Jump to content
Dogomania

Fenomen-skrajnie wyniszczony kaleki staruszek na zawsze w moim sercu Żegnaj kochany śliczny


AgaG

Recommended Posts

Ratunku!!!! Jak się usuwa wątek z subskrypcji? Jak się odnajduje subskrypcje? Nie radzę sobie z nową wersją dogo...

też nic nie wiem, jejku czemu każda zmiana musi być na gorsze?

Link to comment
Share on other sites

Ratunku!!!! Jak się usuwa wątek z subskrypcji? Jak się odnajduje subskrypcje? Nie radzę sobie z nową wersją dogo...

 

Aniu, na tym wątku Ciocia Memory radzi i pomaga (jeśli jeszcze Sama tu nie trafiłaś...)

Buziaki!!!

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/113239-zaginione-bazarki-zaginione-licytacje-tu-spr%C3%B3bujemy-sie-odnale%C5%9B%C4%87-zajrzyj/page-7#entry15788489

Link to comment
Share on other sites

Ratunku!!!! Jak się usuwa wątek z subskrypcji? Jak się odnajduje subskrypcje? Nie radzę sobie z nową wersją dogo...

 

 

też nic nie wiem, jejku czemu każda zmiana musi być na gorsze?

Jak sie usuwa wątek z subskrypcji nie wiem i byłabym wdzięczna gdyby mi ktoś podpowiedział, a swoje tematy masz Aniu przy nicku, jak rozwiniesz strzałke jest "moja zawartość"

Link to comment
Share on other sites

Jak sie usuwa wątek z subskrypcji nie wiem i byłabym wdzięczna gdyby mi ktoś podpowiedział, a swoje tematy masz Aniu przy nicku, jak rozwiniesz strzałke jest "moja zawartość"

Już podpowiadam. Moja zawartość to wszystkie wątki, na których się wypowiadałaś, a lubiana zawartość to dawne subskrypcje, które trzeba stworzyć od nowa. Jak znajdziesz wątek, który miałaś w subskrypcjach, to musisz zazanaczyć śledź ten temat (po prawej stronie jest). Jak go zaznaczysz, to pojawi się napis "przestań śledzić ten wątek", a oprócz tego w lubianej zawartości będziesz miała możliwość edycji

Link to comment
Share on other sites

Już podpowiadam. Moja zawartość to wszystkie wątki, na których się wypowiadałaś, a lubiana zawartość to dawne subskrypcje, które trzeba stworzyć od nowa. Jak znajdziesz wątek, który miałaś w subskrypcjach, to musisz zazanaczyć śledź ten temat (po prawej stronie jest). Jak go zaznaczysz, to pojawi się napis "przestań śledzić ten wątek", a oprócz tego w lubianej zawartości będziesz miała możliwość edycji

 

łp jesoo, musze pokombinować...

to pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale wolałam starą dogomanię, była dla mnie bardziej przejrzysta, czytelna....

Link to comment
Share on other sites

Ciocie,Fenomenek rzeczywiście w dobrej formie, tak jak napisała Felka z bagien :) Jednak ostatnio ma trochę "mokre" lewe oczko, nie wiem, czy to nie efekt uboczny leków. Będę pytać weta podczas wizyty z Majunią, czy mam przywieźć również Fenomenka.
Niestety szybki komputer mi padł, więc jeszcze odrobinkę trzeba będzie poczekać na zdjęcia jego i całej gromadki. w każdym razie sesja już rozpoczęta, chcę pokazać,jak mój Grzybcio wypiękniał i zmężniał:) Dziękuję za wszystkie głaski dla Fenusia i pozdrowienia,

Link to comment
Share on other sites

Grażynko, Naupali bardzo dziekuję :calus:i serdecznie pozdrawiam. odezwę się jutro po wizycie z Fenusiem u weta. Doktror mówi, że Fenuś mógł się przeziębić,skoro ma wyciek z noska i oczu,

