Jump to content
Dogomania

Fenomen-skrajnie wyniszczony kaleki staruszek na zawsze w moim sercu Żegnaj kochany śliczny


AgaG

Recommended Posts

[quote name='ania shirley']A na spacerach stoi czy spaceruje???[/QUOTE]
No niestety, stoi. Do spacerów chodzonych nie możemy go przekonać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Cieszę się bardzo,że Fenuś dobrze się czuje,apetycik mu dopisuje,smacznie sobie sypia.

Oby tak dalej,albo jeszcze lepiej.[/QUOTE]
O właśnie! :) my się bardzo cieszymy, że jest wreszcie dobrze.pozdrawiamy serdecznie :loveu:

[quote name='Grażyna49']Dzięki za wiadomości.
Ja wiem,że Ty masz strasznie dużo pracy z psiurkami i maluszkiem,ale kiedy przez kilka dni nie widzę wpisu to zaczynają mnie złe mysli prześladować.
Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]

Grażynko dziękuję Ci bardzo i ja serdecznie pozdrawiam:loveu: Obowiązków rzeczywiście mam dużo. :) zwłaszcza, że teraz Maja wymaga codziennych kąpieli leczniczych.
Dziś gdy byłam z nią w Arce u dermatologa, spotkałam też doktora Derkowskiego i mówiłam mu o tym, że Fenomenek choć nabrał ciałka i sił, to drepta tylko po domu. Doktor mnie pocieszał, że może jeszcze Fenuś potrzebuje więcej czasu. No oby się ośmielił:p.
[B]Panna Marple, Poprawna, AMIGA, Mar.gajko [/B]cieszę się, że zaglądacie i pamiętacie o moim Ulubieńcu:)
Psiaki od Was wycałowane:)
[quote name='mar.gajko']I ja zaglądam do Grzybcia kochanego.
Wszystko dobrze? Dalej apetycik dopisuje?
Całuję w nochal malutki.

ps. Zahirka też w łepek [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE]

Na szczęście lubi to jedzonko dla wybrednych psiaków:) bardzo mnie cieszy też to, że mu nie wypada futerko jak dawniej.
Wygląda na niemal zdrowego psa, a najważniejsze, że nic go nie boli!

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']AgaG, Ty ze stulatka zrobiłabyś młodzieniaszka:lol::loveu:. Masz niespotykaną wrażliwość, dobroć, cierpliwość i odpowiedzialność.[/QUOTE]

Zgadzam się z powyższym! Ciocia trafia w samo sedno!:lol:
I nasuwa się to oklepana, ale jakże akuratna myśl o sklonowaniu...
Przy okazji - pozdrowienia przesyłam tej wyjątkowej Rodzince, a dla futrzaków dodatkowo głaski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']AgaG, Ty ze stulatka zrobiłabyś młodzieniaszka:lol::loveu:. Masz niespotykaną wrażliwość, dobroć, cierpliwość i odpowiedzialność.[/QUOTE]
zachary dziękuję za bardzo miłe słowa:loveu:. Myślę jednak, że punktem zwrotnym w życiu Fenia była właściwa diagnoza jego schorzeń :)
Natomiast to prawda, że zadbany pies rzeczywiście młodnieje.
Fenuś wygląda i zachowuje się obecnie zupełnie inaczej niż kiedyś. Ostatnio sąsiadka mnie zaczepiła, gdy go niosłam, pytając, czy ciężki, a ja na to: "no wreszcie trochę ciężki":).
[B]Figuniu [/B]dziękujemy bardzo i pozdrawiamy:loveu:. Nasza ludzko-psia rodzina;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie cioteczki po strasznie długiej przerwie. Zdecydowanie za długiej. Ciesze się, że Fenomenek tak dobrze się trzyma.
Kiedy wreszcie tutaj przybywam muszę wyjaśnić sprawę niewypełnienia deklaracji o przesłaniu wpłaty dla "brata" Fenomenka. Jest mi niezmiernie głupio niestety splot okropnie niefortunnych wydarzeń uniemożliwił mi dokonanie wpłaty oraz ogólnie obecności również na Dogomanii. No cóż, jak życie mi to dobitnie pokazało nieszczęścia chodzą nawet nie parami, ale stadami. Nie chodzi o to, że chcę się tłumaczyć, ale uważam, że powinnam podać przyczynę mojej nieobecności i przede wszystkim braku wpłaty.
Kiedy sytuacja u mnie się unormuje zdecydowanie postaram się zrehabilitować i przesłać pieniądze na jakiegoś potrzebującego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naupali']Witajcie cioteczki po strasznie długiej przerwie. Zdecydowanie za długiej. Ciesze się, że Fenomenek tak dobrze się trzyma.
Kiedy wreszcie tutaj przybywam muszę wyjaśnić sprawę niewypełnienia deklaracji o przesłaniu wpłaty dla "brata" Fenomenka. Jest mi niezmiernie głupio niestety splot okropnie niefortunnych wydarzeń uniemożliwił mi dokonanie wpłaty oraz ogólnie obecności również na Dogomanii.[B] No cóż, jak życie mi to dobitnie pokazało nieszczęścia chodzą nawet nie parami, ale stadami. [/B]Nie chodzi o to, że chcę się tłumaczyć, ale uważam, że powinnam podać przyczynę mojej nieobecności i przede wszystkim braku wpłaty.
Kiedy sytuacja u mnie się unormuje zdecydowanie postaram się zrehabilitować i przesłać pieniądze na jakiegoś potrzebującego psiaka.[/QUOTE]
Witaj Naupali po tej ogromnie długiej przerwie.:)
Bardzo mnie zmartwiłaś pisząc o swoich problemach. :( To prawda, że czasem w życiu bywają spiętrzenia wyjątkowo fatalnych zdarzeń i okoliczności. Życzę Ci, by Ci się ten fatalny czas minął. Trzymaj się dzielnie. [SIZE=1]wysyłam pw. :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Pozdrawiamy psio-ludzką rodzinę. Feniutka -Kosmitkę drapię za uszkiem, a do Zuzi wołam "a kuku" i czekam na jej wspaniały uśmiech[/QUOTE]
Feniutek -kosmitek wydrapany :) Zuzia jest wielkim wesołkiem ale też wulkanem energii i czasami padamy z nóg :) odwiedzaj nas częściej, bardzo Cię polubiła.

