Jump to content
Dogomania

TZmestudio

Members
 • Content Count

  5,081
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TZmestudio last won the day on March 5 2016

TZmestudio had the most liked content!

Community Reputation

454 Excellent

2 Followers

About TZmestudio

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,959 profile views
 1. Z pewnym opóźnieniem potwierdzam wpłynięcie 220zł ( od Aldrumki kwotę 155 w dwóch turach). Bardzo dziękujemy. Bardzo.
 2. Myślę że jeśli chodzi o cegiełki to Aldrumka nie będzie miała nic przeciwko, ale sama poda numer konta, bo bazarek jest na pół. mestudio i TZmestudio są w pewien sposób powiązane, ale ze przynajmniej czasowo mestudio mnie opuściła, to na mnie spadł zaszczyt zajmowania się Bandą, czyli DT mestudio. :-)
 3. Tylko pamiętaj, że bazarek ma dwóch beneficjentów. Ale rzeczywiście znam bazarki gdzie suma kończyła się dużo poniżej. Ale duża w tym zasługa Aldrumki, która ciągle dokładała "do pieca", no i oczywiście kupujących (ale to przecież oczywiste :-) ). Chciałoby się powiedzieć: oby takich bazarków więcej :-D
 4. Ja tak myślę że co najmniej dwie, po jednej dla każdego beneficjenta bazarku :-)))))
 5. Skoro jesteś ostrzyżony, to znaczy że ciałka przybyło jak pisała Aska7 :-D I już wszystko jasne :-))))
 6. Radek jest przecież nadprzeciętny i oczywiście że mu się chce. A w szkołach raczej informatycy nie uczą, więc sądzę, że mentalnie im się nie chce. Ale to było pytanie do Radka a mi się tu wyrwało :-)
 7. Radek, mam pytanie. Jak realizujesz "Potrafi napisać prosty program sterujący robotem lub innym obiektem na ekranie komputera" :-) To z PP z informatyki w szkole podstawowej. Ten wpis mnie mocno zaintrygował. Ktoś kto pisał PP dla tego przedmiotu był mocno niekompetentny. To tak jak aby zmienić koło w samochodzie to niby trzeba być mechanikiem, a żeby używać Worda/Excela to trzeba być informatykiem. Generalnie wszystko co ma jakikolwiek związek z komputerami to informatyka. Już dalej nie czytam, dobrze że nie mam dzieci chodzących do szkoły.
×
×
 • Create New...