Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

 

:mdleje:

 

Miałam na myśli, że ta czwórka dzieci to dzieci siostry mojego TŻta, a nie (bój się diabła!) moje, Ty złośliwy małolacie!  :mad:

A ja myślałem, że po prostu masz TZa dużo młodszego i ma siostry w tym wieku :lol: Miłość nie wybiera  :siara:

Dziękuję za komplement (dotyczący mojego wieku)  :jumpie:

 

Inka, weźta się do roboty, bo niż demograficzny, nawet doliczając czwórkę szwagierki, nijak na nasze emerytury nie wydoli :evil_lol: :roflt:

O właśnie! Popieram :klacz:  Jak tak dalej pójdzie to nic nie dostane z emerytury, a ta już za 40, 50, a może 60 lat. :terazpol:  Nie mogę się doczekać :knuje:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie koopy nie zrobiła stąd te +0,8kg

 

(Ale zawsze Inka możesz Owcę powierzyć osobom bardziej odpowiedzialnym następnym razem  :eviltong: . My jesteśmy już niereformowalni)

 

PS. Już wiem dlaczego przytyła - zabrakło pojemniczków z karmą! To dla tego! :roflt:

Po koopie było ważenie! :/

Wolę powierzyć niereformowalnym, których Bomba zna i którym ufa - nawet z narażeniem na przytycie. :]

Następnym razem będę pamiętać o pojemniczkach z tygodniowym zapasem. ;]

 

 

Ovka jak szkieletor ...  normalnie pójdę pod sąd albo inne dziwadło i tyle się psuczką nacieszę :[

Zatem pomysł mam taki: Mestudiowe Ranczo zamienia się w SPA dla NIEUTYTYCH ( utytym i tak już wsiorawno)

i gitara :]

Ovka zaklepuje miejscówkę pierwszą, jako dziecię przygarnięte przez pomysłodawczynię, której już i tak od dawna wszystko jedno :]

No toś sobie podstępnie załatwiła ADT dla Ovci! ;]

 

 

"Ojciec prać ?" :lmaa:

Byłam łaskawa i sami mogą teraz prać. :]

 

 

Strasznie tajemnicze jesteście ;]. Mizianko dla Jagulca, buziaki dla Inki :]

Dzięki! :]

 

 

"Zaopiekujcie się też, proszę, chwilowo (do jakiejś najbliższej okazji) zapomnianą przeze mnie i TZm "świętą" brązową szmatką..."

 

czyżby szmatce zadziała się jakaś krzywda? :] strasznie tajemniczy się wątunio zrobił :]

Zadziała się, ale została wybaczona. ;]

 

 

-----------

 

A na koniec się pochwalę, że - zainspirowana przez Ellig :buzi: - wymyśliłam nowy sposób "znęcania się" nad Bombą. :siara:

Zaczęłam go wdrażać dziś, ale jest jeszcze w fazie eksperymentów i dopracowywania. ;)

Link to comment
Share on other sites

No i znowu nic nie wiem, ale poczekam. Moze sie wyjasni;)

Podpowiem tylko, że chodzi o "znęcanie się" umysłowe auto-nagradzające. ;)

 

A jutro (jak nie zapomnę) znów zważę... :nerwy:

W zeszły wtorek było już (dopiero?) o 1/4 nadmiaru mniej. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ doszły już wszystkie wpłaty, podsumowałam rozliczenie bazarku DZIECIowa TANIOcha , a z niego wynika, że:

 

ZYSK dla Jagi/Bomby: 45zł (20% z 225zł) :Rose:

--------------------------------------------------------------

 

 

Post rozliczeniowy Jagi/Bomby : http://www.dogomania...omu/?p=15226584 właśnie zaktualizowałam i wygląda to tak:

 

 

LISTOPAD
+7,60 zł - SALDO z poprzedniego m-ca
+ 45 zł - 20% z bazarku DZIECIowa TANIOcha - 04.11

-będą wydatki zł - spot on, karma...
--------------------------------------------------------

+52,60 zł - SALDO na dzień 05.11.2014

 

 

Gdyby ktoś zechciał parę grosików podarować Bombie na karmę (skończy się za ok. 2-3 tygodnie)... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Delikwentka zważona dziś rano - wyszło o kolejną 1/4 nadmiaru urlopowego mniej, czyli aktualnie jest 10,9kg Bomby. :)

 

Bomba tak zapamiętale pomaga w wiązaniu butów przez psacerkiem, że należy ją uznać za agresywnego (nieadopcyjnego?) psa. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Albo mozna zaznaczyc w ogloszeniach, ze domownicy w DS powinni miec wylacznie buty wsuwane, na rzepy lub zamki blyskawiczne.

:)

Taaaak... Bomba jest wyraźnie zawiedziona, jak zakładam przed psacerem buty wsuwane i ona nie może pomagać... :shake: :p

Link to comment
Share on other sites

A Bomba jest w trakcie... "robienia" szyjki, portek i... zobaczymy, czego jeszcze. :siara:

 

 

a zrób jej psikusa i wyjdź na bosaka?

A co ja? Cejrowski...?! :mdleje:

 

 

Bomba - tak trzymaj! Jesteś absolutnie nieadopcyjnym egzemplarzem i nie ma wyjścia - musisz zostać w DT ;)

Aha! To ja już teraz wiem, kto wysyła fluidy anty-domkowe! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...