[quote name='Panna Marple']Całuski dla Grzybcia kochanego[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG]-niech wykorzystuje piękną pogodę i grzeje stare kości[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE]
Grzybcia bardzo miło całować, taki kochany słodki psiak, nie można się do niego nie uśmiechać. Wczoraj gdy spał wygladał jak mały lisek :)
dziękujemy za życzenia:)

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Feniutek -kosmitek wydrapany :) Zuzia jest wielkim wesołkiem ale też wulkanem energii i [B]czasami padamy z nóg :) odwiedzaj nas częściej[/B], bardzo Cię polubiła.

[/QUOTE]

Sama odpowiedziałaś - padacie z nóg to akurat odwiedziny jeszcze Wam są potrzebne:-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kamila Proc, Sarunia-Niunia[/B] dziękuję :) Fenomenek jest bardzo zadowolony, że ciocie o nim pamiętają. Pozdrawiamy nocną porą :)
[B]AMIGA[/B] odwiedziny bardzo wskazane równiez ze względu na Zuzię, która przy gościach udaje spokojną i dzięki temu mogę choć na chwilę usiąść w ciągu dnia :).

Wczoraj gdy wybawialiśmy Zuzię w krakowskim zoo, Majunia dokonała sporej demolki garderoby, a to z powodu burzy, która musiała ją tym bardziej zdenerować, że dotarliśmy do domu dopiero po kilkunastu minutach od jej rozpoczęcia. :). Chyba nawet niepotrzebnie biegłam po schodach do akampaniamentu piorunów, bo dzieło zniszczenia w wykonaniu Maji było już ukończone :).Niewiele miałam do sprzątania, raczej już do wyrzucenia. :)
Fenomenek, Pomidorcia i Zahir jak zwykle niczego nie słyszały. Więc tylko Maja odstresowywała się na kanapie w naszych ramionach, gdy padliśmy po przyjściu :) reszta psiaków chrapała do kolacji. W sumie to na odpoczynek w pozycji horyzontalnej mieliśmy może z pół godziny, bo trzeba było rozpocząć wyprowadzanie psów. Mąż zartował: "człowiek tak z tymi psiakami chodzi chodzi i tak mu życie schodzi :)".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG'][B]Kamila Proc, Sarunia-Niunia[/B] dziękuję :) Fenomenek jest bardzo zadowolony, że ciocie o nim pamiętają. Pozdrawiamy nocną porą :)
[B]AMIGA[/B] odwiedziny bardzo wskazane równiez ze względu na Zuzię, która przy gościach udaje spokojną i dzięki temu mogę choć na chwilę usiąść w ciągu dnia :).

Wczoraj gdy wybawialiśmy Zuzię w krakowskim zoo, Majunia dokonała sporej demolki garderoby, a to z powodu burzy, która musiała ją tym bardziej zdenerować, że dotarliśmy do domu dopiero po kilkunastu minutach od jej rozpoczęcia. :). Chyba nawet niepotrzebnie biegłam po schodach do akampaniamentu piorunów, bo dzieło zniszczenia w wykonaniu Maji było już ukończone :).Niewiele miałam do sprzątania, raczej już do wyrzucenia. :)
Fenomenek, Pomidorcia i Zahir jak zwykle niczego nie słyszały. Więc tylko Maja odstresowywała się na kanapie w naszych ramionach, gdy padliśmy po przyjściu :) reszta psiaków chrapała do kolacji. W sumie to na odpoczynek w pozycji horyzontalnej mieliśmy może z pół godziny, bo trzeba było rozpocząć wyprowadzanie psów. [COLOR=#0000cd][B]Mąż zartował: "człowiek tak z tymi psiakami chodzi chodzi i tak mu życie schodzi :)".[/QUOTE]

[/B][/COLOR]Fajnie powiedziane ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...