Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

 

I jakie wrażenia?  ;)

 

Bombowo tu ;)

 

Bomba pojechała...! :roll:

 

 

...na urlop od nas na kilka dni do mestudiów. :Rose:

Mój TŻ zabiera nas na 4 dni spóźnionego urlopu, a Bombiastej nie moglibyśmy ze sobą zabrać. Jedyne rozwiązanie, jakie mi przyszło do głowy, to Mestudiowie, którzy na szczęście się zgodzili, pomimo własnego strasznego psiego galimatiasu (z powodu ludzkiej tępoty i braku empatii)... Ogromnie jestem im za to wdzięczna, bo inny wybór byłby pomiędzy niejechaniem albo stresowaniem Bomby u kogoś dla niej obcego... :sad: Wczoraj minęło 8 m-cy, jak Bomba się u nas zasiedziała, a to przecież kupa czasu w pieskim życiu... i tak jej fundować zmianę na chwilę...? Ich przynajmniej zna, miejsce zna, część stada zna, więc będzie jej o niebo łatwiej niż gdziekolwiek indziej. Tak się pocieszam, o ja okrutna! :oops:

No proszę jaka dojrzałość, odpowiedzialność, empatia i troska! Nie znałem Cię z tej strony :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Bombowo tu ;)

Ach! :oops: / Prawda? :grins:

 

No proszę jaka dojrzałość, odpowiedzialność, empatia i troska! Nie znałem Cię z tej strony :evil_lol:

Wrrrr. :obrazic:
 

 

To się jeszcze okaże. Wymyślimy jakby co inną karę...

Buuu... Gryzonia za karę mi żałuje... i straszy... :bigcry:

 

Link to comment
Share on other sites

Bomba jest wzruszająco bombowa. Poznała domek i poznała mnie, no i bardzo się cieszyła. Kochana psinka z niej. A jaka mięciutka, falista, bardzo przyjemna i w dotyku, i w obejściu. Kotków nie goni chwilowo, co chwilę przychodzi do głaskania, jak wychodzę to jest pierwsza w szeregu do spacerku. Przesympatyczna. Bombowa Owca. Aż szkoda takiej szukać domu.

Link to comment
Share on other sites

Bomba jest wzruszająco bombowa. Poznała domek i poznała mnie, no i bardzo się cieszyła. Kochana psinka z niej. A jaka mięciutka, falista, bardzo przyjemna i w dotyku, i w obejściu. Kotków nie goni chwilowo, co chwilę przychodzi do głaskania, jak wychodzę to jest pierwsza w szeregu do spacerku. Przesympatyczna. Bombowa Owca. Aż szkoda takiej szukać domu.

Pocieszyłaś mnie bardzo! :)

 

No właśnie... jak takiej domu szukać... :bigcry:

 

Link to comment
Share on other sites

Rano Bomba wyruszyła na bardzo aktywny spacer, bardzo jej się podobało na łące. Po spacerku było śniadanko wg Inki, a potem kombinowanie jak tu ukraść innym coś z miski więc Bomba wylądowała w izolatce czyli w pokoju. Bardzo z niej miłe stworzenie, spokojne i zupełnie nie absorbujące. Nie jest to pies w moim wizualnym typie, ale takiego mogłabym mieć. A tu same potwory mi zostają na dłużej albo na stałe takie mało miziaste ogony - wypłosze. Ech.

Link to comment
Share on other sites

Owieczkoooo, wraaacaaaj... :modla: bo ja ciem na PSAcerek...! :bigcry:

 

Mestudio, dzięki za Opiekę i fotaski! :Rose:

 

Karę wymyśliłam sobie sama - może TZmestudio łaskawie wyrazi zgodę na takie... ułaskawienie/obłaskawienie... :siara:

Link to comment
Share on other sites

026.JPG

Ale bombowo-owcze zdjęcie owczej Bomby! :loveu:

Najowczejsze chyba!

 

 

Ło Jezu, oddawajcie Bombę, bo nam Inka uświerknie!

Sama sobie wezmę siłą, jak nie będa mogli oddać przy okazji... :p

 

 

No... i z adopcji zrezygnuje! ;)

Czyjej? Przez kogo? :hmmmm:

 

 

Jak tak dalej pójdzie (brak samochodu) to Inka będzie musiała sama po nią przyjechać. 

Inka to bierze pod uwagę juz od wczoraj i i zadzoni później w tej sprawie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Podsumowując zajście -  Bomba została zniewolona przez źle zorganizowaną grupę terrorystów z Kozienic. Główna bohaterka wydarzeń jednak nic sobie z tego nie robi, zachowuje pogodę ducha i ogonka, korzysta też ile się da z nieuwagi porywaczy i ponawia z uporem maniaka wyjadanie chrupeczek z misek współtowarzyszy jej losu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...