Jump to content
Dogomania

Fenomen-skrajnie wyniszczony kaleki staruszek na zawsze w moim sercu Żegnaj kochany śliczny


AgaG

Recommended Posts

[quote name='Poprawna']Spokój Aga to podstawa.... pies wyczuwa nasz nastrój :)[/QUOTE]

O tak, masz rację :) chociaż jak Fenusiowa waga zaczyna choć odrobinę spadać, to ja niestety nie potrafię być spokojna. Zamartwiam się, że może coś nowego groźnego się zaczyna. Wiem, że przesadzam, bo wygląda naprawdę ładnie. Fenomenek też to wie. :) Dziś chyba właśnie po to, by mnie uspokoić przydreptał za mną do łazienki, którą właśnie sprzątałam, ocierał mi się o łydki jak kotek i był bardzo zadowolony, że przerwałam pucowanie, by go poprzytulać.
[quote name='azalia']Odwiedzam Fenusia,zdrówka i apetyciku życzę.[/QUOTE]
dziękujemy bardzo:)

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Aga, a spróbuj dać mu na sucha karmę odrobine masła. Koks też jest niejadkiem, ale jak mu ciut pomaże maslem, to je. A jak się juz "rozje" to zjada też bez masła.[/QUOTE]
[quote name='Panna Marple']Masło, oliwa w niedużych ilościach, można jeszcze potrzymać porcję karmy z pachnącą kiełbaską, potem kiełbaskę usunąć i liczyć na to, że zapach zadziała...Oj, Feniusiu...[/QUOTE]

na szczęście kryzys apetykowy zażegnany dzięki zmianie karmy :) ale Fenusia i tak trzeba zachęcać, musi spróbować, zaakceptować, no i wtedy trochę zje :) Chyba nigdy nie będzie psem,który uwielbia jeść:) ale ważne, że boczki znów się wyokrągliły

Link to comment
Share on other sites

A dziś szukając szelek dla mojego hotelowego Gucia, natknęłam się na karmę dla małych wbrednych psów royal canin exigent i... Fenomenek był bardzo zadowolony, znacznie bardziej niż z hepatica, który ma nieco za duże chrupki jak na jego mały pyszczek i starte ząbki. :)
a jak Fenomenek jest zadowlony i je, to ja od razu mam znakomity humor. :) Oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj byłam u Grzybcia i koleżeństwa całego. Grzybcio słonko takie malutkie lula sobie grzecznie. Widać, że starowinka już. Taki malutki grzybuś. I Pomidorcia taka maleńka :) wszystko grzecznie w pielusiach sobie tupta i śpi. Ale moją sympatią największą jest Zahirek - to mój format :) i przytulak. I Majeczka też fajniusia formatowo. Chociaż mniejsza od Zahira sporo. No i oczywiście zostałam zaprowiantowana :) pysznym krupniczkiem :loveu: Ago pyszny jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']A ja dzisiaj byłam u Grzybcia i koleżeństwa całego. Grzybcio słonko takie malutkie lula sobie grzecznie. Widać, że starowinka już. Taki malutki grzybuś. I Pomidorcia taka maleńka :) wszystko grzecznie w pielusiach sobie tupta i śpi. Ale moją sympatią największą jest Zahirek - to mój format :) i przytulak. I Majeczka też fajniusia formatowo. Chociaż mniejsza od Zahira sporo. No i oczywiście zostałam zaprowiantowana :) pysznym krupniczkiem :loveu: Ago pyszny jest.[/QUOTE]

Grzybcio już sobie cały rytm dnia i wieczora ułożył. Do południa dużo śpi, ale potem towarzyszy mi w zajęciach domowych i opiece nad Zuzią. Lubi nosek wścibiać to tu, to tam, oczekuje wielu spacerków noszonych i pieszczot oraz karmienia z rączki - często a mało. Mam więc nieduży worek jedzonka zawsze gdzieś w pogotowiu. Do snu układa się punkt 24 :)
Moje psiaki rzeczywiście grzeczniutkie, kochaniutkie, do zacałowania.
Było mi bardzo miło, żw wpadłaś :loveu:.
Zahircio Cię ujął, no wiem, że Ty te duże psiaki bardzo uwielbiasz.:loveu: Ja zazwyczaj małe istotki wolę, Zahircio jak dla mnie mało poręczny jest :) ale wynagradza te swoje wielkie rozmiary cudownym charakterem.

