Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki spod barakowozu i ich mamaMalwinka już w DS:)


Tola

Recommended Posts

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jo37']Czyli Tofik znalazł dom kolejnemu psiakowi.[/QUOTE]

Właśnie tak:)
Ale Fafik niezbyt zadowolony z nowego towarzystwa
Przed maluchami ewakuował się na fotel

[IMG]http://imageshack.us/a/img268/7137/tsm2.jpg[/IMG]

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Tolu, chyba źle skopiowałaś swój banerek, bo nie działa. Za chwilę wstawię jeszcze banerek od Gosi - Fochu.
Otrzymałam dziś kolejnego maila w spr szczeniaczków. Odesłałam do Toli.

Ilonko, bardzo Ci dziękuję !!!Wiedziałam, że na Ciebie mogę liczyć !!!

Mam jeszcze banerek od Cioci Fochu, której też bardzo dziękuję !
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248739-4-maleńkie-szczeniaki-śpią-z-matką-pod-barakowozem-potrzebna-pomoc"]
[IMG]http://images65.fotosik.pl/392/c0c4a2ae06ab1adcmed.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Havanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Niestety była oferta tylko dla 3 szczeniaków.
Hoteliki są na razie poza naszym zasięgiem
finansowym. Nie mamy jeszcze pełnej deklaracji na
dwa szczeniaki a przecież jeszcze karma i weci .[/QUOTE]
Poszło 50 zł ale tylko "na razie" bo jestem w kontakcie z bdt za karmę i weta,
Jak jakiś maluszek tam pojedzie to kupię karmę i opłacę zabiegi weterynaryjne( odrobaczenie, odpchlenie , szczepienie).
Tola wie, jestem w kontakcie.
Niestety to oferta jedynie dla szczeniaczka bo rezydent w bdt nie akceptuje dorosłych psów.

Link to comment
Share on other sites

jest dobra duszyczka z dogo, która zgodziła się zrobić wydarzenie na fb dla rodzinki. Czy ktoś mógłby napisać jakiś przejmujący chwytający za serce tekst na czołówkę wydarzenia? o tym jaka to ta mamusia psia była dzielna, ukryła odchowała wykarmiła dzieciaczki, a teraz została tam sama w zimnie? coś takiego rozczulającego? że szuka dt/ds, kawałka ogródka i budki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Wyć się chce z rozpaczy:-(. Dajcie numer konta-pomogę jednorazowo[/QUOTE]
Bardzo dziękujemy. Już wysyłam.

Szczeniaczki mają już zagwarantowane bezpieczne
miejsce . [COLOR=#ff0000][B]Teraz musimy szukać czegoś dla suczki.
[/B][/COLOR]Niestety żaden z oferowanych DT nie może zabrać suni.

Edited by Jo37
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']jest dobra duszyczka z dogo, która zgodziła się zrobić wydarzenie na fb dla rodzinki. Czy ktoś mógłby napisać jakiś przejmujący chwytający za serce tekst na czołówkę wydarzenia? o tym jaka to ta mamusia psia była dzielna, ukryła odchowała wykarmiła dzieciaczki, a teraz została tam sama w zimnie? coś takiego rozczulającego? że szuka dt/ds, kawałka ogródka i budki?[/QUOTE]

Ten tekst skopiowałam z Allegro, które maluchom zrobiła Mari23. Może się nada?

[B]Znęcanie się nad zwierzętami u większości ludzi budzi przerażenie. Jednak widok opuszczonych psich dzieci, wtulonych z zimna w swoją matkę, śpiących pod barakowozem poraża ze zdwojoną siłą.
4 szczeniaki - 2 suczki i 2 pieski urodziły się na opuszczonym placu po jakiejś budowie. Nie znają innego miejsca.
Ale jak każde zwierzę chcą czuć się bezpiecznie i pragną być ważne dla kogoś.
Tli się w nich marzenie: marzenie radosnego psiego dzieciństwa bez głodu, bólu i zimna. Marzenie bezpiecznego domu z którego nikt ich już nie wyrzuci, gdzie będą kochane.
Nie oddamy im straconych chwil, nie wymażemy wspomnień - możemy jednak podarować coś innego - teraźniejszość. Pojawiła się wreszcie szansa na domy tymczasowe, ale na drugim końcu Polski.
Szczeniaki potrzebują więc teraz pomocy w transporcie, dobrej karmy, odżywek, witamin, a w niedalekiej przyszłości szczepień.
Najbardziej jednak potrzebują własnych domów na stałe.
Zwracamy się o pomoc dla tych udręczonych maleństw i ich dzielnej matki.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Havanka tak sobie myślę, że tam jest bardziej o szczeniakach, a tak naprawdę jeden już znalazł domek, to może i innym się jutro poszczęści, a jak nie to i tak mają miejsce, w najgorszej sytuacji jest mamusia, może coś bardziej z naciskiem na nią. Tylko teraz też nie wiem jak uważacie czy od razu pisać, że została sama? Może coś wspólnymi siłami uda się sklecić?
[I]
Bezdomność zwierząt jest przerażająca, ale z drugiej strony ich zaradność, wola przetrwania i walka o każdy dzień zasługuje na podziw i pomoc ze strony człowieka, tego o dobrym sercu a nie tego, który skazał zwierzę na poniewierkę.

Niedaleko Zamościa, pod barakowozem w wykopanej dziurze zamieszkała suczka – jak się okazało dzielna psia matka. Urodziła swoje dzieci w osamotnieniu, walcząc przy tym każdego dnia o swój byt i zdobywając pożywienie. Psią rodzinę odkryła przypadkiem pewna Pani, pomaga oczywiście z jedzeniem, ale to nie wystarczy. Psia matka oraz jej dzieci muszą znaleźć dom, może być na początek tymczasowy a później stały. Taki, który nigdy już nie zawiedzie, nie opuści, nie wyrzuci.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']Havanka tak sobie myślę, że tam jest bardziej o szczeniakach, a tak naprawdę jeden już znalazł domek, to może i innym się jutro poszczęści, a jak nie to i tak mają miejsce, w najgorszej sytuacji jest mamusia, może coś bardziej z naciskiem na nią. Tylko teraz też nie wiem jak uważacie czy od razu pisać, że została sama? Może coś wspólnymi siłami uda się sklecić?
[I]
Bezdomność zwierząt jest przerażająca, ale z drugiej strony ich zaradność, wola przetrwania i walka o każdy dzień zasługuje na podziw i pomoc ze strony człowieka, tego o dobrym sercu a nie tego, który skazał zwierzę na poniewierkę.

Niedaleko Zamościa, pod barakowozem w wykopanej dziurze zamieszkała suczka – jak się okazało dzielna psia matka. Urodziła swoje dzieci w osamotnieniu, walcząc przy tym każdego dnia o swój byt i zdobywając pożywienie. Psią rodzinę odkryła przypadkiem pewna Pani, pomaga oczywiście z jedzeniem, ale to nie wystarczy. Psia matka oraz jej dzieci muszą znaleźć dom, może być na początek tymczasowy a później stały. Taki, który nigdy już nie zawiedzie, nie opuści, nie wyrzuci.[/I][/QUOTE]

Tripti, Twój tekst jest naprawdę dobry ! Może tylko wspomnieć, że maluchom udało się znaleźć domy tymczasowe, a sunia została tam sama; przerażona i szukająca swoich dzieci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...