Jump to content
Dogomania

NESKA - Czarnulka z G.w cudownym DS w Opolu.


Poker

Recommended Posts

Dzwoniłam dziś rano do pańci Neski.Jest nią zachwycona.Dziękowała 2 razy za sunię.
Neska w nocy trochę chodziła po mieszkaniu, nie pchała się do łóżka tylko spała na chodniczku w kuchni. Je, koopa i siusia jak trzeba.
Ogonek cały czas w ruchu. Drugiego syna pani też witała radośnie.
Myślę ,że Neska jest pieskiem, który dobrze zniesie zmianę domu i szybko się aklimatyzuje.
A nam brakuje jej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłam wieczorem. Ogólnie jest bardzo dobrze. Neska wita wszystkich bardzo przyjaźnie, rozdaje buźki, wskakuje na kolana.
Została dziś sama na godzinę i sąsiadka mówiła ,że całą godzinę szczekała. Poza tym nie jest szczekliwa.
Mam nadzieję ,że jej przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']mam pakiety do końca przyszłego tygodnia. jak zdążysz przyjąć jakąś psicę to zrealizujemy;) ale na serio, jesli masz jakąś propozycję do ogłoszenia pieska to proszę bardzo, mam jeszcze dwa pakiety.[/QUOTE]

Jeśli nei masz pomysłu, komu sprezentować pakiecik, to może zaproponuję Zibiego, kumpla Neski z przytuliska: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250639-Zibi-2-lata-w-przytulisku-G-%21-Wraca-do-hoteliku%21-%28/page21[/url]

albo któregokolwiek psa z przytuliska, z któ®ego jest Neska, do wyboru, do koloru: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246237-PRZYTULISKO-G-skrajne-zaniedbanie-i-potworna-potrzeba-MIŁOŚCI%21-wlkp[/url] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dzwoniłam wieczorem. Ogólnie jest bardzo dobrze. Neska wita wszystkich bardzo przyjaźnie, rozdaje buźki, wskakuje na kolana.
Została dziś sama na godzinę i sąsiadka mówiła ,że całą godzinę szczekała. Poza tym nie jest szczekliwa.
Mam nadzieję ,że jej przejdzie.[/QUOTE]

Przez moment zaczęłam wątpić, że pojedzie a ona już wybyła ;)
W takim razie cały czas trzymam kciuki, żeby było już tylko bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Która to już psinka przeszła przez ten niezwykły DOM?
Państwo Pokerostwo przyciągają samych dobrych, rzetelnych, kochających psy ludzi.
Tak ich niby mało (tych ludzi), ale wystarczy ogłoszenie Pokerowego Domku i zaraz (a najwyżej do kilku miesięcy...z) zjawia się TA właściwa osoba.
Jakiś magnes, cy co...
Gratulacje!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']
Gratulacje!!!![/QUOTE]
Dziękujemy bardzo.

[quote name='Javena']Zajrzałam do Pokerów i jestem zachwycona postawa tz-ta. Żeby mój taki był pomocny.;)[/QUOTE]

Witamy, witamy , co prawda prawie musztarda po obiedzie.
Dzwoniłam do Neski.Pańcia jest nią zachwycona.Mała już nie szczekała więcej zostając sama w domu.
Jest bardzo grzeczna, przytulińska, wg pani bardzo inteligentna i mądra. powiedziała ,że jest Neską zachwycona i znowu dziękowała za nią.
Dziś w końcu po miesiącu oczekiwania dotarły szelki do oduczania ciągnięcia przez psa.Wysłałam priorytetem.
A my ciągle wspominamy Neskę i tęsknimy za nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Dziękujemy bardzo.



Witamy, witamy , co prawda prawie musztarda po obiedzie.
Dzwoniłam do Neski.Pańcia jest nią zachwycona.Mała już nie szczekała więcej zostając sama w domu.
Jest bardzo grzeczna, przytulińska, wg pani bardzo inteligentna i mądra. powiedziała ,że jest Neską zachwycona i znowu dziękowała za nią.
Dziś w końcu po miesiącu oczekiwania dotarły szelki do oduczania ciągnięcia przez psa.Wysłałam priorytetem.
A my ciągle wspominamy Neskę i tęsknimy za nią.[/QUOTE]

Czy moge wiedzieć ,jakie to szelki? Przecież mojego już 4 lata uczę ,a on i tak ciągnie jak koń. Zwłaszcza jak się czegoś przestraszy(a boi się wszystkiego)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figunia']Która to już psinka przeszła przez ten niezwykły DOM?
Państwo Pokerostwo przyciągają samych dobrych, rzetelnych, kochających psy ludzi.
Tak ich niby mało (tych ludzi), ale wystarczy ogłoszenie Pokerowego Domku i zaraz (a najwyżej do kilku miesięcy...z) zjawia się TA właściwa osoba.
Jakiś magnes, cy co...
Gratulacje!!!![/QUOTE]
To samo sobie pomyślałam :)

U nas kiedyś była u nas w DT kopia Neski (Lenka) i przez wiele miesięcy zero zainteresowania - panowała nawet wtedy taka opinia, że energiczne małe czarne "wielorasowe" jest kompletnie nieadopcyjne.

Jeszcze raz gratuluję i cieszę się bardzo! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Czy moge wiedzieć ,jakie to szelki? Przecież mojego już 4 lata uczę ,a on i tak ciągnie jak koń. Zwłaszcza jak się czegoś przestraszy(a boi się wszystkiego)[/QUOTE]

Tu jest link do Allegro [url]http://allegro.pl/szelki-treningowe-easy-walk-m-45-70cm-mix-wzorow-i3939299213.html[/url] jest tu też filmik poglądowy.
Niestety długo realizują zamówienie. Składałam je mejlowo po kontakcie telefonicznym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halszka']Kochani wraz z moją Lorcią (w roli zająca ;-) ) życzę Pięknego Weekendu Wielkanocnego :calus:[URL="http://up.programosy.pl/foto/swieta_11.jpg"][IMG]http://up.programosy.pl/foto/swieta_11.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Śliczny zajączek:):):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...