Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
 • Content Count

  3,622
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TZmestudio last won the day on March 5 2016

TZmestudio had the most liked content!

2 Followers

About TZmestudio

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,488 profile views
 1. To co marketing lansuje jako zdrowe wcale zdrowym być nie musi. Kiedyś margaryna była zdrowa, jajka były złe, olej cudowny, tłuszcz palmowy - samo dobro. Czasy się zmieniają, a marketimg pracuje.... Ale z kosiarką może się udać. Tylko biegać nie polecam. :-D
 2. informuję że dostawa do Warszawy odbędzie się w najbliższy piątek. Statusy zebranych orzechów można śledzić na pierwszej stronie tam gdzie zamówienia. Niestety pogoda zrobiła się fatalna i orzechy prawie w ogóle nie schną. Jeśli nic się nie zmieni będą musiały schnąć u zamawiających. Aldrumka ma jeszcze szansę na piątek.
 3. Lepiej i tak bardziej trendy brzmi kosiarkojoga :-) Ewentualnie : Ćwicz z kosiarką! Zapraszamy
 4. No gdzie tam, Panie,.... My? Tak zapierdzielamy (pracujemy) że nie ma kiedy taczki załadować..... Idę pokosić trawę póki słońce świeci i jest w miarę ciepło.
 5. Słaba strona tego rozwiązania jest taka, że po konsumpcji całkowitej trzeba oddzielić puszkę od sznurka i puszkę wrzucić do metali a sznurek do plastików. Ale trzeba zdjąć. I jeszcze to, że jednorazowo może jeść tylko jeden ptak :) I czasami się biją przy wejściu.
 6. Wysłałem 18.09.2019 19:28. Jakby co mogę wysłać jeszcze raz :)
 7. PS Stan zaśmiecenia na ziemi pod puszką jest minimalny, bo ptaki muszą zawartość wydziobać, nic w środku nie jest luzem. Na szczęście ptaki złośliwie nie wypluwają na zewnątrz :-) Najtrudniejszy jest dla nich początek - stąd też podłożona kora.
 8. Mój puszkowiec w akcji - etap testowanie na zwierzętach. Szczegóły techniczne: sznurki są do puszki lekko podklejone klejem na gorąco aby się nie wyślizgnęła. Z przodu puszki pod sznurek podłożyłem większy kawałek kory. Sznurki są luźno zawieszone na gałęzi. (można zrobić oczko i zawiesić aby sznurek nie ślizgał się po gałęzi). W pobliżu latają wrony i gołębie które nie są w stanie stanąć na bujającej się puszce. Stan wyjedzenie to około 2 tygodnie. Dla siebie nie usuwałem naklejki naokoło - jest to wersja robocza.
 9. Zapraszamy... Jeszcze trochę kosmetyków pozostało. (nie mam gdzie ich trzymać!!!)
 10. Piękne rzeczy czekają, oj piękne..... :)
×
×
 • Create New...