Jump to content
Dogomania

TOLA- 8 miesięczna sunia ocalona z Olkusza ma dom! :)


Ellig

Recommended Posts

[quote name='Podmcent']Kwiatki poszły na konto więc w poniedziałek powinny dojść do Ciebie. TZ mówi, że skrzydła przeznaczył dla husarii grunwaldzkiej na rekonstrukcje histeryczne bo nasze psice poodgryzały Mu lotki więc wstyd było w nich chodzić przy ludziach. ;)
Poza tym Mu przeszkadzały przy masowaniu kręgosłupa lędźwiowego naszych psic, co jest podstawowym obowiązkiem TZ w domu i musi go pilnować spełnić codziennie bo inaczej zostanie wyrzucony na kostkę brukową :evil_lol:[/QUOTE]

Nawet bez tych skrzydeł jest Aniołem:-)

W poniedziałek od samego rana będę w drodze i do domu dotrę wieczorem. Wtedy wejdę na konto i wszystko zapiszę. Gdybym padła po powrocie, na pewno zajrzę we wtorek rano. Nie jestem super kierowcą, a mam do przejechania ponad 600 km, więc różnie może być...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa Marta']Nawet bez tych skrzydeł jest Aniołem:-)

W poniedziałek od samego rana będę w drodze i do domu dotrę wieczorem. Wtedy wejdę na konto i wszystko zapiszę. Gdybym padła po powrocie, na pewno zajrzę we wtorek rano. Nie jestem super kierowcą, a mam do przejechania ponad 600 km, więc różnie może być...[/QUOTE]

Tego Mu nie powiem bo może się znarowić :evil_lol: poza tym, On 'zwyczajny' takiemu działaniu bo psy ratuję od zawsze, tylko wcześniej to samowolka była i po sąsiadach dystrybuowana; dobrze że osiedle duże, ale i ono już ulega erozji po 6 latach;
szerokiej drogi i dobrego powrotu, tfu, tfu :smile: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']A ja obserwuję akcję na FB i wczoraj szukałam wątku Toli, ale myślałam, że Ewa założyła i dopiero dziś się ocknęłam, że mogła Ellig założyć :-).[/QUOTE]

Ewciu, zakładamy w zależności od tego, która ma więcej czasu. Elusia wymyśliła imię dla Toli i miała chwilkę, żeby przysiąść i wątek założyć. To zresztą jak wiesz nie ma znaczenia, bo wszystkie te psiaki są nasze wspólne;-)

[quote name='Podmcent']Tego Mu nie powiem bo może się znarowić :evil_lol: poza tym, On 'zwyczajny' takiemu działaniu bo psy ratuję od zawsze, tylko wcześniej to samowolka była i po sąsiadach dystrybuowana; dobrze że osiedle duże, ale i ono już ulega erozji po 6 latach;
szerokiej drogi i dobrego powrotu, tfu, tfu :smile: :buzi:[/QUOTE]

Cieszę się, że są tacy ludzie jak Wy:-) Każde uratowane psie życie jest bezcenne:-)
Nie dziękuję, bo w sumie sama się stresuję tą podróżą. Rano wyjazd, po południu powrót i cały czas w biegu:-(

Link to comment
Share on other sites

Witamy,
Tola czuję się już bardzo dobrze, chętnie się bawi z Pikusiem i Kubulkiem.
To jeszcze jest młoda sunia, trochę nieporadna, ale grzeczna.
Uczymy ja teraz chodzenia na smyczy i utrzymywania czystości w domu.

Link to comment
Share on other sites

Tola była wczoraj u weta:-) Całą drogę była bardzo grzeczna, ale ciut przestraszona i niepewna, gdzie ją zabieramy. Prawdopodobnie ma więcej niż 8 miesięcy, wskazuje na to nalot na stałych ząbkach. Ma około roku. Została zaszczepiona na wirusówki i przeciw wściekliźnie. Dostala na tydzień płyn do płukania uszu, bo w jednym ma prawdopodobnie ciało obce, wygląda jak kłos, ale może to też być zbita woskowina. Trzepie troszkę tym uszkiem. Za tydzień widzimy się znowu z wetem i jeśli okaże się, że to się nie rozpuściło, będzie to miała usuwane w znieczuleniu. Ma też umówioną sterylkę na 21 maja na godzinę 13:00 :-) Jest przesłodka, ma mnóstwo energii, troszkę przytyła. Waży w tej chwili 11,10 kg! Bardzo ładnie bawi się z Łatką, sprzedaje całusy Pikusiowi:-) Z Kubulkiem bawi się tak, że podchodzi do niego i blokuje mu wyjście, żeby musial przejść pod nią. Kubulkowi to nie przeszkadza, a ją bardzo cieszy:-) Ania odzwyczaja ją od łapania ręki. Uwielbia złapać w pyszczek rękę nad nadgarstkiem i bawić się nią. Delikatnie podgryza, ale nie wszyscy lubią takie zabawy, więc musimy oduczyć. Je suchą karmę, bo po puszkach Rocco sensible miała bardzo luźne stolce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Miła sunieczka :-). Fajnie że się zgadza z resztą stada.[/QUOTE]
To jest taki kochany mega pozytyw:-) Została wczoraj na 6 godzin bez Ani - zero zniszczeń:-)
[quote name='Nutusia']Z łapaniem ręki też podobna do Dumci ;)[/QUOTE]
A wiesz Madziu, że tego nie pamiętałam, ale to prawda:-) Dumaś łapał za rękę i trzymał tak w pyszczku:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']No i się przyczepiam do wątku jak zwykle[/QUOTE]

ZAWSZE jesteś mile widziana na naszych wątkach:-)

[quote name='azalia']Wspaniała sunia z Toluni.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy, choć to nie nasza zasługa, czujemy się dumne z tych pochwał;-)

[quote name='Gusiaczek']Sobotnie Bardzo Dzień Dobry :)[/QUOTE]

Dopiero dotarłam, więc mogę się odwdzięczyć tylko sobotnim Dobrym Wieczór:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...