Jump to content
Dogomania

CZARNA OWCA - Duszka z Kozienic - 8m-cy w Radysach - 4m-ce jako JAGA w bdt mestudio, po 11m-cach jako BOMBA u inki33 - ZOSTAJE! - ma dom


inka33

Recommended Posts

[quote name='inka33']
Oj... wiesz, że ja jestem dziwna... i... skomplikowana... :oops:[/QUOTE]

i lubisz nie wydawac tymczasów ;)
my tez przez to przechodzilismy ale po ok 3 miesiącach napisaliśmy wprost, że u nas zostaje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ależ ona wygodna... na leżąco trawkę skubać... to ci dopiero ;)[/QUOTE]
Na leżąco skubie tylko wtedy, gdy odpoczywając wyniucha jakąś smakowita kepke w pobliżu, a nie, że się specjalnie kładzie do skubania. :)

[quote name='3 x']i lubisz nie wydawac tymczasów ;)
my tez przez to przechodzilismy ale po ok 3 miesiącach napisaliśmy wprost, że u nas zostaje :evil_lol:[/QUOTE]
Nie lubię... :shake: ale... znasz moją sytuację... :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Oj, bo się pozgrywam z zostawienia Toficzka! :mad: ;)[/QUOTE]


Toficzek ma 16 lat i było by skrajnie nie odpowiedzialne gdyby teraz zacząć szukać mu domku jak nadal ma problemy ze zdrówkiem :( ale Jaaaaaaga....?:)to co innego :)

Link to comment
Share on other sites

Bomba znów jest w trakcie... "koszenia". ;)

[quote name='kejciu']Toficzek ma 16 lat i było by skrajnie nie odpowiedzialne gdyby teraz zacząć szukać mu domku jak nadal ma problemy ze zdrówkiem :( ale Jaaaaaaga....?:)to co innego :)[/QUOTE]
Każda sytuacja jest inna, my wszystkie też trochę różne, ot co. :p

[quote name='wiosenka']Oj Inka ja sowa jestem... ;).[/QUOTE]
Oj, kto tam za Tobą trafi... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Ale Jaga jest zdrowa a Tofik wczoraj miał atak padaczki znowu :(:(:( i bardzo kiepsko to znieśliśmy :([/QUOTE]
Kejciu, przepraszam, to miał być żart z tym czepianiem się Ciebie o zostawianie Tofisia... :oops:
Bardzo mi przykro, że zdrówko mu szwankuje :sad:, a do Ciebie nic nie mam przecież!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Kejciu, przepraszam, to miał być żart z tym czepianiem się Ciebie o zostawianie Tofisia... :oops:
Bardzo mi przykro, że zdrówko mu szwankuje :sad:, a do Ciebie nic nie mam przecież![/QUOTE]

wiem kochana wiem - poprostu mi smutno bo nie umiem mu pomóc ... na szczęście dzisiaj chłodniej więc czuje się troszkę lepiej

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#b22222]Proszę Was o (szczere!) opinie...[/COLOR] :oops:[/SIZE]

------------------------------------------------------------------
[B]BOMBUSIA – spokojna i grzeczna mała kudłatka czeka na swojego człowieka[/B]


Bombusię można uznać za mix węgierskiego owczarka mudi (wygląd, pilnowanie swojego „stada”) z... owcą (ma kręcone futerko i uwielbia skubać trawę, dużo trawy...).

Jest to sunia łagodna, spokojna, posłuszna i wrażliwa. Przy pierwszym kontakcie podchodzi z rezerwą, ale gdy już zaufa, z lubością poddaje się pieszczotom.
Lubi ludzi, a szczególnie mocno przywiązuje się do swojego człowieka-przewodnika, dla którego zrobi niemal wszystko - może z wyjątkiem biegania maratonów.

Akceptuje spokojne dzieci, nawet malutkie.
Do innych suk i psów jest nastawiona przyjaźnie, jeśli nie są nachalne ani... głaskane przez Jej Opiekuna.
Większych zwierząt się trochę boi i je obszczekuje. Nie dogada się też z kotami.

Na spacerach najchętniej kroczy sobie z wolna, z miną filozofa podziwiając świat, a zmęczona kładzie się i już.
Do zabawy zaczepia raczej swojego opiekuna niż inne psy – lubi troszkę poganiać za patykiem czy piłeczką.

Grzecznie chodzi na smyczy, zna kilka podstawowych komend, bez problemu zostaje sama w domu (nie niszczy, nie hałasuje, zachowuje czystość), spokojnie podróżuje komunikacją miejską czy samochodem.

Nie jest najmłodsza (ma ok. 4-5 lat), ale wciąż pełna radości życia, którą okazuje na swój owczo-bombowy sposób. Waży 11,5kg i się odchudza.

Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana.

