

 

Jak narazie ,plany transportu na 4-go aktualne. tfu..tfu..

Link to comment
Share on other sites

Jutro powinna wyjść zadeklarowana stała.

Tymczasem dziś przelałam 150zł aby pokryć koszt kastracji chłopaka.

 

Pozdrowienia dla opiekunek i drapaki dla Duszka :)

 

Dziękujemy Colette !

Z całego serca !!!!

Obydwie Twoje wpłaty dla Duszka, już na stowarzyszeniowym koncie. ( 150, 00 zł za kastrację i 50,00 zł - wpłata z  1.10.2014 )

Razem to aż 200,00 zł!!!

 

To ogromna pomoc ! :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...