Link to comment
Share on other sites

Ja już się cieszę na wtorek - zobaczę znowu Grzybcia- Kosmitkę :-) I pozostałe małe i duże czworołapki :-)
A tyczasem zapraszam do małej księgarenki - myślę, że wiele osób może znajdzie coś do czytania :smile:
Ewentualny dochód z bazarku przeznaczę na koszty rehabilitacji gałązek Nusi
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256925-Ksi%C4%85%C5%BCki-o-r%C3%B3%C5%BCnej-tematyce-dla-Nurii-do-7-IX-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...i-do-7-IX-2014[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Ja już się cieszę na wtorek - zobaczę znowu Grzybcia- Kosmitkę :-) I pozostałe małe i duże czworołapki :-)
A tyczasem zapraszam do małej księgarenki - myślę, że wiele osób może znajdzie coś do czytania :smile:
Ewentualny dochód z bazarku przeznaczę na koszty rehabilitacji gałązek Nusi
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256925-Książki-o-różnej-tematyce-dla-Nurii-do-7-IX-2014"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...i-do-7-IX-2014[/URL][/QUOTE]

Czekamy z ciasteczkami :) a Nurunię wycałuj. Ależ miała szczęście, że pod Twoją opiekę trafiła. Dzielna sunia po takim strasznym wypadku tak się ładnie pozbierała, no ale bez rehabilitacji to by nie było możliwe. :) U Oli jeden pisek też bardzo się ruchwo poprawił, odkąd pani rehabilitantka zaczęła przychodzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Zaglądam, czytam i śledzę los Feniusia, a dzisiaj zostawiam dla Niuniusia moc uścisków, glasków, przytulasków i duuużo buziaczków:)[/QUOTE]

[quote name='Kamila Proc']no to tak, jak ja[/QUOTE]

Fenomenek taki teraz śliczny, pchnący, błyszczący, że to sama przyjemność go dopieszczać. :) Będę tulić i całować od cioć:loveu:[quote name='asiuniab']przytulam wszystkie Twoje maluchy, ale przyznam się, że jestem koneserem rozmiarów Zahirka [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE]
oj te rozmiary to wielki problem, jak się nie ma windy. :) Gdy 8 lat temu szukałam Zahirowi domu, co się nie udawało i w końcu postanowiłam go adoptować, to już się martwiłam, co to będzie, jak poważnie zachoruje. Zahir na szczęście rzadko chorował i nigdy nie miał problemów z poruszaniem się. Ale teraz gdy ma prawie 14 lat, to już się bardzo martwię. Tylne nogi zaczyna mieć odrobinę słabsze, czasem odpoczywa na półpiętrze, gdy wracamy ze spaceru. Oby ten stan się nie pogorszył, bo żeby go znosić z trzeciego pietra musielibyśmy chyba mieć specjalne nosze z szelkami.

