Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

Czy Bomba by zniosła takie warunki?...

 

szukamy pieska średniego, do 3 lat, najchętniej suczkę. Jesteśmy czteroosobową rodziną z dwoma kotami, najmłodsze dziecko 7 lat jest bardzo energiczne. Mieszkamy w bloku, prawie w centrum miasta, ale w okolicy dużego parku i ogródków. Możemy zaoferować dużo miłości,poświęcenia uwagi, opiekę, regularne spacery (chociaż między 9-15 pies zostawałby sam) i aktywne weekendy.

Warunkiem jest, żeby piesek nauczony był czystości, tzn. załatwiania się na zewnątrz, pozostawania w domu oraz żeby nie był agresywny w stosunku do dzieci i innych zwierząt.

Dzięki, Nutusia za pamięć o Owcy. :)

Wygląda to bardzo ładnie, Bomba spełnia prawie wszystkie warunki, ale niestety "prawie robi wielką różnicę" - koty... :shake:

 

Co myślisz o agilitowej (trenowanej już sporo) psicy do tego domu...? :hmmmm:

 

 

Inuś, zastanów się...

Zastanowiłam się. Sądzę, że jednak Bombowe nietolerowanie kotów jest dużą przeszkodą. :(

 

I powiem jeszcze tak - żeby nie było wątpliwości i pozytywnie-wrednych ;) komentarzy - w pierwszym momencie poczułam sympatię do tego domu, a dopiero po pewnym czasie ukłucie bólu na myśl o rozstaniu. Tzn. moja intuicja podpowiada mi, że jest to dom, któremu mogłabym zaufać i "powierzyć" bardzo bliską mojemu sercu psinkę bez wielkich obaw, a dzięki temu moje poczucie straty byłoby mniejsze i do zniesienia. Ale - te koty...

 

Znacie mnie trochę i mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi... :oops:

No, że to nie jest kwestia trzymania Bomby pazurami przy sobie.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, dobra - tylko "winni" się tłumaczą :megagrin:

 

Jeśli masz jakąś "kandydatkę" do tego domu - ślij mi info i foty na maila, proszę :)

Wiem, wiem... Ale właśnie dlatego wytłumaczyłam, że aż mnie samą zaskoczyła 'kolejność emocji'...

 

Czekaj, muszę poszukać 'danych' - to Alaska u Murki.

Tylko nie wiem, czy Murka nie szuka jej domu koniecznie agilitowego, takiego chcącego trenować.

Zapytam lepiej i ewentualnie podeślę wieczorem.

 

Edit:

Rozmawiałam z Murką. Nie musi być dom trenujący. Podeślę wieczorem. :hand:

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe, Jaga nie lubi kotów???? To chyba mówimy o innym psie. 

Przecież u nas jest ich aż w nadmiarze.... 

Rany boskie! :-o

No przecież od Was właśnie wiem, że Bomba nie lubi kotów, że goniła je, wzbudzając resztę ówczesnego stada do napadów na koty!

Link to comment
Share on other sites

No, to jak jest z tymi kotami ;)?

No przecież nie wymyśliłam sobie tego... :mdleje:

 

 

Gdyby ktoś był zainteresowany - zapraszam na nasz nowy bazarek ogłoszeniowy :):) :) link w sygnaturce a Bombie życzę miłego weekendu :):) :)

Pozwolisz, że się zamelduję po 22.11, bo nie ogarniam...? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ona goni, ale że ma małe nóżki i w zasadzie z pleców to ona się nie przewraca na nogi to te gonienie wygląda dziwnie.

Ciekawi mnie tak na poważnie czy gdyby w innym miejscu zobaczyła koty to czy by goniła czy też nie. Powiem, że ciekawi mnie to. 

Jak się nie przewraca, jak tak! :roll:

 

Koty osiedlowe próbuje gonić, ale jej nie pozwalam, rzecz jasna.

Nie umiem na 100% powiedzieć, z jakimi zamiarami, ale z pewnością jest to co najmniej niezdrowe zainteresowanie...

Wnioskuję to na podstawie obserwacji jej kontaktów (lub nie) z różnymi psami - do jakiego jak podchodzi, jak reaguje, jakie przegania itp.

 

 

Zapraszamy...

Zajrzymy. :)

 

 

Bomba to prawdziwa bomba - miałam zaszczyt poznać Bombasa osobiście :) Inteligentny wyraz na szlachetnym obliczu, wrodzony takt i urok osobitsy, niezaprzeczalne walory fizyczne - oto cała Bomba. Inka - :happy1:

PS - dzięki za zebrowy gratis :)

Ale komplimentów Bomba dostała... :huh:

Pasuje do Ciebie - czarna, kręcona i urocza. Adoptujesz do kompletu...? :megagrin:

 

W zebrowy gratis wpisz sobie od razu planowany urlop... :siara:

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze primo: zapomniałam Wam powiedzieć, że Bomba się pozbyła trzeciej "ćwiartki urlopowej", czyli (chyba) w piątek było 10,7kg.

 

Co myślicie o wypróbowaniu tych (polskich) karm? :hmmmm:

http://sklep.karmysaba.pl/56-saba-eco-z-kurczakiem-dla-seniorow-oraz-psow-doroslych-o-niskiej-aktywnosci-ruchowej-15-kg.html

http://sklep.karmysaba.pl/47-saba-eco-z-wolowina-dla-psow-doroslych-15-kg.html

http://sklep.karmysaba.pl/45-saba-eco-dla-psow-doroslych-z-indykiem-15-kg.html

 

Tylko, cholibcia!, 20zł koszt wysyłki, więc chyba bez sensu... :sad:

To by było 64zł za 4,5kg i wedle dawkowania na 10kg psa wystarczyłoby na m-c.

 

A z zooplusa zastanawiałam się np. nad którymś Fitminem, ale już sama nie wiem... :niewiem:

Tam by też spot on był niedrogo, i dostawa powyżej 100zł gratisowa.

 

Ten obecny Markus jest OK składowo, odchudzająco, smakowo (dla Bomby!) i kupowo, tylko nie ściera osadu z zębisk...

No i po 15kg to się może "znudzić" organizmowi i warto urozmaicić.

Link to comment
Share on other sites

Się cieszę, niech Bombie będzie na zdrowie :loveu:

Kochana jesteś, wiesz...? :buzi:

 

Zdaje się, że zdecyduję się na Eukanubę Sterilissed coś tam...

 

 

A jak nasza Inka się czuje, choruje?

Przedwczoraj masakra - ponad 39'C... :mdleje:

Wczoraj jeszcze bardzo marnie, dziś troszkę lepiej, więc zaglądam.

 

 

Dlaczego Inka ma być chora? Coś przeoczyłam?

Ma być zdrowa :megagrin: , ale jest chora... :(

 

 

Pisała, ze cos ją łapie - wirusik czy cóś

No i złapał, drań! :mad:

 

 

Gardziołko bolało :( Ale o paluszkach nic nie słyszałam ;)

Jak Ci leci z nosa, chrychasz, migają Ci plamki przed oczami i masz 39'C, to nie wiem, czy niby-zdrowe paluszki coś Ci pomogą w pisaniu... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...