Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Może elik się zgodzi na zrobienie bazarku cegiełkowego? Eliczku, bardzo prosimy :)

Dopiero zaglądam na dogo. Nie było mnie od zeszłego czwartku - byłam poza domem bez netu. Przyjechaliśmy wczoraj późnym wieczorem, ale musiałam się przygotować do wizyty PA dla mojej tymczaski. Dzisiaj od rana się tam zajmowałam i dopiero teraz podczytuję zaległości, ale widzę, że już MALWA podjęła się zrobić taki bazarek. Obiecuje podrzucać.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się bardziej na stałe. 

Ustaliłyśmy z dziewczynami na wątku Chani, że wspomożemy Grafiego. Niestety Chani ma drobne tyły finansowe i musimy je pokryć, ale od czerwca Grafi dostanie 50 zł miesięcznie... Deklaracja będzie ważna do wyadoptowania Grafiego, wycofania się deklarowicza albo (oby nigdy to nie nastąpiło) powrotu Chani z adopcji. Wtedy deklaracja wraca do niej.  

 

Ja sama niewiele mogę pomóc na odległość, ale... gdyby trzeba było coś od strony grafiki, to proszę, dajcie znać. 

Link to comment
Share on other sites

Melduję się bardziej na stałe. 

Ustaliłyśmy z dziewczynami na wątku Chani, że wspomożemy Grafiego. Niestety Chani ma drobne tyły finansowe i musimy je pokryć, ale od czerwca Grafi dostanie 50 zł miesięcznie... Deklaracja będzie ważna do wyadoptowania Grafiego, wycofania się deklarowicza albo (oby nigdy to nie nastąpiło) powrotu Chani z adopcji. Wtedy deklaracja wraca do niej.  

 

Ja sama niewiele mogę pomóc na odległość, ale... gdyby trzeba było coś od strony grafiki, to proszę, dajcie znać. 

 

 

Witaj Ayame!

 

Pięknie dziękuję za tak ogromną deklarację!

 

Czy mam ją zapisać od Ciebie, czy może od kogoś innego ?

Link to comment
Share on other sites

Malwa, deklaracja jest od mojej cioci. Po moim ślubie, na  którym zamiast kwiatów zbieralismy drobne na ratowanie psiaka (udało się, sunia już w nowym domu) ciocia stwierdziła, że da co miesiąc 50 zł. Ja jej tylko podsuwam kandydatów ;)

Niestety kasa dla Grafiego zacznie wpływać dopiero w czerwcu, ale musimy spłacić Chani.

Ciocia na Dogo nie zagląda, (na szczęście, bo pewnie by się przestraszyła). Możesz ją wpisac do deklaracji jako ciocię Alinę ;)

Link to comment
Share on other sites

Malwa, deklaracja jest od mojej cioci. Po moim ślubie, na  którym zamiast kwiatów zbieralismy drobne na ratowanie psiaka (udało się, sunia już w nowym domu) ciocia stwierdziła, że da co miesiąc 50 zł. Ja jej tylko podsuwam kandydatów ;)

Niestety zacznie wpływac w czerwcu, ale musimy spłacić Chani.

Ciocia na Dogo nie zagląda, (na szczęście, bo pewnie by się przestraszyła). Możesz ją wpisac do deklaracji jako ciocię Alinę ;)

Pięknie dziękuję!

 

Podziękuj  swojej Cioci za te deklarację!  Wspaniały gest!

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór, 

 

 

mam odpowiedź od Angeliki

 

 

 

ja zamawiałam ostatnio kiltix tu http://zoozone.pl/pr1525-bayer-kiltix-1.html
dla Grafiego najlepiej 70 cm
 
za kilka dni będę zamawiać dla innego psa kiltix przy okazji zakupu karmy

więc i dla Grafiego mogłabym zakupić, wtedy przesyłka będzie darmowa


-- 
 
 
Ze strony sklepu wynika, ze obroża kosztuje 61,40 zł. 
 
 
Na razie mam 305 zł  na wątku i 5 zł z bazarku cegiełkowego. Razem to 310 zł. 
Hotel za kwiecień wznosi 390 zł. Brakuje nam 80 zł. Koszt obroży i przesyłki zostanie pokryty  jeszcze z tego co mam po Bafiku.
 
Czy ktoś jeszcze zalega z oplata za kwiecień, pytam, bo jutro chciałabym zrobić przelew za hotel.
Link to comment
Share on other sites

Ależ się tu dzieje dużo dobrego :) Dziękuję Wam :)

 

Napisałam do Juldan o ogłoszenia. Przeprasza, że troszkę to trwa, ale przez kilka dni nie miała  internetu, i ma spore zaległości z bazarku ogłoszeniowego.

 

Malwo, nie obiecuję, ale może pod koniec tygodnia pomogę z zaproszeniami na bazarek.

 

A teraz pędzę go podrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Mnie tez  cieszy to, ze zaglądają tu nowe osoby oraz te, które są z nami od początku.

 

Bardzo się cieszę na pomoc, która zaoferowała  Ciocia Ayame - Pani Alina.  50 zł od czerwca to ogromna kwota.  Jeszcze raz bardzo dziękuję.

 

 

Dziękuję również  pozostałym osobom, tym, które angażują się w ogłoszenia, tak w ich przygotowanie jak i w realizację. 

Link to comment
Share on other sites

Kochana Panna Marple :)

 

Ayame masz piękny banerek Grafiego :)  A ja kupiłam na bazarku, bo nie chciałam Ci zawracać głowy....

 

 

Wierzę, ba nawet mocno wierzę, że Grafi po tych ogłoszeniach znajdzie dom. Za przykładem elik pomodlę się do św. Franciszka. Tylko czy mnie wysłucha tak jak elik?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny napiszcie mi proszę ma jakie miasta robić ogłoszenia. 

Przepraszam, że trwa to tak długo ale najpierw nie miałam dostępu do neta i przez to zrobiła mi się kolejka na bazarku...

Teraz ogłoszenia Grafisia są na poza kolejka ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ayame masz piękny banerek Grafiego :)  A ja kupiłam na bazarku, bo nie chciałam Ci zawracać głowy....

 

 

Wierzę, ba nawet mocno wierzę, że Grafi po tych ogłoszeniach znajdzie dom. Za przykładem elik pomodlę się do św. Franciszka. Tylko czy mnie wysłucha tak jak elik?

 

 

Aniu, ten banerek zrobiłam Grafiemu chyba z rok temu. I po prostu bez zastanowienia dorzuciłam do sygnaturki.

 

A co do zawracania głowy, to na taki drobiazg zawsze jest czas. Banerek można zrobić w porze lunchu do sałatki, albo kiedy trwa jakiś pomiar. 

Można po trochę... Z banerkami nie jest źle. 

 

Nigdy ale to nigdy nie będe tak zapracowana, żeby jednego banerka nie zrobić ;)

 

A skoro banerki chodzą na bazarkach, to do następnego możecie  dorzucić i 5 w moim wykonaniu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...