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś byłam z Fenomenkiem u dr Słowińskiego. Doktor zdecydował, by zrobić Fenusiowi badania krwi. Niestety obraz krwi nie jest za dobry. Nadal utrzymuje się anemia, a poza tym w badaniach wyszedł stan zapalny, doktor uważa, że przyczyną są zęby. :( Fenuś nie jest więc przeziębiony, lecz dają o sobie znać bakterie z jamy ustnej. Doktor mówił, że gdyby dało sie usunąć kamień, to Fenuś jeszcze bardziej by odżył. ale oczywiście ryzyko narkozy u tak starego i schorowanego psa jest zbyt duże. Przez tydzień Grzybcio będzie na antybiotyku, a ja proszę wszystkie ciocie o rady. Co robić z kamieniem u tak starego psa? Doktor mówił, że czyszczenie na żywo nie tylko nie jest za bardzo mozliwe, ale nie da odpowiedniego efektu, bo trzeba by między zęby wejść, wszystko dokładnie zrobić. Zmartwiło mnie najbardziej to, że obecnie te zaniedbane zęby moga powodowac dyskomfort u Fenia. Za tydzień znów idziemy na badania krwi. Dziś spróbuję wyszczotkować zęby Fenia maczając szczoteczkę w roztworze wody utlenionej. Pewnie nie będzie zadowolony.

Poza tym na szczęście Fenusiak dobrze się miewa, nie ma biegunek, jak na niego to chętnie je, tyle że bardzo małymi poracjami kilka razy dziennie i tylko z ręki. :)  Jak nie śpi, to zawsze go zachęcam, no i jakoś tę wagę trzyma dzięki temu, choć wolałabym, by więcej jadł. Wygląda jednak naprawdę ślicznie. Na razie parę zdjęc mu zrobiłam, żeby go nie męczyć. Może jutro zrobię więcej i powysyłam :) 

Fenuś merda delikatnie do wszystkich cioć, buziaki :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po wodzie utlenionej posmaruj olejem,oliwa. Kilka dni. Powinien zmieknac- moze da się wtedy choć trochę podważyć i odwarstwic. Mojej spanielxe tak robiłam, Koks by mnie pożarł żywcem. Juz za samo smarowanie olejem. Szczotki nawet bym nie próbowała
To ten wysiek to od zebow? Co do narkozy- IMO - tylko ze wskazań życiowych.

Link to comment
Share on other sites

Po wodzie utlenionej posmaruj olejem,oliwa. Kilka dni. Powinien zmieknac- moze da się wtedy choć trochę podważyć i odwarstwic. Mojej spanielxe tak robiłam, Koks by mnie pożarł żywcem. Juz za samo smarowanie olejem. Szczotki nawet bym nie próbowała
To ten wysiek to od zebow? Co do narkozy- IMO - tylko ze wskazań życiowych.

 

Fenuś szczoteczki do zębów nie uznaje, palec z wacikiem z wodą utlenioną owszem, Nawet miałam wrażenie, że jest zadowolony, gdy  mu czyściłam tak w pycholku, oliwą też posmarowałam. Za parę dni gdy ten kamień zmięknie po tych zabiegach, zgłoszę się do gabinetu na moim osiedlu, wtedy gdy będą dwie panie doktór i asystentka, może uda się coś delikatnie podważyć na tych ząbkach. Fenomenek jest jest taki mądry i grzeczny, że to aż nieprawdopodobne. Kochany, słodki pies :loveu: . Ania dziękuję za rady. :calus:

a ten wysięk prawdopodobnie jest skutkiem stanu zębów. Fenuś nie ma temperatury, serduszko też nieźle bije, Zobaczymy, co doktor powie za tydzień. 

 

Link to comment
Share on other sites

Mamy dokładnie ten sam problem z zębami. Leila ma je w tak fatalnym stanie, że nawet węzły chłonne są od tego powiększone ;/ Nie wiem jak to wygląda u Fenomenka, ale u nas woda utleniona odpada. Zęby są już zbyt zniszczone i gdybym "rozpuściła" ten kamień to mogłyby częściowo powypadać. Niektóre trzymają się już tylko na tym kamieniu. Niestety u nas bezpieczniejszym wyjściem jest narkoza, bo część zębów i tak będą musieli usunąć.

Mam nadzieję, że w przyszłym tyg zaczniemy przygotowania do zabiegu. 

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a może zobaczcie to: http://animalia.pl/produkt,15936,orozyme-zel-do-pielegnacji-jamy-ustnej-dla-psow-i-kotow-70g.html

 

Ja dla swojej 18-to latki to kupiłam ale stosuję dopiero 2 dni więc trudno mówić o efektach. Moja koleżanka jest tym żelem zachwycona. Tam jest co prawda napisane że dla kotów ale on jest dla kotów i dla psów też.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...