Jump to content
Dogomania

GRAFI Z OLKUSZA MA JUZ SWOJ DOM !!!


MALWA

Recommended Posts

Witam,

 

dostałam ina pw nformację od mparsley. Napisała, ze ma problemy finansowe i z tego powodu, nie może uzupełnić wpłaty 110 zł. Nie wiem tylko czy będzie płacila dalej, na bieżąco. Ale może sama tu trafi i napisze jak to będzie.

Link to comment
Share on other sites

Skrzyneczka odetkana.

Grafisiowi przydałby się FB. Wiele beznadziejnych przypadków znalazło domek dzięki wydarzeniu na FB.

Niestety ja w tym w ogóle nie orientuję się. Może jakaś dobra dusza zlituje się.

 

Po południu przesłałam wiadomość na pw.

Link to comment
Share on other sites

Tekst do ogłoszeń Grafiego i numer telefonu mam z postu 665, tylko aktywacja poszła teraz na innego maila.

 

Z tego, co tam było napisane taki numer był podany w jego ogłoszeniu, więc ja też go skopiowałam. Innego nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że tez mogłabym go ogłaszać ponieważ odpadł mi Trop który znalazł dom. Jednak miło by było gdyby od czasu do czasu zamieszczono jakieś wiadomości o psie i nowe zdjęcia. Nie wiadomo czy są postępy w socjalizacji i czy nadaje się do domu czy na podwórko.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nr telefonu w ogłoszeniach jest do Till.

Może ktoś mógłby napisać nowy tekst? A ja zadzwonię do Till z prośbą o nowe zdjęcia. Zamówię też na bazarku banerek dla niego. Podpowiedzcie co napisać na nim?  Te deklaracje, które ma nie wystarczą na długo :(

Link to comment
Share on other sites

Nr telefonu w ogłoszeniach jest do Till.

Może ktoś mógłby napisać nowy tekst? A ja zadzwonię do Till z prośbą o nowe zdjęcia. Zamówię też na bazarku banerek dla niego. Podpowiedzcie co napisać na nim?  Te deklaracje, które ma nie wystarczą na długo :(

 

Myślę że nowy tekst to dobry pomysł ;)

Jeśli będzie tekst i zdjęcia to wykupię mu jeszcze jeden pakiet ogłoszeń.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór!

 

 

Dziękuję za ogłoszenia!

 

Myślę, ze nowy banerek to dobry pomysł.   Zastanawiam się nad szokującym tekstem w banerku typu:  "Jestem z Olkusza. Pobita mordka po remoncie szuka domu!"

 

Kogo przyciągnie ten tekst?   Może wielu. Jeśli już ktoś tu trafi, to dostrzeże tytuł wątku, i zorientuje w czym rzecz...

 

Myślałam też, by zmienić tytuł wątku. Ostatecznie Grafi ma już wyremontowana paszczę, i te połamane kły już mu usunięto...........

 

Co o tym myślicie?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kwietniowe wpłaty dla Grafisia przedstawiają się następująco:

 

gosiaczek1984 - 10 zł  (01.04.),

Rudakacha - 30 zł  (01.04.),

MALWA - 10 zł  (03.04.),

Nuncek - 20 zł  (03.04.),

Anna GR  - 25 zł  (07.04.).

 

Pięknie dziękuję za wpłaty.

 

Obecnie Grafi ma 95 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...