Jeżeli uważasz, że Bombusia to idealna towarzyszka życia właśnie dla Ciebie, a Ty możesz jej zaoferować stałe miejsce u swego boku oraz mnóstwo głasków i drapsianek, to skontaktuj się z jej domem tymczasowym.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

[B]KONTAKT:[/B]
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
telefon: 690 25 88 16
------------------------------------------------------------------

Jeśli uważacie, że jest OK, to jutro wyślę tekst i zdjęcia do kejciu, a ona Ziutce (takie zasady bazarku). :)

Więc...? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'](... bla bla bla...)
Jeśli uważacie, że jest OK, to jutro wyślę tekst i zdjęcia do kejciu, a ona Ziutce (takie zasady bazarku). :)

Więc...? :hmmmm:[/QUOTE]

W sumie ok, tylko trochę przydługi
ale ja bym skróciła


Bomba - spokojna sunia szuka swojego domu !
Bomba to spokojna nieduża sunia.
Jest młoda, ma ok 4 lat. Waży ok 11 kg.
Akceptuje dzieci, nawet malutkie.
Do innych suk i psów jest nastawiona przyjaźnie.
Większych zwierząt się trochę boi i je obszczekuje. Nie dogaduje się z kotami.

Umie chodzić na smyczy, zna podstawowe komendy, bez problemu zostaje sama w domu (nie niszczy, nie hałasuje, zachowuje czystość), spokojnie podróżuje komunikacją miejską czy samochodem.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana.
Obecne przebywa w domu tymczasowym.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
telefon: 690 25 88 16


:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']W sumie ok, tylko trochę przydługi
ale ja bym skróciła


Bomba - spokojna sunia szuka swojego domu !
Bomba to spokojna nieduża sunia.
Jest młoda, ma ok 4 lat. Waży ok 11 kg.
Akceptuje dzieci, nawet malutkie.
Do innych suk i psów jest nastawiona przyjaźnie.
Większych zwierząt się trochę boi i je obszczekuje. Nie dogaduje się z kotami.

Umie chodzić na smyczy, zna podstawowe komendy, bez problemu zostaje sama w domu (nie niszczy, nie hałasuje, zachowuje czystość), spokojnie podróżuje komunikacją miejską czy samochodem.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, zaczipowana.
Obecne przebywa w domu tymczasowym.
Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę wolontariusza oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
telefon: 690 25 88 16


:diabloti:[/QUOTE]
Gosiu! super :)
Krótko, zwięźle i na temat...bo Inka to elaboraty takie pisze, że nie wchodzą na niektóre portale - za dużo znaków :D

Link to comment
Share on other sites

Ziutka, poprawię tylko troszkę fotki (serduszko wywalę itp.) i już jutro do Ciebie poleci - dziś częściowo miałam problem z dostępem do netu.

Tekst jednak będzie ten dłuższy (z poprawką), bo wprawdzie ten Gosi też jest OK, ale wydaje mi się taki... "bezpłciowy" trochę, że dużo takich w necie... a chciałam trochę z sercem bardziej... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Ziutka, poprawię tylko troszkę fotki (serduszko wywalę itp.) i już jutro do Ciebie poleci - dziś częściowo miałam problem z dostępem do netu.

Tekst jednak będzie ten dłuższy (z poprawką), bo wprawdzie ten Gosi też jest OK, ale wydaje mi się taki... "bezpłciowy" trochę, że dużo takich w necie... a chciałam trochę z sercem bardziej... :oops:[/QUOTE]
Nie wiem, czy wejdzie na wszystkie portale, bo jest z lekka długi i ucina po zatwierdzeniu i potem już dupa :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Gosiu! super :)
Krótko, zwięźle i na temat...bo Inka to elaboraty takie pisze, że nie wchodzą na niektóre portale - za dużo znaków :D[/QUOTE]

się wie :]
Zora z takim przecie poszła ;)

ale poważnei to mój skrót miał być "żartem" w stronę inki, bo nie raz już się śmiałam, że trzeba z najprostszym tekstem a nie elaboraty
ale to moje zdanie
jakby nie patrzeć zawsze można z dwoma
szczerze powiem, że nie wiem czy by mi sie chciało wczytywac w długi tekst
dla mnie najważniejsze info o psie to że duży, najlepiej długowłosy i czarny :evil_lol:

puście z długim tekstem i za jakiś czas z wersją skróconą
jeśli się Ziutka zgodzi [I]of koz [/I]bo to jej czas i praca :)

Link to comment
Share on other sites

Tutaj w zupełnosci popieram 3x - ludzie zwykle przeglądają dziesiątki ogłoszeń zanim trafią na TEGO psa i u nas tez zdecydowanie bardziej sprawdził się krótki, treściwy opis.

Pomysł z dwoma równoległymi ogłoszeniami też nie jest zły - wiadomo, do niektórych bardzo wrażliwych trafi długi chwytający za serce tekst, a ktoś inny będzie wolał skupić się na konkretach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...