Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
 • Content Count

  5292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TZmestudio last won the day on March 5 2016

TZmestudio had the most liked content!

Community Reputation

515 Excellent

About TZmestudio

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2125 profile views
 1. Radek nie doczytales Radek, czego w tej wypowiedzi powyższej nie zrozumiałeś? :-D Decyzja zapadła :)
 2. Też jestem zdziwiony. Ale widać producenci nie próżnują.
 3. Ps. Absolutnie nie jest moim zamiarem udowadnianie że cos jest lepsze od innych. Raczej dzielę się doświadczeniem. Zrozumiałem że obroża nie uchroniła przed kleszczem, a to już powód do zastanowienia. Wnioski Radek wyciągnie sam takie jakie uzna za słuszne :)
 4. To jest nowa formuła w formie pipety. Tylko stanąłem w kątrze do Radka stwierdzenia, że jeśli pies się moczy (ale stwierdzenie) to nic poza obrożą. Tak jak napisałem ile ludzi tyle teorii. Ale na szczęście obecnie jest z czego wybierać.
 5. Trochę przydługi cytat z ulotki: "Frontline Combo Spot On dla psów jest skuteczny nawet po wykąpaniu zwierzęcia. Frontline Combo Spot On dla psów jest idealnym środkiem dla psów lubiących pływać, gdyż pozostaje skuteczny po zanurzeniu psa w wodzie - w przeciwieństwie do obróż przeciwpasożytniczych czy innych środków typu spot on"
 6. Zapraszam wieczorem chociażby po puszkowe. :)
 7. Od lat stosujemy Frontline i jeśli stosuje się go na skórę a nie na sierść to działa znakomicie. Nie wierzę w obroże, bo ilość czynników mogących zakłócić działanie jest jak dla mnie zbyt duża. Obroża działa poprawnie jak sierść jest krótka. Trzy długiej działanie jak dla mnie jest wątpliwe. Ale tak jak ktoś wcześniej napisał: ile ludzi tyle różnych teorii. Życzymy generalnie szybkiego powrotu do zdrowia.
 8. Poniedziałek jest zwyczajowo ciężki. A podium się szybko kończy :-)
 9. Zagram podstępem: dzień dobry. Jestem dziś pierwszy :-D
 10. Chętnie przygarnę kilka jerzy. Od kilku już lat walczę że ślimakami tymi bez skorupy. I sromotnie przegrywan. Taka rodzinka jerzy zalatwilaby problem.
×
×
 • Create New...