Jump to content
Dogomania

TOLA- 8 miesięczna sunia ocalona z Olkusza ma dom! :)


Ellig

Recommended Posts

Tola dostała dzisiaj 100 zl od Podmcent:-) Bardzo się cieszymy i dziękujemy serdecznie za pomoc, kolejny zresztą raz:-)

Rozmawiałam dzisiaj z domkiem Toli. Poza tym, że u Toli wszystko w porządku, Pani Simona spotkała na spacerze Pana z dużym psem, którego ktoś jakiś czas temu wyrzucil z samochodu. Pana nie stać na utrzymanie tak dużego psa, szuka mu bezskutecznie domu. Narazie karmi go najtańszym psim makaronem i nie stac go na żadne szczepienia, odrobaczanie... Mam dostac zdjęcia i chcialabym go pooglaszać. Może też kupić Panu worek karmy, żeby miał czym go karmić. Pies podobno bardzo łagodny, ale zza ogrdzenia obszczekujący obcych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny Kochane, niech ta moja skromna dorzutka zmniejszy ten paskudny dług, a jak on "zniknie" to wówczas będę zadowolona bo Wasze serca i działanie dla psiaków są bezcenne. Tyle uratowanych psów o ktorych ja wiem, a przecież to tylko cząstka bo doszłam tutaj niedawno. Będziecie psimi świętymi, jak nic :p
No, se pisnęłam górnolotnie, ale naprawdę tak uważam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Podmcent']Dziewczyny Kochane, niech ta moja skromna dorzutka zmniejszy ten paskudny dług, a jak on "zniknie" to wówczas będę zadowolona bo Wasze serca i działanie dla psiaków są bezcenne. Tyle uratowanych psów o ktorych ja wiem, a przecież to tylko cząstka bo doszłam tutaj niedawno. Będziecie psimi świętymi, jak nic :p
No, se pisnęłam górnolotnie, ale naprawdę tak uważam :)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy, ale nie czujemy się jakieś wyjątkowe:-) Wiele osób tu na dogo i w innych miejscach robi znacznie więcej niż my. My choć na małą skalę, staramy się jak możemy, żeby uratować jak najwięcej psiaków, ale taka pomoc jak Twoja jest bezcenna:-)

Link to comment
Share on other sites

Weszłam właśnie na konto, żeby zrobić przelew i oczom moim ukazała się kolejna wpłata od Dawida dla Toli!!!!! Bardzo, ale to bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie w spłacie zadłużenia Toli:-) Dostałyśmy 100 zł:-) Zapisałam wpłatę na wątku rozliczenipowym i tym samym minus Toli to -857,28 zł:-)

Dawid, DZIĘKUJEMY!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...