Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
 • Content Count

  5,146
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TZmestudio last won the day on March 5 2016

TZmestudio had the most liked content!

Community Reputation

478 Excellent

2 Followers

About TZmestudio

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

2,060 profile views
 1. Niestety znów Bunia ma problemy z oczami i musimy zakrapiać krople. Tak wygląda pełna współpraca Buni - Ja: A tak na poważnie wyglądają jej oczy (już po dwóch tygodniach leczenia):
 2. Chcesz powiedzieć że nie dość wyraźnie sygnalizuje nadchodzące tsunami?? Hmmm, ja bym nie szedł w tym kierunku.... Jeszcze to przeczyta ...... :-)
 3. Widać strefa komfortu tłumi jego zmysły przetrwania. Mam tylko nadzieję że ryki i bomby nie są zbyt częstym repertuarem zacisza domowego.
 4. Może kup gwizdek. Taki footbolowy z kulką w środku. To zazwyczaj przełamuje barierę selektywnej głuchoty. A co do lepszej połowy to jak to irytacji?? To Ty doprowadzasz ją do tego stanu? Twardziel jesteś :-) Nie wystarczają złowieszcze pomruki i znaczące spojrzenia? :-D
 5. Czy lepsza połowa też ma zdolności wokalne? Jakoś lepsza polowa robi zdjęcia bez smyczy. Musisz podpatrzeć jak to się robi :-)
 6. A ja potwierdzam, że wpłynęła kasa. Całe 271zł. Nawet nie wiem jak bardzo mam dziękować. Bardzo.....
 7. Potwierdzam wpłynięcie pieniędzy od Aldrunki, ale ujmę już w rozliczeniu na koniec miesiąca. To tylko tydzień, a nie cierpię sumować paragonów. Zawsze sobie mówię, że będę brał osobne paragony na psy i osobne na ludzi. I tak sobie mówię i mówię.....
 8. I zapomniałem podziękować w imieniu Bandy i swoim za wpłaty: bardzo dziękujemy.
 9. Studzienka od kanalizacji chłodna jest. Szczególnie w upały:
 10. Mina niewiniątka nr 3 (Smyrdek Szczocher). Najdroższy pies jakiego mieliśmy (dwie operacje złamanej nogi czyli pies warty ponad 3tyś). Odwdzięcza się sikaniem na podłogę jak nikt nie widzi, częstotliwość spacerów ustalił na co dwie godziny, jeśli nie..... to sik gdzieś..... A to Pola i jej zagadka: Czy to linienie spóźnione wiosenne, czy może już zimowe?
×
×
 • Create New...