Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Jestem na zaproszenie. Póki co niestety nie mogę się zadeklarować- sama utrzymuję Korę z mojej sygnatury i ciągnę to z bazarów ogłoszeniowych a resztę dokładam sama...

Ale chętnie zrobię chłopakowi ogłoszenia- oczywiście nieodpłatnie :)

ajw- jeśli te dwa pakiety, które u mnie zamówiłaś są dla Grafiego to szukaj nowych kandydatów do ogłaszania :)

Witaj na wątku.

 

Dziękuję !

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie. Póki co niestety nie mogę się zadeklarować- sama utrzymuję Korę z mojej sygnatury i ciągnę to z bazarów ogłoszeniowych a resztę dokładam sama...

Ale chętnie zrobię chłopakowi ogłoszenia- oczywiście nieodpłatnie :)

ajw- jeśli te dwa pakiety, które u mnie zamówiłaś są dla Grafiego to szukaj nowych kandydatów do ogłaszania :)

 

Tak, to były pakiety dla Grafisia :)

W takim razie przekażę je innym psiakom ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór!

 

Rozmawiałam wcześniej z Angeliką, u której Grafi jest na hotelu , i wiem, ze jest on psem nieco dominującym. Brani swego terytorium, podwórze, na którym biega luźno uważa za swoje. W tej chwili, kiedy Grafi w  hotelu siedzi ju drugi rok jest on domownikiem w hotelu i Angelika nie zamyka go stale w kojcu. Wtedy, kiedy ona jest na podwórzu, sprząta w kojcach, daje psom wodę i jedzenie, to GRafi biega swobodnie.

 

Myślę, ze może warto zaznaczyć w ogłoszeniu o jego dominacji. Angelika uważa, ze dobrze by było, gdyby Grafi był w domu jedynym psem.........

 

Oj, to nam się zmienił Grafiś. Dobrze Malwo, że zadzwoniłaś do Angeliki. W takim razie jeszcze raz napiszę tekst do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Oj, to nam się zmienił Grafiś. Dobrze Malwo, że zadzwoniłaś do Angeliki. W takim razie jeszcze raz napiszę tekst do ogłoszeń.

Idealnie, by Grafis był jedynym psem w domu. Gdyby była tam już sunieczka, to może tez byłoby ok. On raczej broni swego przed samcami.

Link to comment
Share on other sites

Oto zdjęcia Grafisia i tekst:

 

Grafi-samotny pies już tak długo czeka na swojego Pana.

Grafi, to młody ok.5 letni spokojny i zrównoważony pies. Został zabrany z koszmarnego miejsca, gdzie stracił kilka zębów, prawdopodobnie od kopnięcia.

Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Jest zaszczepiony, odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany.

To naprawdę bardzo miły pies i z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem.

Grafi nie nadaje się do kojca, to pies, który musi być przy człowieku.

Dbamy o bezpieczne i szczęśliwe adopcje, dlatego organizujemy wizytę przed adopcyjną oraz podpisujemy umowę adopcji.

Nie oddajemy psów na łańcuch.

tel. 603 283 744

tel. 504 060 219

mail: [email protected]

 

grafi90.jpg

 

grafi91.jpg

 

grafi92.jpg

 

grafi93.jpg

 

grafi94.jpg

 

Ciąg dalszy w następnych dwóch postach :)

Link to comment
Share on other sites

No śliczna morduchna :) Nochalek brudny, widać mordka lubi kopać w ziemi :)

Myślę, że nie powinien długo czekać na dom :)

 

Tak samo sobie pomyślałam z tym brudnym nochalem :)  Obyś miała rację z tym czekaniem, bo on już długo siedzi u Angeliki.

 

Tekst do ogłoszeń wstawiłam w post ze zdjęciami. 

Link to comment
Share on other sites

Super zdjęcia!

 

 

Dziękuję Aniu za wstawienie nowych zdjęć Grafisia!

 

Nie ma sprawy. Cała przyjemność po mojej stronie :)  Mam nadzieję, że zdjęcia Grafisia jwszcze będę wstawiała, ale już z DS :)

 

hi hi no widać Malwa, jak mocno dziękujesz ;) - eh te nasze dogo po zmianach

 

Grafiś to taki psiak fajny - będzie ktoś miał z niego pociechę - oby znalazł szybko swój najwspanialszy domek

 

:)

 

Jakbym nie zauważyła tekstów to proszę mnie szturchnąć :)

 

Tekst jest w poście 839 nad pierwszymi zdjęciami :) Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...