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Fenomenek taki teraz śliczny, pchnący, błyszczący, że to sama przyjemność go dopieszczać. :) Będę tulić i całować od cioć:loveu:
oj te rozmiary to wielki problem, jak się nie ma windy. :) Gdy 8 lat temu szukałam Zahirowi domu, co się nie udawało i w końcu postanowiłam go adoptować, to już się martwiłam, co to będzie, jak poważnie zachoruje. Zahir na szczęście rzadko chorował i nigdy nie miał problemów z poruszaniem się. Ale teraz gdy ma prawie 14 lat, to już się bardzo martwię. Tylne nogi zaczyna mieć odrobinę słabsze, czasem odpoczywa na półpiętrze, gdy wracamy ze spaceru. Oby ten stan się nie pogorszył, bo żeby go znosić z trzeciego pietra musielibyśmy chyba mieć specjalne nosze z szelkami.[/QUOTE] Znam ten ból-gdy kilka lat temu, mój TŻ niosł Pabla (awatar) przez pół Błoń, to bark sobie naderwał, a jest wysportowany...Mizianka dla błyszczącego Feniusia zostawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Wróciam od Feniutka. Nie widziałam go jakiś czas i widzę sporą różnicę i w jego zachowaniu i w jego wyglądzie. Wiadomo, w młokosa się nie zmienił, ale jest bardziej kontaktowy, drypciula sobie po mieszkaniu, ewidentnie drypciula jak mu się chce sioo. I merda samym koniuszkiem ogonka jak się go głaszcze.
Jest przesłodki :loveu:
Aguś, a ciasteczka są zabójczo dobre.Powinnam je była rozdać gdzieś po drodze ;)
Nusia wygłaskana i Amiga też. Dzięki za przemiłe przyjęcie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Aga a może takie szelki będą się nadawały, żeby pomóc jemu /Zahirowi/ i Wam?

[IMG]http://www.firma-admiral.pl/images/szelki-z-tasma-3.jpg[/IMG]

Ja rozważam coś takiego dla mojej 18-to letniej suni, której też tył siada...[/QUOTE]
dziękuję Ci za wklejenie zdjęcia. :) na szczęście na takie szelki o wiele za wcześnie.
[B]Panna Marple[/B] Zahir ma pierwsze problemy, ale radzi sobie całkiem nieźle. Oby jak najdłużej nie trzeba go było nosić :)

Edited by AgaG
dodaję
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania shirley']Byłam dziś z moim psem u weta. I zeszło na Addisona. Wet powiedział , że jak pies sie źle czuje i ma dobre wyniki krwi , to Addison to pierwsze , co podejrzewa. Zawsze wiedziałam , ze to madry wet jest......[/QUOTE]
obyśmy wszyscy spotykali na swojej drodze jak najwięcej mądrych wetów. :)
i w ogóle mądrych ludzi. Normą niestety jest coś innego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Szeleczki fajne. Ciekawe czy jest wersja bardziej "przednia", bo nam wypadł dysk w części szyjnej i przednie nóżki gorsze.

No i całuski dla Grzybcia malutkiego.[/QUOTE]
Prwnie by były bo oni wszystko robią na wymiar. Zobacz sobie stronę producenta [URL]http://www.firma-admiral.pl/index.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grażyna49']Dzień dobry.
Wrześniowo,wtorkowo zaglądam kolejny raz ...... a tu cisza.
Aguniu,skrobnij słówko co tam u Kosmitka.
Pozdrawiam serdecznie.[/QUOTE]
A tak czekaliśmy, czy któraś ciocia ciekawa, co u Kosmitka. Na szczęście od długiego już czasu Fenusiak czuje się bardzo bardzo dobrze. :multi:Nie trapią go żadne dolegliwości, chętnie zjada jedzonko dla wybrednych małych piesków. Dni upływają mu na samych przyjemnościach, a noce na smacznym długim spaniu. Wygląda na spokojnego, szczęśliwego psa i myślę, że rzeczywiście tak się czuje.

Ostatnio nauczył się skarżyć na Zahira, gdy ten zajmuje mu przed snem duży włochaty dywan. Przychodzi wtedy do mnie lub do męża z taką śmieszną wyczekującą miną, która mówi: "położyłbym się już, ale nie mam gdzie". No i wtedy wypychamy śpiącego Zahira do pontonika. Właściwie dywan zawsze był Zahira, ale uznaliśmy, że skoro Fenomen uważa inaczej, to trzeba mu przyznać rację. :p
Zahir dostał ostatnio duży ponton i w sumie legowiska są cztery no i ten dywan, ale nie wiedzieć czemu naszym pieskom wydaje się on najbardziej atrakcyjny i pontony często stoją puste :) zwłaszcza, że Pomidorcia i Maja najbardziej lubią nasze łóżko :)
Pozdrawiamy wszystkie ciocie, niedługo zrobimy nowe zdjęcia Fenusia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...