Jump to content
Dogomania

DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!


Recommended Posts

 

Jeżeli ktoś z Was będzie mógł w przyszłości grosik dołożyć,będziemy wdzięczni ogromnie.

 

 

 

Z serca dziękuję wszystkim tym , którzy wymiernie wspomagali maluszka.

Nie ukrywam że pięknie by było gdyby ta pomoc , choćby w mniejszym zakresie, trwała.

 

 

 

Jeśli chodzi o mnie - to zadeklarowana kwotą będzie do końca roku spływała na konto stowarzyszenia.

Tak więc śmiało możecie przekazywać ją dalej nowym opiekunom Duszka w postaci leków, karmy czy czego tam jeszcze :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie - to zadeklarowana kwotą będzie do końca roku spływała na konto stowarzyszenia.

Tak więc śmiało możecie przekazywać ją dalej nowym opiekunom Duszka w postaci leków, karmy czy czego tam jeszcze :)

 

Ogromnie dziękujemy Colette. Mam cichą nadzieją a nawet w to gorąco wierzę że wszystkie życzliwe Duszkowi osoby nadal będą o NIm pamiętać.

To wyjątkowa adopcja; wyjątkowy pies,dom, czas...

Byłoby niegodziwe zostawić nowych Państwa z Dusiowymi problemami samych.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z Domkiem Duszka,wszystko u Nich w porządku,Duszek coraz bardziej się otwiera,bawi się,z kotkiem pełna zgoda,broni z koleżanką Swojego podwórka,ma jakieś kolanka i rączki  prawie zawsze do swojej dyspozycji :) .

Wszystkich,którym Dusio leży na sercu Pani Wioleta prosiła serdecznie pozdrowić!

Więc pozdrawiam Was Kochani w imieniu Duszkowego Domku! :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Miło czytać, że Duszek tak dobrze odnajduje się w nowym domku :)

 

I pomyśleć, że jeszcze rok temu ta kupka nieszczęścia obsikiwała co popadnie, a rewolucje brzuszkowe non-stop targały jego małym organizmem.

 

Wiosenko, dziękuję Ci bardzo za dom, czas i nieograniczoną cierpliwość, które udostępniłaś aby wyprowadzić tego szkraba na prostą.

Bez Twojej pracy nie byłoby szans na tak wspaniały domek :)

Powodzenia  w nowej roli ;)

 

A Duszkowi i jego nowym opiekunom mnóstwa wspólnych radosnych chwil.

Link to comment
Share on other sites

Togaa,takie samo dostalam i jeszcze kilka innych tuz przed moim wyjazdem,ale wstawié pewnie  za jakis czas.

 

 

Do skarpety Duszkowej u mnie,dzis wpynélo od naszej Kochanej MikAgi z Mikuska - 50zl. 

Dziekujemy z calego serca Aguniu za pamiec o Dusiu!

 

...wybaczcie za pisownie i brak polskich znakow,

Link to comment
Share on other sites

Przyszła ostatnia wpłata z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147469-koniec-rozliczam-ciuszki-dla-duszka-na-zwrot-za-paliwo-do-ds-2906-2000/  :)

Łącznie uzbierało się 305,22zł :D

 

Rewelacja b-b ! :)

 

ale piękne zakończenie;

 

Piękne, ale nie chcemy się rozstawać z Duszkiem. Moralny obowiązek.. :) .

 

Dusiowa Rodzinka powiększyła się o kolejnego bezdomniaka...Sam się wprosił.

 

40fa509a7a114cc6med.jpg

 

Czyż nie cudowne?

 

a97b1cbc5371f79bmed.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...