Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

[quote name='3 x']melduję, że mają się dobrze
i nikt nie jest chory
widziałam naocznie nie dalej jak wczoraj wieczorem późnym bardzo ;)[/QUOTE]

O! to dobrze, bo też już się zastanawiałam gdzie też nam tę Inkę wcięło - ale jak obie zdrowe, to poczekam spokojnie aż Inka wróci :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']O! to dobrze, bo też już się zastanawiałam gdzie też nam tę Inkę wcięło - ale jak obie zdrowe, to poczekam spokojnie aż Inka wróci :-)[/QUOTE]

miła posukać opisów do ksiązek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256679-Książki-i-filmy-ponad-300-szt-dla-FZNJR-do-4-09"]z mojego bazarku - klik [/URL], a że kjest tam ponad 300 pozycji to może jeszcze szuka ;)


sprytnie zrobiłam reklamę bazarku co ? ;)
jakby ktoś coś to szybciutko bo dzisiaj się kończy

inka książkę o która pytałaś jest praktycznie nówka sztuka nieśmiga ale nie wiem o czym ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, jeszcze oglądam... :huh: i szukam... :lookarou:

.
.
.
.

[COLOR=#b22222][B]Propozycja nowego tekstu do ogłoszeń Bombowych:[/B][/COLOR]

-----------
[B]Mała czarna... Owieczka - fanka pieszczot czeka na Ciebie![/B]

Owca jest niewielką (11kg) ok. 5-letnią suczką, która oprócz głaskania uwielbia skubanie trawy i ganianie za piłeczką. Toleruje większość psów, nie lubi zaś kotow. Akceptuje dzieci, a za Swoim Człowiekiem pójdzie wszędzie. Spokojnie spaceruje na smyczy i zna podstawowe komendy. Zachowuje czystość w domu, grzecznie zostaje też sama oraz dzielnie podróżuje komunikacją czy autem. Owieczka to bezproblemowa i urocza psinka o milutkim futerku - psi ideał i już! :]

Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Warunkiem adopcji... itd.

Kontakt: ...

-----------

[B][COLOR=#800080]I jak...?[/COLOR][/B] :oops:

Link to comment
Share on other sites

kcd, Tobiś to wysoki szczupaczek, a Bomba krępa krótkołapka - stąd waga może być ta sama. :p

 

Mam już zdjęcia od Bonsai - dziękuję! :Rose:

 

 

Jeszcze nie mam pojęcia, jak wstawić... :shake:

 

Nie ogarniam się tutaj..., załamka..., wyć się chce... :bigcry:

Gdzie są privy? Gdzie privy ze "starej" dogomanii?!

Link to comment
Share on other sites

Jezu co tu zaszło??? Nie mogłam zrobić kejciu przelewu bo wszystko wisiało a teraz nawet nie wiem jak znaleźć dane w priv... a co dopiero jak znaleźć kejciu :P całe szczęście że ten wątek znalazłam a kochana Malagos wysłała mi numer telefonu do Kasi. Rany rany. A jak Owca znosi nowe dogo?

Link to comment
Share on other sites

w prawym górnym rogu przy swoim nicku rozwijasz 'trojkacik' i tam masz:
moja zawartość - to są stare  subskrybcje
i dodatkowo 'lubiana zawartość' - jak klikniesz przy temacie danego wątku w przyciak po prawej stronie 'śledź ten temat' to znajdzie sie on w 'lubianej zawartości'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...